Ježíšek pro kočky bez domova Hodonín

Aktuální dění

Ježíšek pro kočky bez domova Hodonín

Příspěvekod Tečka » 12.12.2018 11:13:08 0

https://kockysos.rajce.idnes.cz/Jezisek_2018/

Líbí se mi, jak si s těmi kartičkami dají každý rok práci. Je fakt, že je to pro míň koček, než má Strom.
Ale dárky jsou za rozumné ceny a každá kočička jich dostane několik.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: Ježíšek pro kočky bez domova Hodonín

Příspěvekod Beda » 12.12.2018 11:16:19 0

taky mi to mailem přišlo a prohlížela jsem si to :yes: (teda kočky jsem si prohlížela, i jsem si tam jednu vybrala, pokud bych něco posílala... ale asi zůstanu věrná Stromu, ten startuje myslím 15.12.)
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Tečka » 12.12.2018 11:56:08 0

No jo, pro mě jsou ty částky na dárky rozumnější a přijatelnější, takže já zůstávám věrná tomuhle Ježíškovi.
Taky jsem od nich měla Kubíka (to byl ten s tím řízkem, co jsem ho poslala do soutěže :D )
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 12.12.2018 12:19:30 0

i na Stromu se najdou dárečky dejme tomu někde kolem 250-300 :usmev:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Inka » 12.12.2018 14:27:54 0

Je to strašný, ten proud nechtěných zvířátek... Já krmím pět opravdu bezdomovců, které si ke svým třem vzít nemohu. Dva bydlí u sousedů na dvoře a jedna u sousedky o kousek níž. Ti další dva ani nevím, kde se vzali. Bimbo tvrdí, že si to říkají, kam se chodí jíst.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 12.12.2018 15:36:31 0

Beda píše:i na Stromu se najdou dárečky dejme tomu někde kolem 250-300 :usmev:

To jo, taky jsem tam nakupovala. Ale to by mi nezbylo na kočky z Hodonína.
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 12.12.2018 15:45:54 0

Inka píše:Je to strašný, ten proud nechtěných zvířátek... Já krmím pět opravdu bezdomovců, které si ke svým třem vzít nemohu. Dva bydlí u sousedů na dvoře a jedna u sousedky o kousek níž. Ti další dva ani nevím, kde se vzali. Bimbo tvrdí, že si to říkají, kam se chodí jíst.

Viď, Inko, je to děsný a útulkářky musí mít pevné nervy. Takhle přišel zbědovaný a nemocný Tuláček, evidentně někde vyhozený, a už tu zůstal. Podobně jsem vzala domů Olíka, který taky nikomu nechyběl, bylo to hladové a vyděšené kotě. Ten bohužel moc dlouho nezůstal, přinesl si do života darem FIP. Teď tu krmím kocourka, který se choval jako jeho kamarád, ale přede mnou utíkal. To jsem zjistila, že se chodil krmit k ježkům, tak dostává dál, ale je plachý. Občas ho vídám, jak sedí v kočičím okně a kouká dovnitř. Trošku mi to připomnělo jednu povídku od Herriota, o kočičce, která docházela do jedné domácnosti, poseděla u krbu a zase odešla.
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 13.12.2018 13:25:58 0

myslím, že my máme nějaké to malé plus u nejvyššího kočky, za to,jak si bereme ty\ venkovní,nemocné,toulavé i útulkové a děláme jim tak trochu ráj na zemi.... ano,za ty prachy co narvu do koček,bych měla několik dovolených all inclusive u móře , ale nebavilo by mne to...tak se juknu na Strom, podaruju , během roku jim udělám taxika z veteriny nebo na ni a čím dál víc nenávidím ty množiče,sobce a omezence, co maj zvířata za spotřební zboží....a ještě jim na závěr roku pořádaj ohnivý bouchací nesmyslný oslavy :bang_head: :bang_head: :bang_head: :hammer: :hammer:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 13.12.2018 13:55:28 0

Bohužel útulky a depozita stále přetékají nalezenci různě starými, před lety jsem nemohla pochopit, že nikdo nepostrádá sotva odrostlého NF. Ale na druhou stranu nepochopím staršího člověka, že si pořídí zvíře a nemá vyřešeno, co by kdyby. To je jeden ze zdrojů pro útulky a depozita - frknem to ven a von se někdo postará
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 13.12.2018 14:08:19 0

Já mám od dřívějška s jedním útulkem dohodu, radši si ji zase nechám potvrdit.
Jako starší osoba jen smutně koukám na nabídku koťátek, ale vím, že už mám vybráno. Jen se mi po tom trošku stejská.
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 13.12.2018 14:13:26 0

sharka.68 píše:myslím, že my máme nějaké to malé plus u nejvyššího kočky, za to,jak si bereme ty\ venkovní,nemocné,toulavé i útulkové a děláme jim tak trochu ráj na zemi.... ano,za ty prachy co narvu do koček,bych měla několik dovolených all inclusive u móře

Letos v létě na každoročním srazu jsem velmi rozesmála své bývalé kolegy, když jsem líčila (oni vědí, že dám kočkám první poslední), že jsem jednou váhala a pak jsem koupila kočkám kuřecí prska a sobě Lučinu. Byla to prostě výhodná koupě, to člověk nepotká každý den. :yes:
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 13.12.2018 15:19:38 0

Tečko, já bych si na Tvém místě klidně koťátko dopřála, jen bych požádala někoho, aby se o něj v případě potřeby postaral.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod EvaB. » 13.12.2018 15:49:38 0

sharka.68 píše:myslím, že my máme nějaké to malé plus u nejvyššího kočky, za to,jak si bereme ty\ venkovní,nemocné,toulavé i útulkové a děláme jim tak trochu ráj na zemi.... ano,za ty prachy co narvu do koček,bych měla několik dovolených all inclusive u móře , ale nebavilo by mne to...tak se juknu na Strom, podaruju , během roku jim udělám taxika z veteriny nebo na ni a čím dál víc nenávidím ty množiče,sobce a omezence, co maj zvířata za spotřební zboží....a ještě jim na závěr roku pořádaj ohnivý bouchací nesmyslný oslavy :bang_head: :bang_head: :bang_head: :hammer: :hammer:

tohle podepíšu a třikrát podtrhnu... zdaleka nedávám na útulky to, co ty, ale když si mám vybrat luxusní dovolená/dát peníze na kočičí věc, volba je jasná :-)
EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král

Zpět na Aktuální dění