TO SE POVIDLO !

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

TO SE POVIDLO !

Příspěvek od Rpuť »

Myslím, že Stěžovník a ješitník potřebuje nějakou protiváhu! Jako třeba dobré skutky, nebo klika, když průšvih hrozí a jeden se vyhne, nebo je cosi nutno sdělit a jinam se nehodí, nebo jen tak pro potěchu! :)

Jelikož byly vysloveny pochybnosti o vhodnosti názvu, "Aktuálně žádnej průšvih", učinila jsem změnu! :blob:
Naposledy upravil(a) Rpuť dne 14.07.2014 13:30:28 0, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Rpuť »

Takže hned sděluji, že už jsem čupr holka do zrzava! :blob:
A jestli zas nějakej popelář bude tvrdit, že má zrzavou maminku, se zlou se potáže!
Nejsem žádnej Obama, aby mě kdejakej hejhula hladil! :grr:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od EvaB. »

myslíš, Rputinko, něco jako " Zatím spolu, zatím živí"? :-D tady leje a byla bouřka. jestli v Perníčkově taky, tak plus velké, protože bude báječně zalitá zahrada :-) jsem v práci v Hradci, městě královnině totiž, tak nevím, jak doma :-)

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Rpuť »

Evo, tak nějak! :)
To jen, že jsem tu včera čílila. Ale dávat zprávu o tom, že mám dobře nabarvanenou hlavu na stěžovník, mě nepřišlo patřičné.
Stejně jako že tady pršelo, takže zalito. Zda-li pršelo u vás doma, nemám povědomost, honí se to jak pes vlastní ocas.
Když jsem odcházela k holiči, sbírala se houska. Než jsem nabarvila, bouřka vybouřila a vypukla Sahara, že jsem sotva dolezla domů. A teď už se zase něco žene a z povzdálečí brblá. Tak se nech překvapit! :)

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od AlenaŠ »

Brno - sucho, fouká vítr, trošku zabouřilo a nic.

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2494
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Matylda »

Žabčice 20 km na jih od Brna- ani nebouřilo. Vedro a sucho.
Obrázek

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2853
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od YGA »

Lednice - padesát km od Brna, třicet od Žabčic - spadly 3 (slovy tři) kapky na metr čtvereční. No, ale aspoň se výrazně :bang_head: ochladilo - oproti včerejším tři a třiceti ve dvacet nula nula dnes POUHÝCH sedm a dvacet ve dvacet třicet. No, neberte to!

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Rpuť »

Tady už skoro hodinu leje a leje...

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Tora »

Bílovice nad Svitavou - asi 5 km na sever od Brna - odpoledne zabouřilo, zafoukalo, ale ani kapka, doposud.

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od FALLOWA »

Praha 10 - od dopoledne už pátá bouřka, tři průtrže mračen, mezitím občas slunce a stále dusno.Pozitivum je, že ještě žiju, chodím, ačkoliv jindy mně takovéhle počasí absolutně znemožní :hmm:
FALLOWA

Uživatelský avatar
Nelina
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 77
Registrován: 18.04.2007 21:26:30 0
Bydliště: Praha 5

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Nelina »

FALLOWA píše:Praha 10 - od dopoledne už pátá bouřka, tři průtrže mračen, mezitím občas slunce a stále dusno.Pozitivum je, že ještě žiju, chodím, ačkoliv jindy mně takovéhle počasí absolutně znemožní :hmm:
Praha 5 - zalito je skutečně dost, teplota 19 st.
Pozitivum, že i já ještě žiju, chodím blbě, kočky jsou hodné.

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2636
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Humlegangen 7, 41676 Göteborg, Sverige

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Velká kočka »

Tohle jsem psala včera odpoledne na "stěžovníku" a přenáším sem. Hodí se to sem lépe.
Takže máte vedra. Ani my nejsme pozadu. Je sice zataženo, ale teď máme 28°a kdesi v dálce hřmí. Mně naštěstí horko nevadí, bolesti se mi zmírní. Ale že by mi bylo příjemné že jsem mokrá jako myš, tak to tedy není. A Tindra se tyto dny rozhodla, že se bude chodit v jednom kuse mazlit (některé dny si mne ani nevšimne) a to ona dělá tak, že mi vleze do náručí a tiskne se mi na prsa a ducá mě do brady. A ačkoliv ji stále češu tak jsem stejně olepená černými chloupky, které mi lezou i do pusy a všude mě lehtají.
A bouřka se přiblížila, uvidíme co se z toho vyvine. No jo už prší, déšť přinese trochu úlevy. :rain: :rain: :rain: Těch mraků s deštěm jsem tam dala příliš mnoho. Nevypršel ani jeden malinkatý mráček. :sad2:

Přelétl ještě jeden deštík v doprovodu bouřky. Nicotný deštík a nicotná bouřka. Ale stačila mi zmoknout pošta v nedovřené poštovní schránce. :doh:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Karolína »

Těch průtrží bylo po celé Praze tolik, že jsem to už ani nepočítala. Vždycky to někde spadlo a vždycky tam, kde jsem se momentálně popelila já.
V tom dešti se hodně špatně jezdilo, byla špatná viditelnost, někde pršelo tak, že doprava stála, protože se v tom jet nedalo, ale konečně se dá dýchat, konečně je příjemných 18°, jak foukalo, tak se protáhl i náš byteček a už je zase podstatně lépe.
Dneska se bude krááááásně spááááát.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od sharka.68 »

Perníkovice - lilo odpoledne, lilo večer, leje celou noc a nepřestává - na světě ja krásně!!!!! :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: Aktuálně žádnej průšvih

Příspěvek od Rpuť »

Sharko, to povídání o tvém kočičím harému je moc hezké, ale já se zas na Zvířetník nedostanu, Drze mi to tvrdí, že heslo je špatně.

Odpovědět