Mikulenky

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.
Odpovědět
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Mikulenky

Příspěvek od Beda »

jak už proběhlo na Zvířetníku
http://naszviretnik.net/2012/12/02/btw-" onclick="window.open(this.href);return false; ... ent-282902

uskutečnila se včera (v neděli 2.12.2012) Velká Mikulášská Loupež a u mne skončily dvě krásné tříbarevné holčičky - jejich mouratá sestřička si adoptovala už v sobotu Betynu

pro ty, kdož nebyli, "pár" fotek

vzhledem k tomu, že Zvířetníci se nabídli, že se finančně o prcky postarají, zakládám toto téma (ale zakládám ho ve veřejné sekci, aby mohli číst všichni, které osud kůťat zajímá, ví o nich z Venčení vlastně dost lidí) - aby se zde mohly řešit všechny věci týkající se této akce

během dne dodám nějaké fotky a taky podám hlášení, v rychlosti jen tolik, že holčičky se krásně držej :love:
Naposledy upravil(a) Beda dne 03.12.2012 12:06:11 0, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

YGA
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od YGA »

V každém případě jsem pro sponzorství všech tří Mikulenek :cat_ball: :cat_milk: :cat_ball: a to ve formě úhrady veterinárních nákladů v současnosti (a že toho nebude málo - oči, uši, paraziti, ojejej) + následná kastrace v budoucnu.

Jenom takový - asi blbý - dotaz. Nešlo by se domluvit s - teď už bývalým - majitelem na kastraci jejich maminy? Tedy na naše náklady.

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Ygo, ani mi to neříkej - maminku jsme tam včera zahlédly (krásná tříbarevka - jak jinak, že :mrgreen:) a pořád na to musím myslet, že na jaře tam budou nové "Mikulenky" :cry:

počkáme, co na to Boxíková, která jediná s ním mluvila a má pusinku dostatečně proříznutou, aby to na něj zkusila :oops: 8) :lol:
Obrázek

sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sharka.68 »

No,podle stupně naštvanosti Boxíkový na Venčení,bych řekla, že lobotomii nebo kastraci mu provede sama a zadarmo....matka kůťat by si taky zasloužila ráj na zemi než to peklíčko v Uhříněvsi....

kůťata podpořím velice ráda i na ně přispěju..Bedě dodám balík stravy a sušenýho mlíka pro koťata poštou, na Kuličku pošlu k Zaně....
Obrázek

zana
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od zana »

Souhlasím taky s příspěvky na všechna tři koťata, jen to musí být zdokladované. S Bedou jsem už domluvená, Kuličku snad dohodne Ivka.
zana :vylet:

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

dám ten odkaz i sem, na Zvířetníku to už zítra zapadne... přidala jsem další fotky a taky videa

http://meda-beda.rajce.idnes.cz/Adelka_a_Babetka/

holčičky jsou úžasné, ještě jsem je znovu "napudrovala", včera z nich opadalo spousta blešek... průjem zatím nemají, ale jedna už kakala škrkavky, dooooouhé, hnusné - chudinečky malý... ale jak je vidět na videu, mají skvělou chuť k jídlu, což je vynikající, aspoň rychle zesílí, a taky si už hrajou, zatím tak něžně, uvidíme až se trochu ještě vylepší, jestli nezačnou tu klec demolovat :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Marička Crossette
žába/žabák
žába/žabák

Příspěvek od Marička Crossette »

Bedo, koťata jsou tak krásná, děkuji za fotky a videa !!!!! Když jsou takhle krásná už teď, což teprve až se uzdraví !!!! Najdeš v sobě pak vůbec sílu rozkloučit se s nimi, až půjdou do nových domovů? Nejlepší by bylo, aby šly sestřičky spolu – no já vím, něco jiného je snít a něco jiného realita. I když zázraky se dějí – jeden takový bylo umístění fenek od Li. A videjka jsou též nádherná – to "vrčení" u všech videí, to je jejich nepřežité vrnění, nebo nějaký jiný zvuk v bytě? Až mě dojímá jejich kočkování – kdoví, jestli vůbec kdy podobnou „rozkoš“ zažily, když seděly jen tak schoulené (nemocné, prochladlé, nechtěné) u kraje chodníku. Tohle je asi poprvé od jejich narození, kdy jsou v suchu a teple.

ALE – nepíšeš, jak se na koťata tváří Nyny a Zuzanka? Nebo je máš někde jinde? MOC A MOC DĚKUJI CO JSTE PRO NĚ UDĚLALY. Kéž by se nějak povedlo "ukrást" i jejich mámu a dát ji vykastrovat. Ona by se asi měla lépe v docela jiním domově, ale obávám se, že by si "majitel" za ni brzy našel náhradu. Asi si drží kočku stejně jen na chytání myší ve stájích a okolí (bylo řečeno, že je to u koní) a kdo ví, jestli jí ještě jinak "přilepšuje".

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Maričko, děkuju za pochvalu, ono tak krásná koťátka se fotí sama, tam nejde udělat ošklivou fotku... tyhle videa jsou v rychlosti točená foťákem a ne kamerou (chtěla jsem vám je co nejrychleji ukázat) a to vrčení je zvuk foťáku - ale ony vrní skoro stejně :love:

moje holky se jich obě bojí, Zuzanka samozřejmě víc, ale to jsem tak nějak čekala... první večer odmítla jíst, když nejedla pak ani ráno, to už jsem si dělal starosti a přemýšlela, jak to budu řešit - ale nakonec kolem poledne už dostala hlad a napapala se granulek a pak se i napila... jinak když jsem jim je ukážu, obě akorát zasyčely - chuděry Mikulenky :chi:

dnes přes noc jen čuraly, bobeček nebyl žádný, doufám že nakonec nebudou mít zácpu (bála jsem se původně průjmu) - ale změnily stravu (baštěj teď kuřecí masíčko), myslím že to bude souviset s tím, kdyby se mi to nezdálo, poradím se s lucYnkou... jinak dál kapeme očička a dávám jim Imunocosi na posílení imunity

přibyla nová fotka a taky další video, kde si Adélka krásně hraje :heart:

http://meda-beda.rajce.idnes.cz/Adelka_ ... 850051.jpg
Obrázek

sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

dej jim trošku kefíru...

Příspěvek od sharka.68 »

nebo zakysanku...
Obrázek

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

no jo vlastně, vždyť jsem "nafasovala" i Tatru, ale zatím jsem se mléčným výrobkům vyhnula - právě kvůli tomu, kdyby měly průjem... když nepůjdou samy, něco jim dám

jo, ráno zase krásně papaly :love:
Obrázek

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

jo, těch červíků vykakaly zatím ještě málo (a jen jedna z nich, bohužel nevím která) a bříška mají pořád veliká a tvrdá, budeme opakovat... před chvílí jsem je neprozřetelně vypustila na chvíli po bytě - a zalíbilo se jim to a teď lomcují klecí jako divé, a právě Babetka snad ještě víc (ta už taky začíná "dostávat hlásek", zatím mňoukaly bezhlase)... nevím nevím jak je udržím, až budou úplně zdravé :lolly: :lolly: :lolly:
Obrázek

evah
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec

Příspěvek od evah »

No teda Bedo a spol. máte můj obdiv, že jste je dokázaly "ukrást" a zachránit. Je to fajn, že se maj díky vám tak k světu. No ty škrkavky jsou hnusný, nedovedla jsem si to představit, myslela jsem, že jsou to mnohem menší červíci, tohle pro ně musí být děsný. Držím palce koťatům i vám.
Nějaké penízky pošlu.

Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od Vave »

Až budou zdravé, tak je neudržíš, :cat: :cat: Video je roztomilé, koukala jsem na něj ráno, teď nějak nejde, alespoň mně ne.
Obrázek ObrázekObrázek

Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

ono něco spadlo na celým rajčeti - taky jsem nejdřív znejistěla, jestli nemám ten odkaz blbě... ale určitě to spraví a odkaz bude zase funkční 8)
Obrázek

Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od Jitča »

Bedo, jsou naprosto úžasné a já stále přemýšlím, že bych ti ty dvě nádherné slečny ukradla... Zasáhly mě na první pohled, když nám tam tak klusali přes cestu. Měla jsem obrovské cukání se pro ně vrátit a odvézt si je, ale rozum mi to nedovolil, bála jsem se koplikací při cestě (a taky jsem si pak pěkně pobloudila v Karlíně :oops: , ale od chvíle, kdy jsi napsala, že je jedete "uloupit", nad tím dumám... Tak ještě přesvědčit MLP :ask: :hmm:

Odpovědět