Yoda Catley Ranch

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »

opravdu vypečený týden. Abychom utekli vedru, šli jsme do hor brzičko ráno (ve středu). Psisko řádilo neskutečně - lítalo kolem nás okruhy, protože konečně chládek - nikde nikdo (ani lidi, ani zvěř), tak jsem ho nechala a on si to blbnutí a přepadávání nás a trysky terénem užíval. Naštval mě, když v jednu chvíli zmizel z dohledu v hustníku - ale byla to opravdu chvilička. Přiletěl zcela v pohodě a i zbytek z dvanáctikilometrového okruhu prošel bez jakéhokoli náznaku potíží. I překvapilo mě, že z auta po hodinové jízdě vystoupil silně pajdající - odlehčující opět po delší době jeho podivnou zadní... Kulhal jen po klidu - po prvních dvou kulhavých krocích už chodil normálně. Ve čtvrtek byl výrazně lepší, v pátek ráno už zcela v pohodě, tak jdeme odpoledne do lesa - a ten dement místo toho, aby přebrodil potok centimetrem vody, tak to široké místo (široké rovná se mělké) přeskočil - nedoskočil a zapasoval se mezi kořeny a balvany u břehu. A pajdal zas (ale už ne tak hrozně). Takže dneska jen hodinová vodítková klidová v Karlově. No neskočí nám debilní srnec přímo pod nohy? Yoda vyrazil (já to nečekala a na 5 metrech špagátu ho neudržela), ale naštěstí si chlapec vzpomněl na dobré vychování a na moje zařvání se ihned otočil a vrátil. A zítra bude zase krátká a vodítková...

odkaz tady: https://www.drporkert.com/dogy/images/Y ... index.html


Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »

kulhá maličko - přehání... po dvou krocích se rozejde a není nic vidět. Když jsem já v klidu a nezmatkuju a nevolám na veterinu... tak je jasné, že zle není... https://www.drporkert.com/dogy/images/Yoda/0824/


Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »


Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2350
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od radanova »

Prej malý pražáky...Tě rychle přerůstají, co? A to jsem dnes na začátku klikla na první příspěvek a ten rozdíl je u Tebe až srandovně ohromující, habáne
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »

před pár dny se Yodově sestře Yestarday narodila pět feneček. Jedna černá, čtyři hárlekýnky. Takže je z našeho malého dogánka strejda... už budou Ypsilonům tři roky - letí to děsně.

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3357
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od zana »

Jé, ňuníci :love: . A velkej strejda ;-) .
zana :vylet:

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »


Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2506
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Matylda »

Tři? Fakt tři? No vlastně Vanil bylo v červenci pět.... a Karamel už se stala naší nejdéle žijící psicí.
Obrázek

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »


Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1017
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Jana Bu. »

Souhlasím s Yodou, vedro už je fakt nepříjemný, naší Betyně bylo v srpnu deset a je na ní vidět, že ji vedra zmáhají....

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2350
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od radanova »

Tajně do ledničky ....to je nápad, Jack tam chodí bez uzardění a ještě ji nechá otevřenou. Už bude líp Yodo, zaprší, pak zas bude pěkně, houby budou, vycházky budou, Noha bude odpočatá a kulhat nebude. Samý skvělý vyhlídky
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »

noha je opravdu momentálně úplně dobrá, opět smí běhat bez omezení špagátu... Procházky byly tento týden od suchých, po vlhké podeštíkové až po dnešní kalamitní... : https://www.drporkert.com/dogy/images/Y ... index.html


Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2350
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od radanova »

Jakou sílu má ta voda na fotkách ! Je to krásný a děsivý. I v tom lese to určitě ubližuje.
Yodo prima, že noha je ok, moc přeju, máš šikovné páníky, že Tě šetřili a nohu spravili
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »

sílu má voda neskutečnou - přesto všechny opěrné zdi z první republiky drží - takto to tam řve každé velké jarní tání, kdy leje a taje zároveň. Fotky jsou ze soboty, kdy to teklo hodně. Lesem to neteče - má to koryto stabilní - ani žádné stromy kolem nejsou popadané.
Dneska už je to skoro na normálu - je to Kateřinské údolí Černé Nisy. V lese je mokro, občas kaluž, potoky tečou hodně, ale nic nenasvědčuje tomu množství vody, co spadlo z nebe. Klika byla, že u nás až tak nefoukalo.


Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2943
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Yoda Catley Ranch

Příspěvek od Xerxová »


Odpovědět