Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

To by šlo, když to máš takhle "u nosu" :D
Věřím, že ten covid jednou chcípne sám. A doufám, že nám do toho nic nepřijde, jako posledně.
Hele, já jsem jednou z nějakého popudu hledala tu restauraci Namasté, a buď zrušili webovky, nebo skončili.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

http://www.namasterestaurace.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

nezrušili, ale asi mají zavřeno...pokud neprodávají z okýnka....
Obrázek

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2494
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Matylda »

Tak tenhle hrnek jsem dostala od kamarádky, ale se psem :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

Doufám, že "kavalíří". :D
A teď by to chtělo ještě jeden s Oriášem nebo s Adélkou, ne? :D
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/z ... .seznam.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak tenhle pán byl pro mě opravdu Pan Herec, a navíc pěknej chlap. :heart: :svicka:
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Raven60
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 431
Registrován: 04.12.2012 12:04:06 0
Bydliště: poblíž Pardubic

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Raven60 »

Odešla legenda, vynikající herec a charismatický muž. Jeden z nejlepších Jamesů Bondů. Skvělý byl i v dalších filmech, jako kapitán ruské ponorky "Rudý říjen" nebo jako britský agent ve filmu Skála.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

můj drahý Sir Sean Connery - Skot, který zrál jako víno...ve Jménu růže jsem ho milovala, jako Shalako, byl nepřekonatelnej..o 007 nemluvě...
Jedním z jeho tetování bylo - SCOTLAND FOREVER a pro mne bude v :heart: FOREVER SIR SEAN CONNERY
Obrázek

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

Toro, když sem nakoukneš. Kočky už jsou v předprodeji KK, já si minulý týden objednávala 3 knížky, to tam ta tvoje ještě nebyla, jinak by šla do balíčku taky. Teď si v nabídce musím najít ještě aspoň jednu knihu, aby se mi poštovné trochu vyplatilo. To poštovný je dost děs, ale tvoje knížka bude!
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tora »

Ty bláho, to koukám! Díky moc za informaci, vůbec jsem netušila, že knížka už je venku :(

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od EvaB. »

to byl teda fofr :-D mám předobjednáno :-) prý ..." u všech obroušených drápků" to se mi líbí:-D

blondyna
pulec
pulec
Příspěvky: 28
Registrován: 01.01.2014 18:43:48 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od blondyna »

Jelikož nejsem registrovaná na Psu, dovolím si malou poznámku k dnešnímu Zvířetníkovému tématu,
možná trochu mimo, ale umíte si představit jak "dobře" se lze vyspat po noční směně, když se doma pohybují dva puberťáci?
I když jsou docela vychovaní a mají aspoň trochu pochopení?
Ne každy bydlí ve velkém rodinném domě, a v takovém 2+1 je slyšet i klapnutí dveří na záchod.
Máme v továrně třísměnný provoz a je vidět kdo má děti školou povinné...

Jarmila

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 »

Také k dnešnímu článku:
Vave, jestli to tu čteš, otužuj se. Jakože opravdu a pořádně, s rozumným začátkem. Ono to umí spoustě věcí pomoci, mohlo by i tvému zádoramenokrku.

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od LFSH »

O spaní bych mohla povídat i bez puberťáků, směnného provozu a v rodinném domku sice větším než 2+1, ale stále takovém, kde mne probudí i to klapnutí dveří na záchod. Ono stačí:
1) malé dítě stávající za svítání, které chce, aby se s ním maminka podívala na pohádku a udělala mu snídani
2) babička (tedy má matka), která je schopná spát do oběda (i déle), zato si to vynahrazuje večer
A já jsem ten štvanec, který musí být s oběma vzhůru, protože ani jeden nezvládne být dostatečně potichu, abych mohla spát (což je částečně i moje vina, protože mám lehké spaní).
LA

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova »

Tohle nespaní musí být děsivý. Já měla vždycky tvrdý spánek, ale co je u mě Babu, probudí mne, když s zvedne z pelíšku tak 2x za noc. Otevřu jí na dvůr počkám chvilenku, zavřu , lehnu a usnu. Okamžitě a stejně jsem tak nějak nedospaná.

Peťo jak tohle otužovat? Foukne mi na krk a druhý den o tom vím, sednu k PC bez ponožek a vím to už v noci. Vím, že Vave mluvila o tom, že se jí podařilo zahnat ta rychlá nastydnutí od nohou chozením v trávě bosa, ale s tím krkem nevím.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 »

Celkově. Kdo zvládá studené sprchy, tak se každé ráno opláchnout studenou. Kdo má možnost (nebo ty sprchy nedává), chodit pravidelně plavat ven - a nepřestat, když se voda ochladí (prší, sněží,...). Ono pak to celkové dlouhodobé otužení má právě spoustu zdravotních výhod, jednou z nich by měl být lepší krevní oběh.
Pro vysvětlení s tou sprchou - někomu to nedělá problémy, někdo (třeba já) radši vleze do dvoustupňové vody než do studené sprchy. Je to prostě jiné.
Plavání je lepší dělat aspoň s dozorem na břehu - ne že by dokázal vyřešit skutečný průšvih, ale pomůže s oblečením, nalije čaj, pohlídá věci i tebe... A rozhodně s rozumem a respektem.

Odpovědět