DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Bláža »

Prosím pěkně, sice jsem z Prahy, ale nevím, kde tu koupit nejlepší paruku po onkologické léčbě. Máte někdo tip, nebo zkušenost třeba z doslechu?

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od oskarina »

Prodejna paruk je ve Štěpánské ulici, hned kousek od Václaváku. Už tam prodávají přes dvacet let (chodívala jsem tudy na Finanční úřad a koukala vždy do výlohy), myslím, že budou mít dostatečný výběr.
https://www.paruky.cz/

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od RenataE »

Jj, ve Štěpánské, je to roh výlezu z pasáže Lucerna. Mají tam velký výběr, minulý týden jsem šla kolem a říkala jsem si, že ty paruky vypadají fakt pěkně.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

A třeba ty cesty nefungují...ležel tam i děda...zkušenosti asi mají...IvaP si posteskla a vy ji chytáte za slovo a bráníte nemocniční personál ...zaslouží si to nebo jsou podobní těm, co v Pardubicích nechali nez pomoci toho kluka po trhání mandlí? A to je moderní špitál...
Já chápu,že před návštěvama je lepší zalézt, sestry informace podávat nesmí a stejně mají z návštěv hlavu v pejru...ale pokud je babička slabá a nějaká nemyslící sestra jí uklidí mobil,aby v zápětí zapomněla,že jí ho schovala a vůbec si neuvědomila,že babička si ho prostě z šuplete nevyndá,protože ho třeba nemá sílu otevřít...to už nevidíte...
Obrázek

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od oskarina »

Já jsem měla rodiče, v podobném věku jako je babička, o které se zde píše, v posledních dvou letech po nemocnicích, tak si troufám říci, že o tom něco vím. Jestli se dají najít cesty nebo ne, to nevíme, ale proč to nezkusit? :wink:
Kdo nechce, hledá důvod, kdo chce, hledá způsob...

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

Asi to zkoušeli už když tam ležel děda...proto ty obavy a bezmocnej vztek....
Obrázek

Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Apina »

oskarina píše:Prodejna paruk je ve Štěpánské ulici, hned kousek od Václaváku. Už tam prodávají přes dvacet let (chodívala jsem tudy na Finanční úřad a koukala vždy do výlohy), myslím, že budou mít dostatečný výběr.
https://www.paruky.cz/
Máma si tam také koupila paruku, vybrala si i ona. Brali i na poukázky, ale poukázky jsou od srpna 2019 zrušené - celostátně. Mají také ty turbany a jiné pokrývky hlavy, někdo to také nosí.
Apina

Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Apina »

sharka.68 píše:Asi to zkoušeli už když tam ležel děda...proto ty obavy a bezmocnej vztek....
Pokud jde o Vyškov, mám z dávných věků info - tak 15 let zpátky. Nedokázali dát dohromady zlomenou nohu, nakonec dotyčný skončil v úrazovce v Brně. Jen zázrakem o tu nohu nepřišel. Takže tam asi nebude kdovíjaký vývět doktorů a asi ani sester. Ono do Rakous za lepším výdělkem to není tak strašně daleko a historicky se z Moravy za výdělkem do Rakouska běžně jezdilo (viz mí příbuzní od Vyškova a prastrýc ponorkář)....
Apina

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Bláža »

Děkuju vám moc za tipy na paruky! :thumb_up:

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od RenataE »

Apina píše:
oskarina píše:Prodejna paruk je ve Štěpánské ulici, hned kousek od Václaváku. Už tam prodávají přes dvacet let (chodívala jsem tudy na Finanční úřad a koukala vždy do výlohy), myslím, že budou mít dostatečný výběr.
https://www.paruky.cz/
Máma si tam také koupila paruku, vybrala si i ona. Brali i na poukázky, ale poukázky jsou od srpna 2019 zrušené - celostátně. Mají také ty turbany a jiné pokrývky hlavy, někdo to také nosí.
Některé pojišťovny - VZP a myslím OZP na paruky stále přispívají, lze to najít i na webu té prodejny.

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od aida »

Když je tu řeč o těch parukách, něco dobrého v Brně byste nevěděly? Vím, už jsem se tu ptala, ale nějak jsme s těmi tipy nebyli úspěšní.

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 444
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od alimo »

Jestli se chcete podívat jak se mi znovu narodil syn, podívejte se na Novinky.cz, článek jak řidič o chlup unikl smrti. Nám volal asi pět minut poté, z první pumpy kam dojel a klepal se jak malý pes. Ještě teď mám husí kůži.

Alex
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 556
Registrován: 29.09.2007 17:33:47 0
Bydliště: sever Brna

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alex »

ALIMO! Šmánkote, jsem na chvilku u PC a právě jsem to četla. Tak to měl fakticky velké štěstí!!!

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

alimo píše:Jestli se chcete podívat jak se mi znovu narodil syn, podívejte se na Novinky.cz, článek jak řidič o chlup unikl smrti. Nám volal asi pět minut poté, z první pumpy kam dojel a klepal se jak malý pes. Ještě teď mám husí kůži.
tak yjsem to právě četla a pak jdu sem.... :oddech:
Obrázek

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od radanova »

Fakt děsivé ALimo, taky bych se klepala ještě dlouho. Velké štěstí měli všichni lidi ve dvou černých autech i ten co natáčel, že všichni zareagovali dobře, žádný panický šlápnutí na brzdu a že bylo kam uhnout. Všichni předjížděli chvilku předtím nákladní auto. No chlupy vztávají na předloktí.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Odpovědět