Přihlašování na Neviditelného psa

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3198
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od IvaP »

Jana Hlavsová píše:Tak to mě fakt neba… Podle požadavku jsem ze zaregistrovala na mafra, mám si požádat o vstup do diskuze, ale tam mě pustí až po ověření totožnosti - takže ...pes jitrníííčku sežral...… Aj mi upravili jméno. Taky jsem si prostudovala ty podmínky pro registrované, k Neviditelnému psovi tam mají dva řádky, ale obecně řadu podmínek, kdy mohou registraci zrušit, m.j. i v případě, že neodebíráte placené produkty. :grr:
Jo, bavím se :evil: . Chci se přihlásit na NP, hodí mě to na Lidovky, zadám mail a heslo, jsem přihlášená jako Z.Iva (i s ikonkou). Pokud se neodhlásím a chci diskutovat na iDěs, tak jsem stále přihlášená jako Zvířetník Iva a mám si požádat o vstup do diskuzí. Pokud se odhlásím na NP, tak se můžu přihlásit na iDěs z FB pod svým jménem, pak se mi všude (Pes, Lidovky) objeví, že jsem přihlášená jako IP a mám si požádat o vstup do diskuze.

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Tora »

Na NP se hlásit už nebudu, ani náhodou. Stejně jsem tam diskutovala málo, není čas na tolik webů, to už tu někdo psal. Ale když jsem měla čas,tak jsem dočítala. No tak si to občas dočtu a bude to stejné. Jen je mi líto autorů, že prostě ohlasy na jejich články budou menší. On každý komentář potěší, to znám.
Zdá se, že většina změn v poslední době je jen k horšímu. Už jsem asi fakt stará na tyhle novoty.

Apina z mobilu

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Apina z mobilu »

Ještě jedna věc, napadá mě, že tohle propojení s Mafra znamená, že Agrofert, respektive Babiš získal kontrolu i nad Lidovkami (nějak jsem nesledovala, že by koupil i je, ale asi ano) a tudíž i nad NP, což nevím, zda Astonovi vyhovuje. Tedy snahy lidi umlčet jsou zcela zřejmé. U mě se jim to tedy povedlo, protože své jméno v diskuzích fakt nezverejnim a z občanky neposkytnu nic.

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od oskarina »

Agrofert, respektive Babiš získal kontrolu i nad Lidovkami
No, tak si napřed něco zjistěte, než začnete psát takové konspirace. Jasně, Babiš je za vším zlem...ono je to nejjednodušší, člověk ani nemusí sám přemýšlet, ví, na koho to svést.
Já jsem na IDnes přestala chodit diskutovat už před cca 6-7 lety, kdy mě pan Banga (admin diskusí) začal nutit, abych jim poslala ofocenou občanku. Původně, jak už to tady někdo zmínil, stačila adresa, na kterou poslali kód k registraci. Ta přísnější pravidla tam tedy jsou dobře šest let. A protože pan Babiš, který tehdy nebyl ani ministr, ani premiér, koupil i Lidovky (Mafra), tak to platí i tam.
Výjimku dostal právě jen Zvířetník na NP s tím, že nebudeme chodit diskutovat jinam, než na Zvířetník. A to se snad dodržovalo, já tedy určitě.
Teď mají asi nová pravidla nebo se tam vyměnilo osazenstvo a to nové o této výjimce neví.
Tak asi bude zapotřebí stejnou cestou jako před léty oslovit příslušné pracovníky, zda udělají výjimku nebo ne.

Apina z mobilu

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Apina z mobilu »

Oskarino, myslela jsem si, že si tady tykáme , ale fajn. Uznávám chybu, že jsem nesledovala, že také Lidovky patří do skupiny Mafra, takže děkuji za potvrzení. Vím, že kolikrát máte poměrně drsné odpovědi, tak to holt jednou potkalo také mě. Do Iděsu jsem kdysi své komentáře psala, až do doby té povinné registrace. Mimochodem, zrovna noviny jsou prima nástrojem, jak ovlivnit veřejné mínění ať už je jeden politikem nebo má teprve úmysl do ní vstoupit. Pak je samozřejmě fajn ty noviny nebo celou jejich skupinu vlastnit. Abych se tu nedotkla české reprezentace, tak tohle v ještě mnohem větším měřítku předvedl v Itálii Berlusconi.

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od baty »

Babiš sem, Babiš tam, ono přece obecně na internetu přituhuje, jakou to má formu, to je v podstatě fuk, nás postihly registrace, někde jinde vymysleli něco jiného, na netu dobře už bylo :) a my, co jsme si to užili, máme teď smůlu. :( A štve mě to, hodně.

Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Apina »

baty píše:Babiš sem, Babiš tam, ono přece obecně na internetu přituhuje, jakou to má formu, to je v podstatě fuk, nás postihly registrace, někde jinde vymysleli něco jiného, na netu dobře už bylo :) a my, co jsme si to užili, máme teď smůlu. :( A štve mě to, hodně.
To je nás více, které to štve. Bohužel tomu dost lidí přispělo nenávistnými komentáři a kolikrát i internetovou šikanou. Ale přijde mi, že to zachází až příliš daleko. Psát pod nickem mi totiž mimo jiné umožňovalo alespoň částečně oddělovat mé soukromé aktivity od těch pracovních. Na druhou stranu, ani to mě tak úplně neuchránilo, když si někdo vypůjčil část mého povídání u Dede ještě na Zvířetníku u ní (o mém prastrýci ponorkáři) a bez mého souhlasu si to upravil (s věcnými chybami), našel i mé pravé jméno a dokonce použil mou fotku (protože jsem historický ústav MO upozornila pod svým jménem na válečný hrob a dala jim tu fotku k dispozici) a udělal si z toho článeček obklopený samými reklamami, takže na něm docela slušně vydělali. Od té doby nepíšu ani pro Dede, ale jen a pouze odborné věci.
Apina

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2494
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Matylda »

Založila jsme si nový mejl a snad se tam dostala... ale trvalo mi samu sebe přesvědčit, že do toho půjdu...
Obrázek

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3299
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od zana »

Díky :in_love: .
zana :vylet:

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2494
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Matylda »

Ale z práce to nejde, jen z domu. Teda doufám, když to ještě včera šlo :) Holt ze služebního komplu mám jen pracovat a ne prokrastinovat na Zvířetníku :)
Obrázek

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2853
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od YGA »

Matylda píše:Ale z práce to nejde, jen z domu. Teda doufám, když to ještě včera šlo :) Holt ze služebního komplu mám jen pracovat a ne prokrastinovat na Zvířetníku :)
SPrávně! :chi: Mám to tak stejně - z domu jsem se dostala bez problémů, z práce ani omylem. Akorát je blbé, že odpoledne se už moc na diskuse nechodí - no, aspoň tam je Marička :wink2:

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3299
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od zana »

No už tam budete dvě ;-)
zana :vylet:

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od RenataE »

iDnes zavádí placený obsah, tak proto ty změny. To by mě zajímalo, kdo jim za ty s*ačky bude platit :)

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od baty »

RenataE píše:iDnes zavádí placený obsah, tak proto ty změny. To by mě zajímalo, kdo jim za ty s*ačky bude platit :)
Obávám se, že se nějaké bytosti, co čtou stejně jen titulky a jsou rádi VIP, najdou.
Včera se v otvíráku snažili vzbudit dojem, že to bude na chvíli zadara pro každého a ejhle - chce to registraci. Tak mi ani nedopřejí to potěšení, zjistit si, jak je to blbý. Předpokládám, že hodně. :D

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Tečka »

baty píše:
RenataE píše:iDnes zavádí placený obsah, tak proto ty změny. To by mě zajímalo, kdo jim za ty s*ačky bude platit :)
Obávám se, že se nějaké bytosti, co čtou stejně jen titulky a jsou rádi VIP, najdou.
Včera se v otvíráku snažili vzbudit dojem, že to bude na chvíli zadara pro každého a ejhle - chce to registraci. Tak mi ani nedopřejí to potěšení, zjistit si, jak je to blbý. Předpokládám, že hodně. :D
To myslíte to Premium na iděsu?
Já sice obsah zpráv proletím, ale jinak chodím číst spíš blogy. Všimla jsem si, že včera zmizela přihlašovací ikonka, takže bych už ani blogy okomentovat nmohla (ne, že bych to nějak moc dělala). Takže kvůli tomu vznikla celá ta taškařice, která akorát znepříjemnila lidem život. A jestli takhle chtějí lidi donutit k placení, tak mají u většiny těch normálních šmytec.
To se mi snad jenom zdá, to nevymyslíš!
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Odpovědět