Karolina odešla za Duhu...

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Apina »

Také ode mě to půjde až v pondělí - na důstojné rozloučení s Karolínou i něco málo na její kočky. Doufám, Sharko, že nějakou hotovost máš, Já bych sice mohla vybrat, ale do Pardubic to nepředám.

Já to pořád nějak nepobírám. Když si vezmu, jak statečně se Karolína prala se životem a teď, když už mělo být dobře, měla mít klid a těšit se ze svých kočiček, tak je konec. :brecim: Jen, když si vzpomenu na Pražení, kde jsem byla řídký host, ale vždy jsme si spolu dobře popovídaly, když si vzpomenu na výlet do Kladrub, kam nás vezla.... Je mi opravdu smutno :brecim: :brecim: :brecim: :sad2:
Apina

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Tečka »

Apina píše:Také ode mě to půjde až v pondělí - na důstojné rozloučení s Karolínou i něco málo na její kočky. Doufám, Sharko, že nějakou hotovost máš, Já bych sice mohla vybrat, ale do Pardubic to nepředám.

Já to pořád nějak nepobírám. Když si vezmu, jak statečně se Karolína prala se životem a teď, když už mělo být dobře, měla mít klid a těšit se ze svých kočiček, tak je konec. :brecim: Jen, když si vzpomenu na Pražení, kde jsem byla řídký host, ale vždy jsme si spolu dobře popovídaly, když si vzpomenu na výlet do Kladrub, kam nás vezla.... Je mi opravdu smutno :brecim: :brecim: :brecim: :sad2:
Přesně tohle si od včerejška říkám taky, a každou chvíli mi vyhrknou slzy.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 444
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od alimo »

Já taky pošlu v pondělí. A taky to nechápu. My se sice osobně nestačily poznat, ale psaly jsme si, já jí o Mostě, ona hlavně o kožíšcích a slibovaly jsme si společné kafíčko. Moc jsem se těšila jak si kožíšky pomazlím, udivovalo mne, jak jsou její kočičky kontaktní, protože naše krasavy se sice k nám mají, leží na klíně a ducaj a nechaj se mazlit, ale jakmile přijde návštěva, zmizí. A že by na sebe nechaly od někoho cizího sáhnout fakt nehrozí. Karolínko, to se opravdu nemělo stát :brecim:

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Petrs01 »

Kočky... ty dva co se protočili u nás bych si nejradši nechala. Tak úžasné kočičáky jen tak nepotkáš - sice rozhodně nebyli v pohodě, neochutnali nabízené jídlo, nepoužili záchůdek, ale neozvalo se jediné zasyčení, nebyl jediný vytažený drápek, oba opatrně zvědaví, vcelku se nechali ukecat na přikrčené zkoumání, nechali se hladit... je vidět že jsou dost navázaní na lidi a že jim věří. Cestou dál jen Ťapík několikrát mňouknul, ale velká přikrytá klec jim zjevně vyhovovala. Fakt zlatíčka :heart:

Uživatelský avatar
Nelina
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 77
Registrován: 18.04.2007 21:26:30 0
Bydliště: Praha 5

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Nelina »

Svět je nespravedlivý, v tomto případě ovšem moc, moc. :bang_head:
Ledacos jsme spolu absolvovaly, všechno si zpětně promítám, milá Karolíno R.I.P.

Šárko díky :thumb_up:

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2636
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Humlegangen 7, 41676 Göteborg, Sverige

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Velká kočka »

Karolína mi slíbila aparát na mé bolesti, ale ve svém krachujícím podniku už jej nenašla. A ač byla sama v těžké situaci, tak mi jej sháněla jinde a poslala. Taková byla Karolínka. V té době jsme si povídali přes Skype a taky kolem jejího rozvodu. Bylo to všechno pro ni těžké, ale vždycky nakonec našla sílu a řešení. Pak jsem s ní nějak ztratila kontakt.
Karolíno, za všechno ti děkuji a je mi moc a moc líto, že si tě kožíšci nemohou dál užívat a ty jich. I nám je to odepřeno. :brecim:
A Šárko, díky a hodně síly ti posilám. :heart: :heart: :heart:

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od tosca »

Karolíno :svicka: :cry:

Sharko... :hug: díky za vše, co děláš

tapuz
pulec
pulec
Příspěvky: 24
Registrován: 10.02.2007 16:00:00 0
Bydliště: Praha

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od tapuz »

Děvčata, a co se vlastně Karolíně stalo, ví to někdo? Já se tomu pořád nějak zdráhám uvěřit, i když rozum káže, že je to tak. Osobně jsem se s Karolínou setkala jen kratičce dvakrát, ale jinak mám pocit, jako bych ji znala dlouhá léta. Poprvé jsem ji zaregistrovala před mnoha lety na Modrém kocouřovi, když měla prvního kocourka. Pak jsem ji "potkávala" i tady, na Zvířetníku, na Dedeníku, obdivovala jsem, jak se vypořádala s šílenými peripetiemi svého žiovota. A když se konečně dočkala vytouženého klidu a začala si budovat vysněné zázemí pro sebe a svou novou kočičí partu, tak najednou zemřela. Naposledy jsem jí popřála v pondělí na Dedeníku, aby zdárně dokončila poslední etapu stěhování, a ve čtvrtek už tu nebyla. To přece není fér, jak se to mohlo stát?
Obrázek

Abyt

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Abyt »

tapuz píše:Děvčata, a co se vlastně Karolíně stalo, ví to někdo? Já se tomu pořád nějak zdráhám uvěřit, i když rozum káže, že je to tak.

Tapuz, myslím na to pořád také co to vím, taky mi to nejde z hlavy. Ale myslím, že Sharka, pokud ví a bude chtít, tak nám to poví.

.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Beda »

Karolína byla (to bolí ten minulý čas) jen o dva roky starší než já - MĚLA tu ještě bejt !!!! :brecim: :brecim:
Obrázek

Uživatelský avatar
Olčava
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 335
Registrován: 03.02.2007 11:40:55 0
Bydliště: Praha 13 - Kotěhůlky (Stodůlky)

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Olčava »

Ach jo, nemůžu tomu uvěřit, po týdnu jsem se vrátila, vybalila a naházela prádlo do pračky a teď celý večer pročítám a vzpomínám a nemůžu tomu uvěřit... sbohem Karolíno :svicka: :brecim:
Obrázek

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od RenataE »

Sharko, jsi skvělá, dík!

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Bláža »

Teď jsem se to dozvěděla! Co se stalo? To není možné! R.I.P. :svicka: :cry:
Přispěju.

Návštěvník

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Návštěvník »

Z jednoho e-mailu od Karolíny: "A já byla vždycky rebel a vždycky svobodná! A nezávislá! A tak chci i zůstat."
Nevím, jak zemřela, ale doufám, že rychle a tak, jak chtěla zůstat...

Uživatelský avatar
Hanča
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 459
Registrován: 12.11.2006 15:42:09 0
Bydliště: Česká Lípa

Re: Karolina odešla za Duhu...

Příspěvek od Hanča »

Příspěvek ode mne odejde v pondělí.
Sharko, kdybys s čímkoliv potřebovala pomoci, napiš, at není všechno na tobě.

Odpovědět