Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Beda »

před časem jsem taky ze silikátu přešla zpět na hrudkující stelivo - říkám mu piseček :love: a skoro jsem se na něj už tenkrát těšila, myslím že i pro kočičí tlapky (nejen pro Karolíniny) je lepší než ten ostrý silikát, ale hlavně mi přestalo vyhovovat, že tam ta moč vlastně zůstává :cry:

objednávám tento, s osobním odběrem, koupím 20 pytlů a poprosím zeťáka aby tam se mnou zajel - hrudkuje naprosto DOKONALE a prakticky nepráší
https://www.fajnzviratka.cz/ambipet-5kg ... elivo-1763" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

Zetaka????ty jsi nam neco zatajia?????
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Beda »

já jsem mu tak říkat nepřestala :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Inka »

Když už nám Zoohit leze na nervy - já s nima měla poslední rozhovor ve čtvrtek - tak kde nakoupit cenově slušně? Zatím je stále a pořád nejlevnější...U nás když se to sejde všechno, tak je to 3+7, to už něco krmení padne. Přechodně to řeším kuřatama, ale kdo to má porád vykošťovat a krájet, jsou to kila
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Karolína »

Nemyslím si, že by ZOOHIT byl nejlevnější. Ono to chce projet zkrátka více nabídek a více dodavatelů, vybrat se dá. Dá se nakoupit i ve slevách např. v ROSSMANN drogerii - v poslední době jsme si oblíbili kapsičky Winston, jsou v dobré kvalitě a když jsou akce, koupí se 3+1 zdarma za velmi slušnou cenu. ZOOHIT už dávno nevyužívám, protože jsem byla s jejich posledními dodávkami nespokojená a velice se zhoršili. Na MALL objednávám stelivo, za 2 dny ho mám v uložence a není co řešit. Kočky jsou spokojené, zdravé, mají lesklou srst, prospívají i bez ZOOHITu. A to, že některé druhy se nedají koupit jinde než tam taky není pravda. I kdyby, tak nabídka jinde je tak široká, že plně pokryje potřeby i náročného strávníka. A co se hraček týče a dalších doplňků pro kočičky, pejsky, ptáčky, hlodavce atd., tak já mám dobrou zkušenost s velkoobchodem PET CENTER v obchodní zóně Čestlice. Perfektně se tam parkuje, nakoupíte tam vše, co potřebujete a kdo má ŽL má slevu 30%. To už taky stojí za promyšlení. Švagrová tam s mojí kartou ušetřila na nové vybavení pro štěně skoro 6.000,-.

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

Inka píše:Když už nám Zoohit leze na nervy - já s nima měla poslední rozhovor ve čtvrtek - tak kde nakoupit cenově slušně? Zatím je stále a pořád nejlevnější...U nás když se to sejde všechno, tak je to 3+7, to už něco krmení padne. Přechodně to řeším kuřatama, ale kdo to má porád vykošťovat a krájet, jsou to kila
Inko, já už taky zkoušela ledacos jiného, než Felixe, ze Zoohitu je pořád nejlevnější, i když se taky někdy kapsičky nevyvedou. Zkoušela jsem Calibru, Britt, teď paštiky Chejn, kvalitní a levné, ale moje kočky usoudily, že je to všechno víceméně nepoživatelné a házely mi na to bobek. Já nemám takovou sestavu, jako ty,
to už je o něčem jiném, ale snažím se, něco milostivě berou, k něčemu čuchnou a odcházejí. Tak se snažím kupovat v akcích, i ten Zoohit má někdy velmi slušné, jinak mám ještě několik shopů, kde nakupuju. Maso nejvíc ve sleváči, když je pěkné, nakoupím toho víc a zmrazím. Sakra, někdy to dopadá tak, že kočky mají k večeři kuře a já Lučinu.
Stelivo a granule taky kupuju jinde.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

Karol,jako bys to neznala,když něco chutná, tak od jinejch nechtěj..kočky jsou paličatý jak patniky....tak proč bych měla měnit zoohit...jen se musím držet ve střehu a sledovat všěechny ty kulišárny ,co na nás chystaj..jsem u nich od roku 2010 a za tu dobu jsem u nich ušetřila přes 40 litrů, nechci od nich odcházet, chci být spokojená, ale proč dělaj všechno,aby mě nasírali,to nechápu....
nezapomeň,že ne všichni bydlej ve městech,takže do tebou popisovaných obchodů se nedostanou,neb je v obci nemaj.....a mnohdy an nemají jak se k nim dostat....
zmiňuješ Rosmanna - tak z jeho sortimentu mi nežerou nic už dávno, ani z jinejch,v nemilosti j eLidl i DMko...jo,maso si daj,al ejejich značky ne...whiskas nekupuju,neb je jedovatej a kdo s emá koukat na ty ksichty?

prostě Cosma natura a purizon...a kupovat ji v kamenným obchodě dráž,jen proto,že si ji nechali oni poslat ze zoohitu-to nejsem cvok,to fakt ne!
Obrázek

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Inka »

Já venkovkám klidně Whiskasku koupím, tam se to sežere, mamánci by nic takového nežrali. Ti myslím žerou maso, zakysanku a granule. Jedna konzervička při ranní dávce a povětšinou to večer dávám ven. No ale potřebovala bych altzernativu za Zoohit a to bohužel tak lehké není. Rossman je sice v Kolíně, ale zajet se k němu prakticky nedá.
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Karolína »

Sharko já Ti přeci nechci vnucovat svůj názor, že máš změnit dodavatele. Když Ti ZOOHIT vyhovuje, tak si tam nakupuj.
Tady se scházíme proto, abychom si vzájemně vyměnili názory, zkušenosti, podebatovali.......... většinou tu nikdo nebývá nucen druhým k tomu, aby své zvyky měnil podle něj. Takže se zbytečně nečil a kupuj si co chceš a kde chceš.
Napsala jsem své zkušenosti a o nic víc nejde. Já tu mám ROSSMANN drogerii i DM drogerii, baští mi to bez řečí, občas koupím Coshidu v LIDLu, taky paštičky bez protestů. Nejsou zmlsaní, zbaští mi skoro vše, když to zbude, tak to vyhodím a jdou si na granule. Co nežerou vůbec je kuřecí (kromě grilovaného), další syrové maso nemusejí ať je jakékoliv, ale vyžebrají si, vařené odmítají.

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

Mí zmetci od Rossmana nooo, ukaž...ale nic moc. A to jsem se pro ně táhla jakej kus. To z DM ano, ale jen v želé. A ty kapsičky jsou tak nešikovně, i když bytelně balené, že do tašky, do které by se mi vešlo 2x24 Felixů se mi vejde tak 2x12 DM kapsiček. A velké konzervy už vůbec. Teď dostávají po půlce kapsičky a ještě toho skoro polovinu nechaj. Ale to je myslím tím horkem.
Jiak: spousta věcí se dá koupit i v jiných eshopech, ale prostě dráž, o tom žádná. Jen zase můžu koupit třeba 2 Bozity, a nemusím jich brát 6. Totéž Animonda.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

no jo,já množství neřeším, při počtu strávníků..... :chi:
Obrázek

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3198
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od IvaP »

Holky, bitiba.cz má stejný sortiment, ceny +/- stejné, poštovné stejné, zdarma až od 999 Kč. Je to stejná společnost jako zoohit?

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Karolína »

Už jsem chtěla poslat 2x komentář a není tu! Nechápu to. Takže poslední pokus a pak na to kašlu.
Lidé taky přece nejedí všichni to samé - mají své chutě a jsou věci, po kterých se jeden může umlátit a druhý by to do huby nevzal (např. králičí hlavu bych nesnědla ani omylem a někdo by zase znečistil koberec byť jen při pohledu na neloupanou krevetu). Kočky jsou mlsné a je jen na nás, jak jim v těch chutích dokážeme vyhovět. Kde to seženeme a za kolik, to ty prevíty vůbec nezajímá. Když nechají zbytky, tak už nic nedostanou, jdou si na granule. Do rána jich vyluxují mističku. Kapsičky dávám jen půlku na kočku, takže 3 ráno a 3 večer. Sem tam (denně!) tyčinky - to si Lady doslova vynutí i kdyby mi měla vlézt na hlavu. Chrusťáčky - plněné polštářky milují také, takže obden jeden pytlíček. Jinak to s tím stolováním opravdu nepřeháním a dostávají to, co prostě zrovna je.

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Inka »

Bitiba je to samé jako Zoohit
Obrázek

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 »

Kdo kupujete na petcenter (PC) - totéž je pytelgranuli.cz (PG) - stejný majitel, reklamace PG řeší PC,... - ale PG je výrazně levnější. Lze vyzvednout v některých PC.

Odpovědět