Svátek má..

Narozeniny, svátky a případné další události, na které chcete někdo upozornit

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Svátek má..

Příspěvek od Karolína »

Děkuji za přání i za to prasátko. Ale táborák z parket si tu neudělám, takže ho není jak upravit. Smajlík kachny, knedlíků a červeného zelí chybí.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svátek má..

Příspěvek od Beda »

sharka napsala v sobotu, takže asi dnes - Karol, vše nejlepší :flowers: a hlavně zdravou celou smečku, smajlíky už ti poslala sharka

hihi, táborák z parket mě pobavil - a co tohle??? :kuratko: (při troše dobré vůle to může být i kachna)
Obrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: Svátek má..

Příspěvek od Lída »

Karolíno :flowers: :flower2: krásný sváteční den !!

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Svátek má..

Příspěvek od Karolína »

Beda píše: (při troše dobré vůle to může být i kachna)
Jsi věštec????? Kachna už se pomalí na večer, červené zelíčko + 2 druhy knedlíků.
Já vím, že v tom vedru příšerné jídlo, ale večer už bude chladněji a krom toho - už tu mám v nejexponovanějších místnostech i klimatizaci, takže když jí pustím na nejvyšší stupeň můžeme tu sedět klidně v kožichu.

Mar-ska

Re: Svátek má..

Příspěvek od Mar-ska »

Všechno nej, ať se ti daří den ode dne líp :flowers:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svátek má..

Příspěvek od Beda »

Karolíno, nejsem věštec ale kousek výš jsi to na sebe už práskla :wink2: :chi: :jazyk:
Obrázek

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 444
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: Svátek má..

Příspěvek od alimo »

Všechno nejlepší Karolínko přeju :flowers: , jak si zvykáš v Mostě ?

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Svátek má..

Příspěvek od Karolína »

Beda píše:Karolíno, nejsem věštec ale kousek výš jsi to na sebe už práskla :wink2: :chi: :jazyk:
To víš, to my funkční negramoti umíme!

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Svátek má..

Příspěvek od Karolína »

alimo píše:Všechno nejlepší Karolínko přeju :flowers: , jak si zvykáš v Mostě ?
Děkuji! Zvykla jsem si velmi rychle, jsem tu doma od prvního kontaktu s bytem i s okolím, pomalu si ten nový domov dotvářím ke svým představám a daří se. Kde jsou spokojené kočky, tam jsem spokojená já. A kočky tu jsou šťastné.

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 444
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: Svátek má..

Příspěvek od alimo »

Karolína píše:
alimo píše:Všechno nejlepší Karolínko přeju :flowers: , jak si zvykáš v Mostě ?
Děkuji! Zvykla jsem si velmi rychle, jsem tu doma od prvního kontaktu s bytem i s okolím, pomalu si ten nový domov dotvářím ke svým představám a daří se. Kde jsou spokojené kočky, tam jsem spokojená já. A kočky tu jsou šťastné.
Tak to je moc fajn, v Mostě je hezky a tam, kde bydlíš, to máš na hezké procházky kousek. Už jsi s byla podívat na golfovém hřišti ? - nemusíš hrát golf, je tam krásná procházka, bydlej tam mimo jiné srnky :usmev: a nebo na koňodromu?

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Svátek má..

Příspěvek od Jitča »

Karolíno, dodatečně gratuluji k svátku! :flowers: Ale ještě víc k úspěšnému a hlavně spokojenému přestěhování! Jsem opravdu moc ráda, že se Ti v Mostě žije příjemně a kožíšci jsou s touto změnou víc než spokojeni! :super:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Svátek má..

Příspěvek od Karolína »

Nebyla jsem ani na golfovém hřišti ani na koňodromu.......... dosud nebyl čas. Jsem tu 6 měsíců a z toho 2 měsíce jsem strávila v jakémsi položití - měsíc nemocnice a měsíc jsem doma sotva došla na WC. Natož vybalovat krabice a něco rovnat. Další měsíc jsem se snažila udělat co šlo, ale někdy víc jak 3-4 hodiny jsem "nedávala", takže opět nic moc. A do toho další 2 balení a stěhování krámů. Ono jen složit nábytek, rozmístit, vyčistit, vyprat vše, co jsem dovezla, aby se to čisté dalo na své místo, vyžehlit, umýt ty hory nádobí........... nebýt přátel, kteří mi pomohli, budu tak s bídou v půlce.
Ale co jsem si neodpustila byla akce Citroen Bílina 2018. Ne, že bych měla nějaký vztah k této značce, ale jejich proslulé "kachny" byly a budou legendou a když jsem je včera viděla projíždět po silnici do Bíliny a Kyselky, tak jsem se vydala za nimi. Nádhera!!!!
Postupně se začnu seznamovat s akcemi na Autodromu, já jsem zkrátka spíš na ty koně pod kapotou než koně klasické. A s okolím a památkami.
Jen nechci opouštět chaos a vracet se zpátky do chaosu. Chci mít uklizeno a čisto a to má přednost před veškerými dalšími aktivitami. Na poznávání okolí snad pak bude času dost.

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 444
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: Svátek má..

Příspěvek od alimo »

Karolína píše:Nebyla jsem ani na golfovém hřišti ani na koňodromu.......... dosud nebyl čas. Jsem tu 6 měsíců a z toho 2 měsíce jsem strávila v jakémsi položití - měsíc nemocnice a měsíc jsem doma sotva došla na WC. Natož vybalovat krabice a něco rovnat. Další měsíc jsem se snažila udělat co šlo, ale někdy víc jak 3-4 hodiny jsem "nedávala", takže opět nic moc. A do toho další 2 balení a stěhování krámů. Ono jen složit nábytek, rozmístit, vyčistit, vyprat vše, co jsem dovezla, aby se to čisté dalo na své místo, vyžehlit, umýt ty hory nádobí........... nebýt přátel, kteří mi pomohli, budu tak s bídou v půlce.
Ale co jsem si neodpustila byla akce Citroen Bílina 2018. Ne, že bych měla nějaký vztah k této značce, ale jejich proslulé "kachny" byly a budou legendou a když jsem je včera viděla projíždět po silnici do Bíliny a Kyselky, tak jsem se vydala za nimi. Nádhera!!!!
Postupně se začnu seznamovat s akcemi na Autodromu, já jsem zkrátka spíš na ty koně pod kapotou než koně klasické. A s okolím a památkami.
Jen nechci opouštět chaos a vracet se zpátky do chaosu. Chci mít uklizeno a čisto a to má přednost před veškerými dalšími aktivitami. Na poznávání okolí snad pak bude času dost.
No hlavně, že už jsi zdravotně v pořádku, to je nejdůležitější. Kachny od Citroenů jsem viděla před lety v Mostě, byl to fakt zážitek, mraky opečovávaných autíček z celé Evropy. Co je za akce na Autodromu nevím, už dávno jsem ztratila přehled, ale před lety jsem chodívala na závody veteránů, mívala jsem vstup do depa závodních vozů, to taky stálo za to.

Uživatelský avatar
JiLe
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 303
Registrován: 12.03.2007 12:18:55 0
Bydliště: Praha 8 Troja

Re: Svátek má..

Příspěvek od JiLe »

Milá Karolinko hodně pozdě přeju hodně zdravíčka a hezké a spokojené bydlení s kožíškama :flowers: :wave:

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Svátek má..

Příspěvek od radanova »

Taky Ti Karolíno opožděně blahopřeji k svátku a přeji spoustu času na cokoliv. A aby už bylo uklizeno co má a ty jsi uklízení a přesouvání uzavřela. A taky přeju ať jsi zdravá.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Odpovědět