12.11.2014 Pomník

Moderátoři: Lika, radanova

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 12.11.2014 Pomník

Příspěvek od karakal »

Já v Quadriu ještě nebyla a pomník neviděla. Nějak se téhle oblasti spíš vyhýbám, akorát občas zajdu do Máje. Ale mám to z práce kousek, na Kafku se možná podívat dojdu. Já ho četla poměrně brzo, ještě na základní škole a to mi přišel celkem čtivý, ale pak už se mi nepovedlo nikdy nic dočíst. Vlastně Zámek jsem nedočetla nikdy, protože mi ho máma tenkrát zabavila, když zjistila, že ho čtu. A já se pak snad nikdy nedostala přes to místo, kde mi ho sebrala (zkoušela jsem to asi 4x a prostě to dál nejde, tenkrát bych to brala jedním dechem, stačilo, aby máma přišla o hodinu později). Takhle na videu se nemůžu rozhodnout, jak na mne socha působí, budu si ji muset prohlédnout naživo.

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 12.11.2014 Pomník

Příspěvek od RenataE »

aida píše:Jo a Róna se Skálou (a s Alešem Najbrtem) se taky realizují hudebně, skvělé jsou jejich skupiny Tros Sketos a MTO Universal, oboje je to vlastně v rámci divadla Sklep.
Sklepáci - respektive Pražská 5 - jsou úžasní všichni: Najbrt je mimo jiné skvělý grafik (MFF Karlovy Vary, Reflex), bratři Cabani dělají ve Varech úvodní a závěrečný ceremoniál, Simona Rybáková kostýmy, David Vávra je výborný architekt a jeho Šumná města určitě znáte všichni (a taky Alles Gute :D )
Rónovy sochy jsou zcela mimořádné a Franta Skála je mimořádně zábavný.

Odpovědět