22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Rpuť »

Psa našel pán uvázaného v lese. Generace před ním smazaly vzpomínky na jakoukoliv rasu. Prostě odrostlé, střapaté štěně, jež nazváno Bobík, protože, když přivedeno domů, zařval dědeček: „Jéžišmarjá, zase pes“ a z pséka leknutím vypadl bobek. Co si chudák Bobík zažil, to se nikdo nikdy nedozvěděl, ale konstatováno, že hlídací pes to nebude. Stačilo zvýšit hlas nebo vzít do ruky něco, co podobalo klacku a Bobík si lehal a kňučel.

Za to Áda žádným strachem či komplexy netrpěl. Načuřenec od nátury trápil kde koho, takže občas bylo nutno vzít ho pometlem, aby se uslušnil. Bázlivý pejsek byl pro něj darem z nebes a on nebohého Bobíka trápil a pronásledoval, kde mohl.

Až jednou Bobík právě očuchával něco u plotu, když se Áda na něj rozeběhl a skočil. Jenže ouha! Bobík, jak měl ve zvyku, okamžitě lehl, Áda přeletěl a proletěl plotem. Tedy přesněji, proletěla mu hlava a v tom místě byly ty plaňky nějak hustě či co a zpátky to prostě nešlo.

Áda se okamžitě příšerně načuřil, ale jaksi mu to nebylo nic platné. „Hudry, hudry, hudry“, zanadával, ale nic se nestalo. Zkusil poskočit, a ono zas nic! Hop, hop, hudry! HUDRY !!! HUDRYYYYÍÍÍ ! Áda pomalu propadal panice, kroutil hlavou, mával křídly, hrabal a poskakoval, kvílel a hudroval a pohled na jeho vytrčený zděšený zadek byl pro Bobíka balzámem na duši.

Když pochopil, že trapič je bezmocný, opatrně mu přičuchl k brkům a honem uskočil. Nic se nestalo. Ještě chvíli obcházel, tenounce zavrčel, aby si dodal odvahy…. a skokem se zakousl Ádovi do tučného biskupa! „Hudríííííííííííííí“, zaječel Áda a vyskočil i se psem na zadku metr dvacet. Pán se sice chechtal, až mu slzy tekly, ale přece jen nějak dokázal odehnat Bobíka, vylomit plaňku a už úplně schlíplého a polepšeného Ádu vysvobodit.

V tom u vrat zabrzdil pošťák a zazvonil. „Haf haf haf háááf“, zařval veliký hlídací pes Bob a rozběhl se k vratům.
Naposledy upravil(a) Rpuť dne 22.10.2014 5:53:57 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od sharka.68 »

aneb jak si zvednout sebevědomí..no ještě ,že si to kafe jdu teprvá vařit, bylo by zase v notebůčku....
Obrázek

Uživatelský avatar
Heduš
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 290
Registrován: 03.10.2005 13:27:53 0
Bydliště: Praha 4

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Heduš »

Jeeee Rputi, ten je krasnej :in_love:

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od karakal »

A vydrželo mu to? Nebo se jen jednou svezl na hormonální vlně? No já vím, že Rpuť rputí, ale ono je to fakt možný a nedá se odhadnout, jak dlouho mu ta odvaha vydržela. Moc se ve všem rejpu, že? On je ve mně někde hluboko schovaný ten etolog, co to nikdy nedotáhl do konce :oops:

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od karakal »

Ještě bych poprosila o palečky pro mého tatínka, jestli můžu. Včera nastoupil do nemocnice a měli by ho dnes či zítra operovat. Má na mozku menší a dobře ohraničený tumor, který mu už patrně mnoho let ztrpčuje život. Když všechno dopadne dobře, mohl by tatínek trochu omládnout. Je totiž celkem fit, když se odečte, co všechno měl patrně na svědomí ten tumor (třeba dvojité vidění, bolesti hlavy, občasné totální zmatení a pod.). Děkuji. :heart:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Rpuť »

Karakal, to víš, že palečky :thumb_up: přidržím!

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Rpuť »

Mám v dáli za mořem jednu kamarádku. Výborná holka, takže spolu udržujeme kontakt už od její emigrace.
Má jen jednu jedinou vadu. Když jí dám přečíst nějakou tu svou minipovídku, předčítá mi ji nahlas a vykládádá mi, proč jsem tam to či ono napsala...
....a temné myšlenky na krvavou vraždu v pominutí smyslů mi táhnou hlavou..... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Kaštan »

Jééé, to je krásný rputění! Je mi setsakra zapotřebí! Chci taky poprosit o palečky, pokud ještě nějaký k mačkání zbydou. Zítra brzo ráno svištím na mamograf a pak, jak už mě Dr. dopředu varoval, nejspíš na biopsii. Fakt bych si moc přála, aby to dobře dopadlo.

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od AlenaŠ »

Držíme všechny palce i drápky, ať je tatínek Karakal v pořádku a Kaštan ať to dobře dopadne. :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od AlenaŠ »

Dnes mám nějaký blbý den, takže tohle čtení je jako na objednávku. Rputi díky. :slunce:

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od IvaP »

Držíme vše, co můžeme :heart:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Rpuť »

Kaštane, biopsie věru není nic moc o co by člověk zrovna stál, ale z vlastní zkušenosti vím, že vydržet se to dá. Takže držím pěsti! :slunce:

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Kaštan »

Rpuť píše:Kaštane, biopsie věru není nic moc o co by člověk zrovna stál, ale z vlastní zkušenosti vím, že vydržet se to dá. Takže držím pěsti! :slunce:
Však taky hádej, na koho jsem myslela :in_love:

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od Jitča »

Rputi, úžasné povídání!!! :haha: :haha: :haha:
Karakal, tatínkovi palečky ráda přidržím, ať vše dobře dopadne a je mu líp! :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:
Kaštane, hlavně se neboj, ono to bude ok, palce držím a určitě nejsem sama! :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 22.10.2014 Krocan Áda a zbabělý pes

Příspěvek od EvaB. »

Tříkočičín na značce v plném počtu drápků, palců i tlapek! držíme vyjmenované všem, kteří to potřebují :slunce:

Odpovědět