29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od sharka.68 »

Bedo,kouše i vlna a ta umělá není :haha:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Beda »

nevím kam s tím, poslední "denní" téma je zde, tak asi sem :yes2:

dovoluji si upozornit pt. čtenářstvo, že vyšla pravidelná 105-ka :arrow: :arrow: :arrow: http://www.vave.biz/index.php/105-x148/359-zavada" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2497
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Matylda »

Bedo, když ono to z těch halen prostě čumí, že jsou ťamanský. Když si k vezmeš lodičky, psaníčko a nápadný šperk, asi by se to dalo spolknout, ale upřímně- v kdekterým sekáči něco koupíš. Kaččiny šaty vypadají luxusně a byly ze sekáče za 49 kaček.
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Beda »

Matylda píše:Když si k vezmeš lodičky, psaníčko a nápadný šperk, asi by se to dalo spolknout
auuuuuu, představila jsem si sama sebe v lodičkách a s psaníčkem :bzik: , už jen chybí abys napsala že v sukni :uff: - to by se fakt pobavili všichni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... mimochodem, v lodičkách krom toho, že bych se zabila, tak bych neudělala asi ani krok, já kvůli těm svým palcům nemůžu mít ani centimetrovej podpatek, potřebuju fakt úplně rovný boty (i některý tenisky jsou pro mě "na podpatku", na svatbu jsem měla půjčený od Kačky - prostě "jsme" koupily botky, ve kterých jsem já mohla chodit a zároveň je ona označila za nositelné pro matku nevěsty a pak po svatbě si je nechala pro sebe :yes: :love: )
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od sharka.68 »

balerinky jsou slušivé a na nizoučkém klínečku Bedo,nebo rovné.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Beda »

na tom je teda ovšem odpudivej už jenom ten samotnej název :haha: :haha: :haha: :haha:

ježiši - balerinky... na klínečku... :bzik: :bzik: :bzik:

něco jako "tvářenka" - to jsem se smála asi tejden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops:
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od sharka.68 »



v nich by jsi se nezabila a stojej 299,-
Obrázek

Uživatelský avatar
ri
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.03.2007 8:41:57 0
Bydliště: Sovenice, Nymbursko

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od ri »

Beda píše:auuuuuuuuuuu :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

tak, kouše tě to asi, že je to umělý, ne? :nevim: :ask:
Nee. mě kouše ten střih :lol: sukně někam leze, halena se kroutí nebo visí divně :pche: nechápu.
Přitom u sportovního oblečení se mi to nestává ...
Já myslím, že je to nějaká uvzatost :bzik:
Ještě, že mám sestru. Jde, hrábne a podá nějaký hadr. V životě bych o to okem nezavadila. A nejen, že mi to sedí, ale navíc se v tom dobře cítím.
Měla by bydlet někde blíž :sad2:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 29. 10. 2014 Motlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od EvaB. »

Míša z Plzně píše:Tak tuhle motlitbu by si měl přečíst náš Fousek. Neboť chlapece za ten necelý měsíc, co je u nás doma, pěkně přibral. Žere jak nezavřený. No jo, to je ta doba bezdomovectví na ulici. Ten strach z hladu je pořád v něm a bojí se o jídlo.

Zajímavé je, že o co přibral Fousek, to zase shodila Hepinka. Ale té to prospělo. Byl jí kus.
To máte tak, naše hraběnka fon Strasse nikdy nezažila nedostatek. A tak než se pustí do jídla, musí o tom popřemýšlet. A jak tak přemýšlí jestli tuhle granulku či onu, tak Fousek kompletně sní svojí misku a už má čumák v její misce.

Začala jsem jí krmit odděleně, aby se Hepča v klidu najedla.

Jinak Fousek je nezmar a dává nám zabrat.
Alespoň tolik nesmutníme po Honáskovi.

Míša
nemáte smutnit, protože Honásek věděl, že jest třeba se neprodleně převtělit a už s předstihem si na to nachystal kocoura von Strasse, tedy pana Fouska :-) jsem moc a moc ráda, že jste Honáskův pokyn bez odmluv poslechli a z Fouska máte jenom radost :-) :slunce: když jsem to tak spočítala, naše Luisička se narodila přibližně v té době, kdy Rozárka začala marodit s ledvinami ( pozůstatek ze života na ulici, bohužel)... takže nebylo divu, že na třetí nahlédnutí na net na mě jukla Luisa Strakatá Jansová :-) CD vždycky ví, co dělá, díky jí za to :-)

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od EvaB. »

Matylda píše:Bedo, když ono to z těch halen prostě čumí, že jsou ťamanský. Když si k vezmeš lodičky, psaníčko a nápadný šperk, asi by se to dalo spolknout, ale upřímně- v kdekterým sekáči něco koupíš. Kaččiny šaty vypadají luxusně a byly ze sekáče za 49 kaček.
pod to se podepíšu - před 14 dny jsem objevila poblíž našeho bytu nejnovější sekáč a koupila jsem si tam 1) hedvábnou šálu za 10,- Kč 2) šaty hedvábné stylu 40. léta za 55,- Kč :-) jen zaberu průramky ( byly na vnadnější dámu) a hurá v nich v zimě na divadelní ples! :-)
že by se do divadla šlo jako do obchodu pro brambory a cibuli, je v naší rodině také nemyslitelné.. už od prababiček, ať bylo jak bylo, jedno večerní oblečení muselo ve skříni být včetně bot...:-)

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Beda »

sharka.68 píše:v nich by jsi se nezabila a stojej 299,-
sharko, já VÍM jak to vypadá... no, právě že to bohužel vím :haha: :haha: :haha:

boty musej bejt pořádně zašněrovaný!!! nebo aspoň na sucháč, jako třeba sandály

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivana
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 454
Registrován: 28.03.2013 13:33:35 0

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Ivana »

:haha: Bedo, to je aspoň společenská obuv! Mě teda palce nebolí, ale jsem na tom tak nějak podobně... Já se v tzv. slušném oblečení necítím. A brácha se často obává, že mu na nějaké akci udělám ostudu :-D Když se ženil, kladl mi na srdce, ať si probůh neberu na svatbu pohory, ze kterých padá bahno :-D

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Beda »

Ivanoooooo :mrgreen: :mrgreen: :super: :super: :super:

ty "moje" botky na svatbu aspoň šněrovací byly :yes: :kuk: :oops:

ty sandály samozřejmě neuvádím jako příklad společenské obuvi, jen na rozdíl od obrázku od sharky aspoň držej na noze :chi:
Obrázek

Yezi1

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od Yezi1 »

Matyldo, símsím, poraď, kde! :nevim: Já už sháním tři roky a houby s octem a ne koktejlky! Pravda, nemám velikost 38 a na šití teď fakt nemám čas, ale 5litrů za šaty fakt nedám :sad2:

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 29. 10. 2014 Modlitba (přišlo e-mailem :) )

Příspěvek od LFSH »

Yezi, to je normální. Jak člověk nemá průměrnou konfekční velikost, tak na sebe oblečení, které musí sedět, sežene jen opravdu velkým zázrakem.
LA

Odpovědět