15.10.2014 Zaskočilo mi!

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Beda »

LFSH píše:Evelín se také dokáže najíst bez rukou. :wink2:
velice trefná poznámka, ta by neměla zapadnout !!!!! :yes: :lolly: :lolly: :lolly:
Obrázek

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od FALLOWA »

Tady to zase perlí :super: :aplaus: :rolly:
FALLOWA

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Karolína »

Máte mě na svědomí!
Chechtám se tu jak blázen a to dneska moc důvodů ke smíchu nemám! Klasický DEN BLBEC.

Tahle diskuse mi zvedla náladu o 1000%.

U nás probíhá mé venčení na WC z účasti Zrzínka a Bělinky. Oba si mi vylezou na klín a mazlí se, když jsem v nejlepším. A takových 8 kg živé váhy, rozvalující se na mých kolenou a snažící se nastrčit pupíček, to už je docela zápřah. Do toho vedle sedí Melíšek s Ríšou a natahují tlapičky, že by taky jako chtěli pohladit.

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od LFSH »

Karolíno, tak na kolenou sice né - to jsem jí velice rychle zatrhla (i když občas se i tak zatváří, že by chtěla pochovat), ale představ si, že ti v takovou chvílí stoupne/sedne na nohu cca 45 kg živé váhy a chce drbááát. Ty se v takové situaci musíš natahovat a drbat za ouškem, pod bradičkou, poplácat na hrudníčku atd.
LA

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Rpuť »

Akce 4 +1 je taky výživná, ještě horší ale je, když je ti v akci bráněno.
Nutkání stoupá, svěrače povolují, oči vylézají z důlků ..... a ten zmetek chlupatá si právě teď žádá papáníčko, vodičku, mazleníčko...
Dobře mířeným nártem umístím zločice o 2 metry dál a ve vteřině se teleportuji do příslušné místnosti. A za dveřmi to hlasitě kvílí.... sem ouplně vopuštěnej, hladovej, nešťastnej kocourek..... :blob:

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Inka »

Kdykoli jdu TAM mám Majdu za zády a jakmile dosednu, nastrčí mi zadek, abych ji drbala.
Dneska si vzbudila o půlnoci Bimba že teda jako musí nutně dolů. Tak se tatíček vyhrabal z postele, funě a štrachaje doufaje, že mne vzbudí a pofrčím já. Což se teda nestalo, tak se s ní dopotácel do kuchyně a milostivá že ne čurat ani kakat, ale piškot. Tak jí rezignovaně vydal piškot a ona spokojeně odcválala do mé postele
Obrázek

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od AlenaŠ »

No, já to mém tak, že po zavření dveří baráku se potřebuji okamžitě dostat na onu místnůstku. Přijde mě přivítat asi 12-15 kožíšků, kteří potřebují nutně pohladit a pomazlit, no většinou je to :oddech:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Beda »

Rpuť píše:A za dveřmi to hlasitě kvílí....
nemáš se zavírat!!!!! :krik: :krik:

Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Beda »

Inka píše:milostivá že ne čurat ani kakat, ale piškot
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Obrázek

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Halladin »

Inka píše:Kdykoli jdu TAM mám Majdu za zády a jakmile dosednu, nastrčí mi zadek, abych ji drbala.
Dneska si vzbudila o půlnoci Bimba že teda jako musí nutně dolů. Tak se tatíček vyhrabal z postele, funě a štrachaje doufaje, že mne vzbudí a pofrčím já. Což se teda nestalo, tak se s ní dopotácel do kuchyně a milostivá že ne čurat ani kakat, ale piškot. Tak jí rezignovaně vydal piškot a ona spokojeně odcválala do mé postele
Pokud správně chápu,proběhl lítý boj o to, kdo vydrží dýl předstírat,že hluboce spí, a kdo dřív ztratí nervy :haha:

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od tosca »

Rpuť píše:...ještě horší ale je, když je ti v akci bráněno.
Nutkání stoupá, svěrače povolují, oči vylézají z důlků ..... a ten zmetek chlupatá si právě teď žádá papáníčko, vodičku, mazleníčko...
Dobře mířeným nártem umístím zločice o 2 metry dál a ve vteřině se teleportuji do příslušné místnosti. A za dveřmi to hlasitě kvílí.... sem ouplně vopuštěnej, hladovej, nešťastnej kocourek..... :blob:
Ehm ... něco mi to připomíná ...z deníku matky batolete ..."nutkání stoupá, svěrače povolují, oči vylézají z důlků ..... a to dítko rozmilé, všemi milované, si právě žádá papáníčko, pitíčko, pochování .... dobře nacvičeným chvatem umístím dítě k hračkám, strčím mu do ruky oblíbenou skládačku (v naději, že se zabaví alespoň na 20 vteřin) a ve vteřině s teleportuji do příslušné místnosti. A za dveřmi to hlasitě kvílí ... jsem opuštěné, týrané, nemilované dítě ... ..."

Ne, ještě to mám v živé paměti, ještě si kočku nepořídím :wink2:

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od karakal »

Hm, s Rysíkem jsem měla potíž, že když jsem ho nechala za dveřmi, tak pak nešly otevřít, aniž bych ho shodila, tak jsem přidržovala dveře trochu pootevřené a vlastně jsme se o ně prali. Když do této fáze dorostla Rysinka, bydleli jsme jinde a já na dveře z pozice v sedě nedosáhla, navíc za nimi dlažba ... No nakonec jsem skončila s Rysinkou na klíně. Naštěstí to netrvalo dlouho a přešlo jí to. Stejně se pravidelně, když v tichosti usednu a hluboce se soustředím ozve: Kde je máma? Mami! Mami já potřebuju ... Je jedno, jestli je to ten pětiletý, nebo ta tříletá. Vždy mne někdo nutně potřebuje. Případně nutně potřebuje onu místnost. Toužím po domácnosti s tolika toaletami, kolik má členů. U nás doma jsme měli dvě a při návratech z výletů jsme se se sourozenci rvali, kdo tam bude první. Že by se mohlo chtít i rodičům nás ani nějak nenapadlo :chi:

P.S. Pokusila jsem se zaregistrovat na Lidovky a světe div se, nepovedlo se. Pokaždé mi to odepíše: Neplatne klicove slovo. Hm, sem si myslela, ze mně se to stát nemůže, ža až se rozhodnu, tak se zaregistruju.

Uživatelský avatar
ri
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.03.2007 8:41:57 0
Bydliště: Sovenice, Nymbursko

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od ri »

A je tam takové pěkné povídání, že jo?
Uvidíme, jestli se tam nějak dostanu ...

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od LFSH »

Také je "úžasný" pes, který nejenže nesnese zavřené dveře WC, ale nesmí se zavírat ani sprchový kout. To pak kňučí a pokouší se dostat dovnitř (u nadkapesních velikostí trošku nebezpečné). Dobrá, když jsou pootevřené dveře (asi tak na 10 cm, aby se vešel čumáček), tak zůstane venku, ale stejně by raději šla také dovnitř. Vana je v pořádku, nejde zavřít, ovšem musí se pořád dívat dovnitř a pravidelně kontrolovat paničku. Z vany se vylézá tak, že je nutné překročit zároveň i psa.
LA

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.10.2014 Zaskočilo mi!

Příspěvek od Beda »

to je dneska zase úžasná debata!!! a já to moc potřebuju :in_love: :in_love: :in_love:
karakal píše:když v tichosti usednu a hluboce se soustředím ozve: Kde je máma? Mami! Mami já potřebuju ... Je jedno, jestli je to ten pětiletý, nebo ta tříletá
klídek, karakal - mně to dělala (hlavně v Hradci) dcera i po třicítce, své... otec jí vždycky říkal - "ty tu maminku nenecháš ani vyčůrat" :mrgreen: :mrgreen:
LFSH píše:nejenže nesnese zavřené dveře WC, ale nesmí se zavírat ani sprchový kout.
Vana je v pořádku, nejde zavřít, ovšem musí se pořád dívat dovnitř a pravidelně kontrolovat paničku
o sprcháči tu jistě barvitě napíše Karlolína

a k té kontrole ve vaně mám příhodný obrázek jednoho kamaráda s kočičkou Krychličkou :heart: :haha:

s popiskem - Nejseš nějakej choulostivej ??? :lolly:


a ještě jeden s popiskem - Jéééé, co to tam máš??? :oops: :oops:
Obrázek

Odpovědět