11.10.2014 Kuřecí játra

Moderátoři: Lika, radanova

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od verenka1 »

YGO tak ešte raz všetko šťastie sveta prajem!!!!!!

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od aida »

Ygo, všechno nejlepší!

Clea
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 317
Registrován: 06.10.2008 6:10:02 0

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Clea »

Hezký večer.
Kuřecí játra dělám ráda a poměrně často, a to tak že kolik jater, tolik cibule (no, může jí být i trochu míň :oops: )
Játra na menší kousky orestovat na sádle nebo oleji, pak osolit, opepřit a zasypat cibulí nakrájenou na plátky, podusit do měkka. Jí se to s chlebem a tatarkou, mňam. :D

Uživatelský avatar
Kytka
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 184
Registrován: 30.03.2007 9:10:24 0
Bydliště: Praha

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Kytka »

Kuřecí játra dělám ráda v sezóně paprik a rajčat. Na sádle osmahnutou cibulku hodím játra, přidám přiměřeně mleté papriky, pepře, Aromatu (teď není k mání tak dávám kousek zeleninového bujónu od Knorru), česneku, hořčice (asi čajovou lžičku), ostrého kečupu, soli, nakrájené papriky a rajčat, trochu podliju a dusím až zbyde jen hustá šťáva. Můžou se přidat i žampióny. Jíme to s dobrým chlebem. Nacpu se do bezvědomí a pak zpytuji svědomí. :oops:

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od YGA »

Všem moc děkuju za krásná přání k narozeninám. Udělali jste mi velikou radost, že jste si na mne vzpomněli.

Uživatelský avatar
Kytka
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 184
Registrován: 30.03.2007 9:10:24 0
Bydliště: Praha

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Kytka »

Ygo všechno nej nej k narozkám. :flowers:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od sharka.68 »

Beda píše:něco sem přidám

https://www.facebook.com/video.php?v=10203648278950523" onclick="window.open(this.href);return false;

svatá pravda to je :sad2: :pche:

tohle by nemělo zapadnout, konečně na to někdo přišel.... sice se všichni povětšinou známe z internetu,ale setkáváme se a těšíme se na sebe....
Obrázek

Uživatelský avatar
Fallen DragonKin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 279
Registrován: 03.12.2008 17:28:48 0
Bydliště: London, UK
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Fallen DragonKin »

Kuřecí játra, ty já ráda. Škoda že jdou v Anglii docela těžko sehnat, už jsem to neměla roky. Recept dělám podobný Kytce, osmažit dvě cibulky, vhodit balíček jater na 5 minut, trochu vody nebo vývaru, případně červené víno, a 10 minut podusit do měkka. Ochutit solí a pepřem, hořticí a kečupem. Servírovat s rýžičkou.

S pravdivostí toho videa si nejsem tak jistá, čas který lidé tráví na internetu nenahrazuje čas který tráví s rodinou nebo přáteli, ale spíš čas, co trávili třeba televizí, či jinými koníčky. Hlavně internet lidem pomáhá se potkat s ostatními. Co třeba když má někdo ne úplně obvyklé zájmy, koníčky, nebo třeba nemoc, jak by ve skutečném životě potkali další? přece se nemůžou ptát cizích lidí na ulici, ale na internetu je snadné najít komunity se stejnými zájmy, a hned se člověk necítí tak sám.
Navíc, přes polovinu lidí co se spřátelili na internetu se setkávají i ve skutečném životě, nebo alespoň komunikují i po telefonu. takže internet opravdu spíš spojuje než rozděluje.
"Everything works out okay in the end. if it hasn't worked out yet, then it's not the end"

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Beda »

wendulko (poslyš, nemělas jiný nick, myslím na Zvířetníku? takový... no drobet "složitý"??), s těmi lidmi stiženými nemocí máš SVATOU PRAVDU :yes: - je to dle mého naprosto nezpochybnitelné... a je to moc dobře :heart:
wendulka píše:čas který lidé tráví na internetu nenahrazuje čas který tráví s rodinou nebo přáteli
s tímto už bych si ale dovolila polemizovat :no: , resp. obávám se, že už dokonce existují průzkumy, které potvrzují určitou "náhradu" skutečného života tím virtuálním :cry: ... možná to ale platí ("jen", nebo alespoň "víc") pro mladou generaci a ty se na to díváš z pohledu svého nebo lidí kolem tebe :nevim:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fallen DragonKin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 279
Registrován: 03.12.2008 17:28:48 0
Bydliště: London, UK
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Fallen DragonKin »

bedo, já jsem fallen dragonkin. to není složité. ale musela jsem si zaregistrovat jako v. glover
"Everything works out okay in the end. if it hasn't worked out yet, then it's not the end"

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Beda »

anooooooooooooo
wendulka píše:fallen dragonkin
to je ono!!! :yes: :yes: :super: :super: :super:

hihi, a pro mě to vždycky bylo nevím proč složité :mrgreen: ... ale prostě identifikuju, že jsi to ty :usmev:
wendulka píše:musela jsem si zaregistrovat jako v. glover
to myslíš asi na Zvířetníku, na Neviditelném psu... ale proč tady nejsi jako fallen dragonkin?? :ask: :hmm:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fallen DragonKin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 279
Registrován: 03.12.2008 17:28:48 0
Bydliště: London, UK
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Fallen DragonKin »

mě se tak zdá, že před lety jsem se zaregistrovala jako fallen dragonkin a pak jsem jaksi zapomněla heslo či co a musela jsem se registrovat znovu. já nevím jak si změnit přezdívku bez toho abych se musela znovu registrovat.
"Everything works out okay in the end. if it hasn't worked out yet, then it's not the end"

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Beda »

změnit nick může pouze admin :wink2:

a koukla jsem se, Fallen Dragonkin registrovaná není
Obrázek

Uživatelský avatar
Fallen DragonKin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 279
Registrován: 03.12.2008 17:28:48 0
Bydliště: London, UK
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Fallen DragonKin »

Bedo ty jsi admin! Prosim ja chci byt zase Fallen DragonKin . 16 let jsem Fallen DragonKin, co jsem poprve na internet nakoukla, a ted mi to lidovky a facebook berou a remcaji, ze to nevypada jako prave jmeno.
"Everything works out okay in the end. if it hasn't worked out yet, then it's not the end"

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.10.2014 Kuřecí játra

Příspěvek od Beda »

máš to mít :yes: :super: :in_love:
Obrázek

Odpovědět