Hrnečky?

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Karolína »

Cink!
S těmi barvami mi to fakt nedošlo, díky za upozornění, já ted vždy jen probíhám, fakt nemám na nic čas.
Dost se mi "rozjela" vlastní klientela a jsem v jednom kole, zaplať pánbu!!!
Takže prosím ty tmavší, od každého jeden, celkem 3 kousky a já si vyberu ten nejhezčí a ostatní podaruji dále.
Kuju!!!!

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrnečky?

Příspěvek od sharka.68 »

purpurová a zelená jsou nádherné..... já mám purpurovej,Inka zelenej....
Obrázek

Yezi1

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Yezi1 »

by sem si, pěkně prosím, objednala taky jeden hrneček, je mi jedno, jestli zabarvovací teplem, líbíl by se mi i obyčejnej, nejradši v modré nebo klidně i v červené, akorát nevím, jak bych si ho vyzvedla, asi bych to ponechala náhodě, až bude cesta do Prahy nebo někdo pojede na Jižní Moravu...

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrnečky?

Příspěvek od tosca »

Nebyl tady původně odkaz i na stránky té firmy, co ty hrnečky dělá? :hmm: Hlavně kvůli barevným variantám...

No, nevadí, já bych si taky vzala 3 hrnečky. Barvy se tu zmiňují tři, takže asi z každé jeden. Mám dojem, že na stránkách firmy byla i barva vínová, přišla mi hezčí, než červená, ale teď to neprověřím, neboť nevím, kde to bylo :)
Takže pokud se budou hrníčky dělat, vzala bych si 3, každý jiné barvy, jeden nějaký červený nebo vínový, další dva libovolnou kombinaci z barev modrá, tyrkysová, zelená :)

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrnečky?

Příspěvek od sharka.68 »

tosco, ta vínová je ta purpurová a je fakt boží.....
Obrázek

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrnečky?

Příspěvek od IvaP »

tosca píše:Nebyl tady původně odkaz i na stránky té firmy, co ty hrnečky dělá? :hmm:
Tosco, tady: http://www.logoshop.cz/katalog-hrnky-s-potiskem" onclick="window.open(this.href);return false;

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrnečky?

Příspěvek od tosca »

IvoP, děkuji za odkaz :)

Sharko, ano, myslela jsem tu purpurovou :) Právě, že mi přišla hezčí, než červená :)

Nevím, jestli se to nějak řešilo nebo ne, ale Asteris zmiňovala, že hrníčky jsou za lepší cenu (o 10 Kč), pokud si firma může umístit na potisk maličké logo. Tak já za sebe říkám, že mi logo vůůůbec nevadí, a klidně tam může být. Ale pokud by většina chtěla bez loga, nebráním se ani vyšší ceně hrnečku. :)

Uživatelský avatar
ri
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.03.2007 8:41:57 0
Bydliště: Sovenice, Nymbursko

Re: Hrnečky?

Příspěvek od ri »

Mi logo nevadí :)

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1022
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Asteris »

Hola, hola, hrnečky jsou hotové, mám je v práci, ještě jsem je nerozbalila, jelikož jsem byla mimo Prahu a zase odjíždím. Kdo bude na Pražení, tomu donesu tam, s ostatními se musíme nějak dohodnout, cena 195 Kč včetně krabičky. :wave:
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Karolína »

To mám radost!!!!!!!! :clap_hands:

Budu mít dáreček pro milou švagrovou. :in_love:

Tak to se těším. :blob:

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: Hrnečky?

Příspěvek od LFSH »

Hurá! :clap_hands:
Asteris, prosím Tě, písni mi kontakty (příp. jak máš volné víkendy), které můžu předat tátovi (ochotně mi je vyzvedne, on jich chce totiž několik :chi: ), abyste se domluvili na předání.
LA

maxikova
pulec
pulec
Příspěvky: 11
Registrován: 02.10.2013 11:25:14 0

Re: Hrnečky?

Příspěvek od maxikova »

Dobrý den,
můžete mi prosím sdělit, kde by bylo možné v Praze si hrnečky vyzvednout? maxikovajana@seznam.cz
Děkuji

Yezi1

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Yezi1 »

Pěkně prosím o napsání účtu, peníze obratem pošlu, s vyzvednutím to bude horší...

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1022
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: Hrnečky?

Příspěvek od Asteris »

Yezi1 píše:Pěkně prosím o napsání účtu, peníze obratem pošlu, s vyzvednutím to bude horší...
Yezi1, kde prosím Tě bydlíš? Kdyz tak mi prosím napis na ludkam zavináč gmail.com, abychom se domluvily.
Asteris
:dog:

nepřihlášená Apina

Re: Hrnečky?

Příspěvek od nepřihlášená Apina »

MIlé dámy, na hrnečky jsem nezapomněla, jen se asi nedostanu na Pražení, koneckonců jsem se raději ani nehlásila. Já to v jakýkoli pátek prostě nestíhám a tentokrát mám k tomu pořádnou rýmu a bolest v krku. Hrnečky mohu zaplatit přes účet (Zvířetnický?) nebo komukoli, s kým se dohodnu na předání někde po Praze. Budu ráda za další informace, abych se s tím po všech stránkách vypořádala.

Odpovědět