8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od sharka.68 »

a má ho i naše milovaná VERAM... myslíme na ni, jen o ní příliš často nemluvíme ... tak to pojďte dneska , když má svátek, napravit... vzpomeňte a podělte se o setkání s ní..co Vám uvízlo v paměti, když jste se s ní setkali na Zvířetníku, na Praženích, na Setkáních... a koukněte na její fotky..

:heart: :hvezda: :flower2:


http://veram.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;




to díťátko je Týnino......
Naposledy upravil(a) sharka.68 dne 08.10.2014 9:57:29 0, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od YGA »

Veram, jejíž indiánské jméno je Usměvavá tvář. Myslím, že každé setkání s ní bylo jako setkání s jarním sluníčkem. Pamatuji si její výklad noční oblohy v Losince, kterým mi chtěla přiblížit nebeské obrazce - ke své smůle přiznávám, že jsem si zapamatovala pouze to, že je tam nějaká Koruna a pak už vím, co je to Venušin pás. Ale na tu chvíli, kdy jsme odstoupily od ostatních u táboráku a ukazovaly si, co vidíme nad hlavou, na tu si vzpomenu pokaždé, když večer zvednu hlavu a uvidím hvězdy. Říkám si "Veram, jestli pak je taky vidíš?" a stále doufám, že ano.
Veram forever :heart:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od sharka.68 »

naskočila mi historka, jak si na prvním Dubení v Pardubicích, v hospodě U Čápa zkoušela VERAM na toaletách moje "indické" šaty... pak si koupila v Praze modře batikované trochu jiné a přece podobné... ale u toho byste musely být....

a když nám cestou na Brnění a i z něj, vyprávěla o manželovi,o sobě,o hvězdách.... a o keškách...a o tom, jak moc má ráda bílé pivoňky...

:slunce: naše sluníčková VERAM :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od FALLOWA »

Na prvním setkání jsem si s ní vyměnila darované tričko od Myšky, protože Veram měla větší i s větším výstřihem, což jí nevyhovovalo a já mám raději volná trika.A když byla u mně, tak jsme si moc hezky popovídaly o veškerém denním i nočním dění na obloze, což mi ani 12 let školy nedalo.Moc na ní myslím :slunce:
FALLOWA

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od tosca »

Tak osobně jsem se s Veram setkala 2x, na Zvířetnických setkáních, vždy jen tak "letmo". Já na setkáních obecně nějak neměla čas (nebo odvahu) s lidmi mluvit.
Když vidím nick Veram, vždy mi naskočí jeden obrázek, ze setkání z Losinky, Veram stojící kousek od coursingové dráhy, fotoaparát na krku, a dívá se na dráhu s tím svým lehkým úsměvem. Já se zrovna narovnala od batolící se minitoscy a takhle jsem ji tam uviděla. Klidnou, usmívající se. A ten obrázek mi zůstal v paměti dodnes. Veram, naše :slunce:

A jako další mi naskočí její odkazy na krásné astro-úkazy (vždy vybrala nějakou zvláštnost).

Často na ni myslím.
Alespoň na dálku (myšlenkou) ji tedy pošlu přání k svátku :flowers: a :slunce:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Beda »

veram je prostě sluníčko :slunce: a vidím, že na tom se zde asi shodujeme všichni... je to hlavní rys, který jsem na ní vždy vnímala, který vždy vidím když ji třeba vidím na fotkách, který mi naskočí v hlavě, když si na ni vzpomenu

veram je SLUNÍČKO - a vždycky bude :slunce: :slunce: :slunce:

a potom je to taky naše dvorní fotografka :foto:, už nikdo nikdy podle mě toto místo nezaujme... hihi, a rychlá vyhledávačka na netu :wink2:

a také milovaná dětmi - na všech setkáních, na všech Praženích, jednou jsem s ní i byla v ZOO s trpaslíčky... i tam byla v jejich středu :in_love:

milá veram, všechno nejlepší k svátku :flowers: :flowers:
Obrázek

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od tosca »

Ale .... pokud vím, veram tady není jediná Věra, takže....

Všem Věrám, Věrkám, Věruškám, známým i utajeným, přeji k dnešnímu svátku všechno nejlepší, hodně zdraví, spoustu štěstí a mnoho :slunce: :slunce: :slunce: :flowers: :flowers: :flowers:

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Xerxová »

první naše setkání... začátek listopadu 2006. Betce je pět měsíců a na té fotce ji pod krkrm drbe právě Veram.

od té doby jsem se potkaly mnohokrát. I s Milanem - který měl řadu známých u nás na fakultě... Naposled jsem s Veram mluvila tak jako řada ostatních - v Podmitrově...

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Lída »

Věrám a Věruškám, jakož i Věrkám přeju všechno nejlepší :flowers: :slunce: :glass: :cake:

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2639
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Västgötagatan 7, 41139 Göteborg, Sverige

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Velká kočka »

Přeji našim Věrám vše nejlepší k jejich svátku. :flowers: :flowers: :flowers:

Moje zlatá švagrová byla taky Věra, mávám za Duhový most. Můj manžel tam oslavuje svátek své starší sestry. :in_love:

Veram jsem osobně nepotkala, ale stále mne překvapovala a zahřívala na dálku a to v přeneseném smyslu i reálně. Já znala celou její rodinu z fotografií a vyprávění v mejlech, jako by mne přijala do rodiny, abych se tu necítila tak sama. A posílala mi cédéčka s českými filmy, aby potěšila moji duši. Jednou mi poslala teplé bačkůrky a vlněný pás na ohřátí zad. Pás mě zahřívá dodnes, ale bačkůrky už vzaly za své. A pak jsem dostala deku na zip právě v barvě slunce, ta mě celou obtočí a já se do ní krásně zachumlám, ven mi čouhá jenom hlava. Moje milovaná Veram, ty víš co bych ti přála k svátku. Aby se stal zázrak, ty ses uzdravila a já se s tebou mohla konečně setkat a obejmout tě za všechno tvé dobro a za tvoje úsměvy. A spolu bychom si zacvičily Qi Gong a nabraly vesmírné síly. Oslavuji tě dnes a slavím tvůj svátek. :kiss: :in_love:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Rpuť »

Obrázek

Pro Veram:
Tam za nebeskou bránou......

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Karolína »

Všem Věruškám vše nejlepší ke svátku.
Já si Veram pamatuji ze všech setkání, na kterých jsme se potkaly, jako veselou a usměvavou bytost, plnou elánu a rozdávající pohodu. A pak v souvislosti s její prosbou, abych jí pomohla vyřešit koupelnu. Chtěla investovat do její přestavby všechny úspory, protože se obávala, že se časem nedostanou do vany.
Sehnala jsem jí firmu na kompletní přestavbu - kamaráda, který se tím zabývá a měla by vše za ceny z velkoobchodu, takže by to vyšlo na velmi příznivou cenu. Bohužel už jsme se dál, nežli k plánům, nedostaly.
Často na ní myslím.

Uživatelský avatar
Hanča
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 459
Registrován: 12.11.2006 15:42:09 0
Bydliště: Česká Lípa

Re: 8.10. 2014 - dneska mají svátek Věry...

Příspěvek od Hanča »

Veram se sluníčkovým úsměvem :slunce: - byla ke mně neuvěřitelně laskavá! Když jsem si před jedním Pražením v diskusi povzdechla nad spojením, že budu muset brzo odjet, nabídla mi nocleh. Přijala jsem, musím přiznat, že po určitém váhání, ale necítila jsem se pak u ní nijak cize a nepatřičně, oba s manželem byli hrozně moc milí! :in_love:
Díky Sharko za toto téma!
A všem Věrkám všechno nejlepší!

Odpovědět