29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachránce

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachránce

Příspěvek od Kaštan »

To, o co se s Vámi chci podělit se stalo asi před hodinkou.
Na úplný úvod chci podotknout, že naše kočka nemá na růžích ustláno. Naši dva chlapečci kočce neubližují, každopádně ne vědomě. Občas kočku prohánějí, pokud si s něčím hraje, hračku jí seberou, občas na ní omylem dupnou, nebo se po ní oženou, když jim překáží třeba na místě, kde zrovna chtějí postavit koleje pro mašinky. Kočka si nic pochopitelně nenechá líbit a tak sem tam některý z kluků odchází do školky s apartním šrámem na obličeji nebo poškrábanými končetinami. Jinak je ale kočka plnohodnotným a všemi milovaným členem naší rodiny.
Toliko k nastínění situace na poli kočko-chlapečko-člověčích vztahů.

Dnes odpoledne se kluci probudili se suchým dráždivým kašlem. Asi nějaká viróza ze školky, klasika. Ve čtvrtek jsem od našeho pana Dr. pneumologa obdržela inhalační přístroj a důtklivé napomenutí, že pokud se objeví jen náznak nějaké infekce, okamžitě zasednout a inhalovat. Sebík to už z Olivovy léčebny zná a je starý inhalační mazák. Vyynhaloval svojí dávku a řada byla na Timmíkovi. Nejdřív se na to děsně těšil, jak ale došlo na akci, zasekl se a že inhalovat nebude a že to pálí (z inhalační trubice jde sice pára, ale je studená) a tak vůbec. Manžel Timma jednoduše popad, inhalační dýchací masku mu nasadil na nos a pusu a držel mu jí tam. Timm se začal bránit jak o život a řval, co mu plíčky stačily. Nastoupila jsem já, manžel držel vzpouzející se a řvoucí dítě a já mu držela masku. Jak vřískal, krásně a zhluboka inhaloval, což tedy určitě v plánu neměl :haha: A v tom vstoupila, nebo spíš přisvištěla na scénu kočka. Přistála mi na klíně a do ruky, ve které jsem držela masku se mi zahryzla. Setřásla jsem jí, ale moc to nepomohlo, obešla mě, a zaťala mi všechny 4 packy do zad a snažila se mě kousnout do krku. Bolelo to, ale já byla dojatá, protože se nepochybně snažila osvobodit Timmíčka z útrap, které jsme mu působili... :heart:

Dostane ode mě za hrdinství kus kuřete, co bylo k obědu a já si jdu ošetřit škrábance na zádech :lol: Hezký nedělní večer.

Uživatelský avatar
Hanča
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 459
Registrován: 12.11.2006 15:42:09 0
Bydliště: Česká Lípa

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Hanča »

Krásná příhoda! Hrdinná ochránkyně lidských mláďat :in_love: si pořádnou odměnu zaslouží. Jo a chlapečci ať se brzo uzdraví!

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Rpuť »

Zlatíčko! :in_love: :super: :clap_hands:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Beda »

Kaštane, to je boží :chi: :clap_hands: :clap_hands:

doufám, žes kočenku nějak odměnila :super: :in_love:

(psssssst, vadil jí ten řev, kdybyste ho vraždili potichu, ani se neotočí :mrgreen: )

taky držím palce, aby se kluci rychle uzdravili :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od sharka.68 »

Prašivka milovaná, zlatíčko chlupatý :love: .... jsi skvělá Kaštan, že jsi to správně pochopila :in_love: :super: ...je dost lidí,co by za tohle kočku vyhodili na ulici... :blbej: :sad2:


jo a chlapečkům brzské uzdravení..... :thumb_up:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Rpuť »

Bylo mi tak 8-10 let, když mě rodina nějak nepatřičně omezovala a já se načuřila, smetla jsem z gauče kočku, praštila sebou na její místo a zavile trucovala.
Kočena měla ovšem svůj rozum a věděla, že mládě nutno vychovat. A tak si vyskočila na opěrku za mou hlavu, posadila se na zadní.... a packy se jen míhaly, jak lítaly pohlavky. Drápky nevystrčila, ale byl to ohňostroj.
A nezvedené dítko rázem vyskočilo jak jelen, za neutuchajícího chechotu pánů rodičů!
:blob:

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Kaštan »

Beda píše: (psssssst, vadil jí ten řev, kdybyste ho vraždili potichu, ani se neotočí :mrgreen: )
Milá Bedo, to bylo první, co jsem si cynicky pomyslela :haha:
Jsem si říkala: "Tobě vadí ten řev, že jo?"

Ale představa kočičího ochránce mi byla milá :in_love:

Ostatně viděla jsem před pár měsíci video, na kterém se kočka pustila do psa, který zle vystartoval na malé dítě na odrážedle. Pár kousanců asi chytlo, ale nebýt té kočky, dopadlo by to asi hodně zle...

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Beda »

no jo, máš pravdu, taky jsem to video viděla :yes: :yes: :in_love: :super:


a dnes ráno jsem narazila na zajímavý článek
http://www.novinky.cz/koktejl/348706-ko ... otelu.html" onclick="window.open(this.href);return false; :uff: :clap_hands: :clap_hands:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Rpuť »

UFFFF :oddech:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Beda »

jak mi udělala Inka "vedle" radost - tak jsem se právě teď pro změnu nas***a, ale nedám to do Stěžovníku, protože se to netýká přímo mě osobně

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... e-zen.html" onclick="window.open(this.href);return false;

nakopala bych je do pr***e a vysadila je ven!!! :krik: :krik: :krik: :krik: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr:

vůbec nechápu, že dosáhli zřejmě svého :blbej: :blbej: :blbej: :blbej: :bang_head: :bang_head: :bang_head:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Lída »

Jó, když je někdo blbej, nezáleží na vyznání :D

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Inka »

Já bych je prostě vysadila z letadla a ať je donesou třeba ptáčci nebeští. To je zajímavé, že moderní vymoženosti - viz letadlo - klidně využijí a necestují pěšmo či velbloudmo
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Beda »

Inka píše:Já bych je prostě vysadila z letadla a ať je donesou třeba ptáčci nebeští
přesně tak!!!! :krik: :krik: :krik:
Obrázek

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od MaRi »

Taky se připojuji. Když mi víra něco zapovídá, tak tam, kde se zakázané vyskytuje, prostě nelezu...

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od EvaB. »

Prašivka je správná kočička :-D myslím, že se pasovala do role vychovatelky, chůvy a ochránkyně obou mláďat ( protože panička to přece nemůže všechno stihat - uvažuje kočka) a co si kdo dovoluje jim provádět něco nepříjemného? ať je to kdo chce, Prašivka ho zrychtuje jako vítr slámu :-D a vy jste šikulky, že rozumíte, co vám chce kočka říct...:-)

Odpovědět