10.9.2014 Kravinec

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Rpuť »

To takhle kdysi Herovi zachtělo se vyvenčení v půl dvanácté v noci.“A lampa ještě svítila a lampa ještě hořela…“ co nad ulicí visela a to byla klika, protože před našimi vraty trůnil kravinec. Chvíli jsem dumala, kde u nás v ulici se vzala kráva, ale při vyhýbání zjištěno, že byla-li to kráva musela navíc trpět fatálními zažívacími problémy. Krávu jsem posléze zavrhla a v duchu politovala chudáka pejska.
Prošli jsme fortnou k houštině, Herovu to oblíbenému „masmediu“, když pes se zarazil a s tlapkou zdviženou neklidně větřil. Z křoví ozvalo se tlumené zachrochtání a následný sten.
Divočák, napadlo mne a ohlížela jsem se po nejbližším stromě. V tu chvíli zapraskaly větvičky a Hero temně zavrčel. Děs přikoval mě k zemi a já jen sledovala jak s houští se vynořuje cosi velkého, bílého a notně chlupatého. Tedy srst to nebyla, spíše štětina tu a tam.
Zadní tlapy pak byly oděny do uválených montérek. Hero zřejmě usoudil, že jedná se o strašidlo a zařval jak buvol. Odpovědí byl mu hrůzyplný výkřik, obrovský chlupatý zadek zmizel v hlubinách houštiny, zem zaduněla pádem a nastalo hrobové ticho. A do toho ticha ozvalo se naprosto zřetelné: „Týýý vole, já do toho spad“.

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od radanova »

Taková trochu podělaná vycházka :jazyk: .
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od AlenaŠ »

Teda Rputi, kolegyně si musí myslet, že jsem blázen. Tlumeně se tady chechtám, ještě že jsem nic nejedla,jinak jsem se udávila. Ale je to moc hezký začátek dne. Díky.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Beda »

AlenoŠ, tak mě stačil k řehotu už i jen pouhý titulek tématu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rputinko, chceš snad říci, že ten kravinec byl lidského původu?? :uff: :uff: :ask: :ask: :ask: :hmm:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Rpuť »

Bedásku, já nevím, detekci skrze DNA jsem neprováděla. Ale určité podezření mnou cloumá .... ono kravinec jako kravinec, růžové vůně se nedočucháš! :blob:

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Lída »

Panebože, to je po ránu kameňák :haha: :haha: Chechtám se jako blázen, a málem jsem se zas utopila kafem! Nemám pít kafe, když čtu Rpuťoviny, nemám pít kafe, když čtu..........Ale smích je zdravý, zvlášť po ránu. Takže Rputi :thanx_2:

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od YGA »

Opět klasická Rpuťovina, ke které nemám co dodat (já takové zážitky tak nějak nemám - díkybohu). Ovšem pod stůl mne dostal dovětek ... růžové vůně se nedočucháš :clap_hands: !

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od FALLOWA »

No v tomto případě bych nečuchala, ale nos bych si zacpala :no: .A taky bych o půlnoci snad radši potkala strašidlo - to snad aspoň nepáchne :ghost: :lol: ...
Rputi dík za dodání dobré nálady :super:
FALLOWA

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od sharka.68 »

Fallowo, ale pan Vančura o Barbuchovi psal, že smrděl.... :hmm:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Rpuť »

sharko, jestli ono to nebylo tím,že si ho vymyslel člověk, vždyť taky chudáček Barbucha vypadal, to ani nebylo pořádný strašidýlko, ale chudinek! :blob:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Karolína »

Teď jsem dojela s vyměněným autem. To moje ani po 2 týdnech není opravené, tak jsem v pondělí způsobila palácovou revoluci a když už jsem si tak pořvávala, stál opodál šéf nejvyšší. Dala jsem si záležet na tom, abych se vyjařovala slušně a výstižně, ale aby slova padla na půdu úrodnou, což padla a do doby, než budu mít úplně nové auto budu jezdit s tímhle. Vyřvávání se vyplatilo, protože tenhle vůz je ještě v lepším stavu, nežli byl ten můj první. Ta plečka, co mi ji dali jako náhradní, dneska už na centrále ani nenastartovala.
Satisfakcí je i to, že tento má dálniční známku a ještě mi ho předali s půlkou nádrže! Zřejmě se o něj předchůdce velmi dobře staral, je to opravdu čisťounké, vyvoněné autíčko. Bohužel neplatil a spadl do dluhů, tak mu auto sebrali a ještě s tím bude mít kupu starostí.
Tak snad bude zase chvíli klid, pokud se o mě nezastaví další rozjetý bavorák :bang_head:

Kam se hrabou mé taxikářské historky na Rpuť, ta by spíš zasloužila vydat knížku krátkých povídek, zamyšlení, esejí a nevímčeho ještě.
Smála jsem se jak nesvéprávná.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od Rpuť »

Karolíno, dík za poklonu, ale mohu tě ujistit, že čtu tvoje historky moc ráda. Ty to jádro pudla umíš vyhmátnout!

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 10.9.2014 Kravinec

Příspěvek od AlenaŠ »

Děvčata, vydejte knížku obě dvě, určitě bych si několik výtisků koupila a podarovala známé. Ty vaše knížky by určitě působily jako zahaněči
chmur. :prosim: :prosim: :love:

Odpovědět