12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Moderátoři: Lika, radanova

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

Karolína píše:Teda to musí být krásný život plný nečekaných situací s takovými obry.
Jsou všichni 3 nádherní, rotvíků vídám dost, ale erdelteriérů je málo.
Už se těším na další fotky a pokračování krásného povídání. A určitě nejsem sama. :super:
Jo a Karolíno, ony nejsou obryně. Rotvice má nějakých 62 cm v kohoutku a 37 kg, erdelice jsou drobnější, váhově kolem 22-3 kg a 54 cm v kohoutku. Proti Najtovi jsou to malá píva. :) :D

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Fešandy, a moc hezké fotky!

Uživatelský avatar
Raven60
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 431
Registrován: 04.12.2012 12:04:06 0
Bydliště: poblíž Pardubic

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Raven60 »

Hezký holky, zvlášť zimní fotka se mi líbí :super:

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od FALLOWA »

Zajímavá psí smečka :super: a pěkné fotky :) .
Zaplať pámbu za Hady, po vyhození ze Zvířetníku a mnoha marných pokusech se tam zase přihlásit jsem ráda, že můžu diskutovat tady. Zvířetník čtu, je zajímavý, jen prostě nediskutuju.
FALLOWA

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1022
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Asteris »

Jsou nádherné, nevím proč jsem si myslela, že jsou erdelky menší.
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od radanova »

Fifi máš úžasnou smečku, obě rasy mi přijdou pěkně složitý. Rtw mám za přísňáky a erdely za chytráky( ne pejorativně). A ještě 4 kousky. A ještě samý baby.
Sádlo byla ta s ušima víc k hlavě a světlejším pálením v obočí? Že mají ty rotvice různý uši? Nebo je to tím co zrovna běhá mezi ušima? Můj Argo, když se diví má jedno ucho taky odstávající od hlavy. Krásný fotky. Díky za rozšíření obzorů.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

radanova píše:Fifi máš úžasnou smečku, obě rasy mi přijdou pěkně složitý. Rtw mám za přísňáky a erdely za chytráky( ne pejorativně). A ještě 4 kousky. A ještě samý baby.
Sádlo byla ta s ušima víc k hlavě a světlejším pálením v obočí? Že mají ty rotvice různý uši? Nebo je to tím co zrovna běhá mezi ušima? Můj Argo, když se diví má jedno ucho taky odstávající od hlavy. Krásný fotky. Díky za rozšíření obzorů.
Dorotka zvaná slečna Sádlo byla ta s odstátýma ušiskama. Coby malá je mívala ještě dle standardu, jak rostla, ouška jí zůstaly menší a časem se jí takto vytrčily. Byla originál každým coulem. :)
Tady foto Doroty (vlevo) se svým taťkou (uprostřed) a vpravo coby malá současná rotvice Amy zvaná Křemýlek. :)

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od radanova »

Tak jsem se netrefila s určením slečny Sádla. Zajímá mě jak ke jménu došla Dorotka Sádlo. I jak sedi na boku vedle těch dvou předpisových posedů je vidět její jedinečnost. Povídej o ní, třeba si pak zajde ke Kanci, to my tu máme takovou hospodu za duhou kam nás předešli naši odešlíci, by se tam Sádlo vyjímala moc pěkně, jen je třeba ji seznámit, holka rotvíková by se k nim určitě hodila,no a jestli byla navíc i vtipná.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

radanova píše:Tak jsem se netrefila s určením slečny Sádla. Zajímá mě jak ke jménu došla Dorotka Sádlo. I jak sedi na boku vedle těch dvou předpisových posedů je vidět její jedinečnost. Povídej o ní, třeba si pak zajde ke Kanci, to my tu máme takovou hospodu za duhou kam nás předešli naši odešlíci, by se tam Sádlo vyjímala moc pěkně, jen je třeba ji seznámit, holka rotvíková by se k nim určitě hodila,no a jestli byla navíc i vtipná.
Dorotka přišla ke svému nicku jednoduše, byla jak bečka sádla. :chi: A to především díky omezenému pohybu, měla problémy s koleny a 4 ortopedický operace na obou zadních. Přes léto kila navíc vždycky nějak vyplavala, ale přes zimu to dost dobře nešlo, ťapat do dálky nemohla. Stačilo, aby se podívala na misku a měla kilo navíc. Taky slyšela na Bertičku, Tlustou Bertu.
Ke Kanci bych ji radši neposílala, asi by to tam notně vyčistila. :D Nesnášela cizí psiska obého pohlaví, byla to těžká asociálka.

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od oskarina »

Tak úplně stejně "neformální" posez měl i můj amstaf!
Fakt jsem se fotkou Dorotky s rodinou pobavila. Prostě svéráz na první pohled! Těším se na další vyprávění.. :wink:

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od radanova »

Fifi za duhou potíže s váhou pase a jeden je věčně dobře naložen, Dorotka k nepoznání. I ty kolena v poho :wink:
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Odpovědět