24.9.2014 Dialog na zabití

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Hana Williamson »

Beda píše: včera jsem kdesi četla taky jednu "citaci" kočky - "ale já nechci tam, ani sem, já se chci dívat, jak držíš ty otevřený dveře" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
To je ono, to je presne, co dela Pepa Navratil. :clap_hands: Jestli uz stoji v kuchyni nebo nahlizi z venku do kuchyne. Mam jit tam?, nemam jit tam?, tak ted vcil nevim, tak se napred protahnu, podrbu si zada o zidli, no, mozna bych to zkusil...ale neee, jeste chvili pockam.. A ta panicka u dveri to sichruje. Tak panicka posledni dobou ty dvere po chvili, zavre, at urychli myslenkovy proces.

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Tečka »

Míšo,
holt jsme to my, koho to bolí, Honáska už nebolí nic.
Taky mám dole na zahradě hrobečky, vím, jak Vám teď je.

Možná, že právě teď někde pobíhá zatoulané kotě, a hledá domov.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Karolína »

Míšo hladím po tlapce, Honáska už nic nebolí a měl se u Vás královsky.

Dialog kočičí provozujeme taky, hlavně v poslední době s Bělinkou:
- netušíš takhle náhodou něco o tom chaosu, který panuje v utěrkách na podlaze? mají místo v poličce, ne?
- jááááááááá????????, si děláš srandůůůůůů
- může mi někdo vysvětlit, jak se tašky na lahve dostaly pod pohovku?
- no, zakopla sis je tam, když jsi ráno vstávala, já to viděla!!!!
- Bibííííís nelez tam
- a káááááám????? jo na tu poličku myslíš????? a prooooooč?????
- tak a dáte si sýrové kuličky?
- déééééééééj, jááááájáááájáááááááááááá
- Bělinko, ostatni měli po 4, ty jsi dostala 6, ještě jsi každému užrala min. jednu, tak neotravuj
- 6 je míň než 4 neeeee?? tak naval další, šidíš
- kdo sakra zase shodil tu deku ze Zrzínkova pelíšku v poličce???
- no Zrzín, já ho viděla!

a mohla bych pokračovat.
Dneska jsem byla dlouho pryč, takže "chudáčci" podvyživení měli jen granulky - ovšem ráno dostali královskou snídani, protože jsem věděla, že nebudu doma. Po návratu Bělinka vystartovala při otevření dveří jak šipka ven a už si to mastila k recepci. Měla jsem co dělat, abych jí odlovila. Mezitím zůstaly pootevřené dveře, tak jsem vnesla zmítající se bílou střelu dovnitř a vykráčel Zrzínek. Byl vrácen, ale proklouzl Melíšek. Popadla jsem klíče a mazala za Meldou a to už se recepční řehtala na plný úvazek, protože mě viděla na kameře, jak transportuju uprchlíky zase zpátky. Nevím, co je to dneska popadlo, ale "zkoumavku" měli všichni.

Uživatelský avatar
Nelina
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 77
Registrován: 18.04.2007 21:26:30 0
Bydliště: Praha 5

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Nelina »

Když jsem venku, chci být uvnitř,
když jsem uvnitř, musím ven.
A nejčastěji chci být venku i uvnitř zároveň.

Opak vnějšku je někdy venku.

Proto zarytě sedím v pootevřeném okně, a jak se psalo viz výše, radostně i v zimě.

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Inka »

Nelina píše: Proto zarytě sedím v pootevřeném okně, a jak se psalo viz výše, radostně i v zimě.
a nechávám si na prdýlku stoupat teplý vzduch z topení jako náš Brášulka. A Bimbo se klepe pod dvojitou dekou a nadává
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Beda »

áááááááááááách, všichni tak krásně píšete!!!!!! Karolíno, Nelino, Inko :in_love: :in_love: :in_love: :in_love:

a že je to zde poslední "ke dni", dám sem klasickou čtvrteční upoutávku

i dnes vyšla 105-ka :arrow: :arrow: http://www.vave.biz/index.php/105-x148/ ... autobusova" onclick="window.open(this.href);return false; :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Beda »

Karolína píše:Bělinka vystartovala při otevření dveří jak šipka ven a už si to mastila k recepci. Měla jsem co dělat, abych jí odlovila. Mezitím zůstaly pootevřené dveře, tak jsem vnesla zmítající se bílou střelu dovnitř a vykráčel Zrzínek. Byl vrácen, ale proklouzl Melíšek
auuuuuuuuuuu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Jana Bu. »

Míšo :heart: :heart: :heart:
Pro kocourka Honáska jsem měla slabost, tak nějak jsem si vsugerovala, že byl ode mne z depozita (ani nevím proč). Co napsat? Snad - byl to pan kocour do konce, netrápil vás ani sebe dlouhým rozhodováním. A měl u vás kočičí království !

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Karolína »

Tak ještě dodatek k našemu bílému potěšeníčku:
spala jsem asi 3 hodiny, pak jsem se po zazvonění budíku zmátožila, nakreslila obličej na xicht, abych vyrazila na letiště.
Cestou do koupelny jsem si svítila mobilem, abych je nerušila, stejně vylítli z pelíšků a dožadovali se snídaně, šlapu si šlapu, teda spíš šoupu opatrně nohama a cítím pod nohama bosýma cosi divného......
Nebyly to exkrementy, ale Bělinka si strhla v noci misku s uchošťoury a pěkně si je roztahala po celém pokoji. Ještě ráno si je nadšeně nosila v ručičkách a tančila s plnou tlamičkou těch tyčinek. Já nevěděla, co mám dělat dřív - smát se nebo nadávat. Tak jsem se radostně vydala na to letiště, že to pak uklidím....
Jenže tím to neskončilo.
Bibííííís tak dlouho vyskakovala na poličku s kosmetikou, až se nějakým záhadným způsobem dostala na skleník. Má zkosené stěny, vždycky jsem si myslela, že je nedobytná....... tak není. Přitom si podala náš óbr hrnek s napůl ohnilými stonky kytice růží, které nahoře byly už tak uschlé, že pohybem vzduchu opadávaly (Chtěla jsem to dávno vyhodit, ale nějak není čas). Hrníček neshodila, protože jí zřejmě zaujaly padající lístky růžiček, takže po návratu jsem našla kocoury, válející se v uschlých růžičkových listech a kvítcích, drobné částečky byly pěkně zapracovány do koberce a Bibííííís dohlížela na to, aby si každý ze strejdů náležitě užil! Do toho vysypané uchošťoury, už náležitě opracované zoubky a drápky. Fakt tu bylo hodně útulno.
S tou katastrofou chlupatou se člověk opravdu nenudí. Denně jsem konfrontována s rozdíly mezi tím, jestli mě vlastní kocouři nebo kočka. Je to fakt zásadní rozdíl. A hlavně tahle sladká bílá potvůrka s nevinným kukučem, ale dušičkou ďáblíka je prostě nepřekonatelná v těch kočičárnách, co vymyslí.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Beda »

stejně čekám na den, kdy ti rozeseje dolů na koberec veškerou tu kosmetiku - a že ten den přijde!!!! :yes: :yes: :haha: :haha: :haha: :super: :in_love:
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od sharka.68 »

Beda píše:stejně čekám na den, kdy ti rozeseje dolů na koberec veškerou tu kosmetiku - a že ten den přijde!!!! :yes: :yes: :haha: :haha: :haha: :super: :in_love:
:rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Beda »

sharko, ty se směješ, ale já u Karolíny VŽDYCKY koukám na tu sbírku serepetiček a přemýšlím, kdy se k tomu (konečně :mrgreen: ) nějaká kočka dostane :super: :super: :super:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Karolína »

Což o to, to ona by se dostala, ale nemá kam ťápnout, takže tudy cesta nevede. Spíš se obávám, že zatáhne za ty zástěny, na kterých to všechno stojí, zavěsí se ručičkama a celé to stáhne dolů. To pak bude veselo na dvorku!

Ale momentálně je to nejmazlivější bílá kočička na světě - hajá mi na klíně, krásně hřeje - už tu máme pěknou zimu odspoda a ze dvora taky žádné horko nevane, vrní, okusuje mi hladicí ruku a tváří se jako chlupatý andělíček, jen ta křidýlka jí chybí.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od sharka.68 »

nechtěla jsi napsat rohy???? :chi:
Obrázek

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 24.9.2014 Dialog na zabití

Příspěvek od Hana Williamson »

Chachaaa - tohle je reakce na Rputi etudu o tom, jak se poprala o blechu v ordinaci. :chi: :chi: Ja vcera taky na sobe nasla blechu u doktora v ordinaci. Spacirovala si po mych dzinach. Po Rputincine zkusenosti jsem ji lezerne odcvrnkla prstem a nesnazila se ji odstranit viditelne. Uprimne receno jsem se zas tak moc nedivila, akorat mne prekvapilo, ze na mne mrcha vydrzela az k doktorovi. To nam zas zasolil Pepa Navratil. V utery nam instalovali nove topeni a chlazeni (auvajs financne: :grr: ) a chlapi chodili hodne pres verandu. A chodil i Pepa. A nejak si v te dobe musel prinest na verandu krysu. Krysy se kolem vyskytuji, protoze za plotem je louka, pole, krovi- krysi raj. Ve stredu vecer jsem na sobe odchytla blechu. Jeste pred tim se mi zdalo, ze Pepa se nejak moc drbe. Pak se zacal drbat Kuliferda. Frontline meli necely mesic. Jala jsem se patrat a na verande jsem nasla polosezranou krysu. A byly na ni opustene blechy. Takze, zvirena bude vysamponovana,opatrena novym Frontline, koberce a kresla, atd. vycisteny parou, veranda fumigovana, a uvidime .Kdyz bude jeste zableseno,tak holt budu muset povolat chemii. :grr: Prednosta tvrdi, ze to prehanim. Ale na tu verandu hodil nejakou tu kourovou bombu. Toz tak.

Odpovědět