15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Rpuť »

:haha: :haha: :haha:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

a ještě - asi nejlepší psí video, co jsem kdy viděla :haha: :haha: :haha: :haha:

https://www.facebook.com/video.php?v=48 ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od sharka.68 »

Velká kočka píše:Tedy Rputinko, ty jsi vyděsila boubelatou sestřičku daleko víc než ta bleší hopsalka. Ta chudinka se tě musela hrozně bát, než jí to všechno došlo. :usmev:

Já jsem si myslela, že zvířecí blechy na lidi nejdou. Tedy nejdou..... že přeskočit na člověka mohou, ale člověka nekoušou. Je to mylná domněnka? Je jenom jeden druh blech a ty pak vysávají zvěř i lidi? :ask: :hmm:

A Sharko, já tady jen zírám s otevřenou pusou. Ale to snad u tebe byly jen obranné reflexy, ne? :uff:
Velká Kočko, u mě to byl děs a strach...já se zubaře šíleně bojím...u mě už to je asi víc jak fobie...... :brecim
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od sharka.68 »

Bedo zcela jednoduše, když s emi snažili dát tu umrtvující inijekci,tak jsem pokousala doktora a když mu šla sestra pomoci,tak to schytala i ona-nohama, ruce mi držel ten sadistickej doktor.... :sad2:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

:hmm: tak to je dost drsný, sharko :sad2: :sad2: :hladim:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

právě jsem v jednom letáku objevila nabídku čokoládových MIKULÁŠŮ :krik: :krik: :uff: :uff: :uff: :uaaa: :uaaa: :uaaa: :uaaa: :bang_head: :bang_head:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Lída »

Velká Kočko, u mě to byl děs a strach...já se zubaře šíleně bojím...u mě už to je asi víc jak fobie...... :brecim
Sharko, hlásím se do klubu!! Já se taky strašně bojím zubaře. Minulý týden jsem šla k zubákovi, vypadla mi malinká plombička. Celou noc jsem strachy nespala. :no: Jo, mám spoustu špatných zkušeností se zubama i se zubařema, ale toto??? :bojim:
Bedo, nestraš s mikulášem v létě :mrgreen: Tady je krásně, slůňo svítí :slunce: a báby mají léto. A ty na nás s mikuldou :bang_head:

Clea
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 317
Registrován: 06.10.2008 6:10:02 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Clea »

Inka píše:No tak tohle je moje noční můra -že někam přijdu a zanesu tam blechy. I když chlapci nějak blešky nemají a na Majdě se nedrží, stejně občas sem tam nějaká ta bleší invaze nastane.
Máme doma dva (už jen dva :( ) pesy a jednu kočku. Chodí ven a na zahradu, kde nám bydlí krom jiného také ježci - zdroj blech. To, že psi blechy mají, se dalo kontrolovat běžným zrakem. Nasazeny pipety, obojky, šampon. Blechy přežily. Pak jsme odjeli na dovolenou na chalupu. Po týdnu dcera volá SOS - barák zamořen blechami, svině hopsají všude, psi jim odjeli a ony teď v zoufalství žerou lidi. Stovky korun utraceny za Biokily a Biolity, Savem se vytíralo několikrát denně, poskakovaly dál. Já jsem tyto práce koordinovala z chalupy, nepoženu se do domácnosti zamořené blechami :lol: Až mě zachránila kamarádka, která podobný problém taky řešila - jmenuje se to Neostomosan a je to fakt úspěšné - akorát :oops: je to jedovaté pro kočky ve fázi, kdy je postřik mokrý. Malá ampulka se ředí v litru vody a stojí cca 50 Kč, hubí to jak živé mrchy bleší, tak ve stadiu vývoje, může se aplikovat i na srst. Ale jen na psy, ty kočky mají pořád nějaké extra buřty :cry:
Takže obytný prostor je teď blechprostý a zvěř dostala tabletu Comfortis a o blechy jsme přišli dočista.

Admina prosím, jestli to je bráno jako reklama, aby vypípal názvy, pošlu soukromě zájemcům mailem :-P

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

Cleo, napsat název nějakého přípravku není žádný problém :usmev:

a ty kočky - nejspíše to obsahuje Permethrin, který je "oblíbený" do těchto hubicích a odpuzujících prostředků, bohužel pro kočky je prudce jedovatý :sad2:

viz např. --> http://hobby.idnes.cz/latky-ktere-otrav ... zlicci_mce" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Halladin »

Uff,dámy

dobře,že nebydlím blízko Vás ! :chi:

Clea
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 317
Registrován: 06.10.2008 6:10:02 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Clea »

Halladin píše:Uff,dámy

dobře,že nebydlím blízko Vás ! :chi:
No no :grr:

Ale letošní rok byl prý velmi úspěšný, co se týče blech, protože když dcera sháněla postřik, tak bylo většinou vyprodáno...

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Rpuť »

Cleo, Halladin nemyslel ty blechy! :haha: :haha: :haha: :blob:

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Halladin »

Clea píše:
Halladin píše:Uff,dámy

dobře,že nebydlím blízko Vás ! :chi:
No no :grr:
Být zubařem ve Vašem okolí je zřejmě záležitost velmi riziková :-)

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Lída »

Halladine, já se zubaře bojím, ale neperu se s ním, ani mu jinak neubližuju :mrgreen: Takže být zubařem v mém okolí je hlavně nebezpečné pro mně :haha:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Karolína »

Zase samá perla tady!
Slzím smíchy nad pokopanými setrami, prokousnutými končetinami doktorů, zablešenými domácnostmi i sestřičkami odběrovými, které mají pocit, že narazily na masovou vražedkyni, která se nezdá.

Blechy jsme teda doma nikdy neměli, zvířena ven nechodí, takže bych nějakou musela donést já. No, občas mi ti zákaznici připadají, že by z nich nějaká mohla i vypadnout.

Odpovědět