12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Bedo, když máš na NP otevřený článek, jsou pod ním reklamy, pod reklamama nadpis "Diskuse" - a vpravo vedle tohoto nadpisu je odkaz "řadit podle data". To dá příspěvky seřazené chronologicky, sestupně nebo vzestupně - podle toho jak si vybereš, bez ohledu na to v jakém jsou vlákně.
Když tam klikneš na reagovat, vrátilo by se do řazení vláknového. Pokud zareaguješ v novém okně, zůstane řazení chronologické.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Rpuť »

JarkoF - "že tě vidím" - Já už zas na Psa nemůžu, neb mi to rvdilo, že je špatné heslo a chce to po mně mail, na které mi pošlou nové - což znamená, že to pošlou tobě. Jestli můžu ještě otravovat .... ale na "vždycky" mi to přijde takové nějaké blbé..... :nevim:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Rpuť »

Jinak rotvajleří a erdelí holky jsou moc bezva, jen jsem měla trochu potíž s předposlední fotkou rozeznat, co je pes a co člověk a odkud kam a co! Ale už vím! :blob:

Rotvíky jsem v životě zažila jen dva - bylo to v parku, byla tma, já měla na vodítku černého Hera a to vodítko bylo taky černé. Rotvíci s Herem velmi vlídně blbli, honili se, přeskakovali a hlavně ZAPLEJTALI!

Tři černé psy, omotané 10m černého vodítka jsme po tmě rozplejtali tři lidi asi půl hodiny - a zkuste provléknout rotvajlera okem od šňůry! :haha: :haha: :haha: :blob:

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Zkouším to co jsem Ti tehdyvá poslala - píše mi to "zadáno nesprávné heslo" - předpokládám, že sis ho změnila. Pamatuješ si tedy jaké máš teď? Email jsem nikdy nezadávala, to je nějaká jejich standardní hláška.

Jukni na horní část stránky na NP, vpravo pod modré logo lidovky.cz - jestli tam je "Přihlásit", tak na to klikni, pak sroluj až dolů pod výběr ikonek a klikni na "Odhlásit z účtu" (to někdy pomůže, když je to zaseklé). Pak zkus znovu přihlášení.

Jestli si heslo nepamatuješ, tak holt sehnat někoho, kdo má ještě nepoužitý mobil, a zaregistrovat se z jiného čísla, já už nemám navíc žádnou simkartu.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Rpuť »

Já právě heslo neměnila, je to tak, jak jsi to tam zadala - nevím, co zas komu přeletělo přes nos?

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Tak to nevím :- (((
Máš počítač nebo tablet? Je na tom podobně Maťa - jí to taky nejde, a má podezření že na vině je tablet.
EDIT: Píšu blbost s tím tabletem - když to nejde ode mě z počítače... Fakt sis nezměnila heslo???

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Rpuť »

Nee! Jsou to lumpové! :grr:

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Tak pak jak píšu výš - sehnat někoho, kdo má ještě nepoužitý mobil, a zaregistrovat se z jiného čísla...

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Rpuť »

Zkusím, dík! :kiss:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Beda »

holky, a proč si tam ten mail teda nedáte? aby se v takovém případě právě dalo zaslat vygenerované heslo :nevim:

plus ještě zde:
viewtopic.php?f=59&t=2779" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

Díky za komentáře. :)
Xerxová píše:jéééé - Fifiny smečka holek velikých... Krásně popsané rozdíly v plemenech. A je tu slavná fotka Slečny Sádla hlídajícího kelímek... Prozradím, že před ne dlouhým časem byla součástí (a taky šéfovou) smečky rotvinka zvaná Sádlo. Už běhá za duhou a ve smečce mají nyní erdelice převahu.
Jojo, slečna Sádlo byla jedinečná, pořád mi moc chybí, i když už to jsou tři roky, co jsem ji nechávala uspat kvůli osteosarkomu. :( Čubám už tolik nechybí, jelikož byla poměrně tvrdá šéfka, buzerovala je slušně. :chi: Tady jedna kompletní, dřívější smečka.

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

Louk píše:Éch, nedá se, dneska vylézt musím :lol: .

Čau Fifi :wave: , vítej osobo. Bezvadný představení a zároveň srovnání takřka protichůdnejch miláků, dík! Chich, eště by stála za samostatnou studii typologie člověčího jedince, kterej si pořídí takovouhle obdivuhodnou smečkovou směsici :chi: .
Zdravím převelice a posílám podrbání řádné Džeremáje a Beňajzovi almařímu! :) Studie typologie mé osobnosti bych shrnula krátce, maa-goor. :)

Fifi
pulec
pulec
Příspěvky: 50
Registrován: 03.09.2014 19:57:23 0

Re: 12.9. Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od Fifi »

oskarina píše:Smečka je krásná a netradiční složením! Ráda zase vidím erdely, jsou teď vzácní.
Kdo vede smečku (tedy panička, to je jasné :D ), ale která z fen je vůdčí fena?
Jojo, erdelů je pomálu, vrhů se v roce rodí málo, v průměru kolem deseti. Zase na druhou stranu lepší, než aby z nich bylo módní plemeno, které si pořídí každý b...
O "hierarchii" smečky i o dalších zajímavostech mám v plánu se rozepsat někdy přístě. :) Zatím bych to shrnula tak, že žádná není vůdčí. Tuto roli si střídají v závislosti na situaci, která se namane k vyřešení.

A jedna zimní vzpomínková na závěr, s přáním krásného víkendu pro všechny. :)

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od JarkaF »

Bedo, dík, funguje!
Opisuju z Tvého návodu: Heslo ... v případě ztráty stačí poslat znovu SMS "LIDOVKY REG" na číslo 900 11 07 a přijde Vám nové heslo.
EDIT: Rputi, máš to v SZ.
Naposledy upravil(a) JarkaF dne 12.09.2014 16:40:43 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 12.9. 2015 - Protiklady se přitahují aneb soužití s...

Příspěvek od sharka.68 »

to je nádhera....přávidím ti je Fifi... :in_love:
Obrázek

Odpovědět