1.9.2014 Koupila jsem si boty

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od IvaP »

Rpuť píše: Ivap, tedy já nevím, ty si kupuješ boty, abys je nenosila? :chi:
"Vezměte na zřetel, že každodenním nošením obuvi přiměřeně klesá její životnost."
Tak je rozdíl, jestli furt taháš jedny boty nebo jich máš vícero. Dúvodem reklamace pak nemůže být třeba prochozená podrážka nebo třeba prodřená špička/pata, i když má bota za sebou třeba jen rok nošení.
K Ince - dost často bývá u bot uvedeno, že určitý typ není do mrazu - lakovaná kůže, některé umělé materiály...
Jo, a neprodávám boty ani nevyřizuji reklamace :wink:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Beda »

tak já jsem zde prosím největší génius, heč!!!! až asi do poloviny jsem nepochopila, že to kurzívou v závorce jsou Rpuťčiny glosy a v návodu už tohle napsáno není :haha: :haha: :bang_head: :pche:

ale svědčí to nejspíš i o tom, že v takovém návodu by mě už vůbec NIC nepřekvapilo :bleh:

zasekla jsem se až u toho, že se na boty budeme chodit jen koukat :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Beda »

OT - ZTRACENÁ KOČIČKA V MODŘANECH

Dobrý večer. Omlouvam se předem kdo vidi muj příspěvek uz po druhe.Davam to na vsechny cat stranky.Jsem zoufala.Vcera vecer nam v ulici Urbankova Praha 4 Modrany utekla z balkonu kočička Žofinka.Je ji 11let,cela černa,jasne zařive zlute oči,mala drobna,kolem prirozeni ma bilej flek.Dekuju moc za sdileni kdo bydli v okoli.Kontak 731755288! Moc dekuju za jakekoliv info!Je to člen rodiny a moc ji milujeme. Eliška Váchová

Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Rpuť »

EvaB. píše: Dúvodem reklamace pak nemůže být třeba prochozená podrážka nebo třeba prodřená špička/pata, i když má bota za sebou třeba jen rok nošení.
Ivap, o prochozené podrážce jsem už slyšela, ale to byly boty do rakve. :blob:

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2639
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Västgötagatan 7, 41139 Göteborg, Sverige

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Velká kočka »

Tohle je příhoda veselá i smutná. Můj manžel našel velice pěkné černé půlbotky za laciný peníz. I zakoupil je a radoval se, že ušetřil za sváteční obuv. :usmev: Zkazila jsem mu radost tím, že jsem objevila, že jsou na jedno použití to jest do rakve. Ale byla to zřejmě jakási předzvěst a jeho tušení. Nedlouho potom zemřel. Ale boty tu dál leží v krabici. :sad2:

Uživatelský avatar
Raven60
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 431
Registrován: 04.12.2012 12:04:06 0
Bydliště: poblíž Pardubic

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Raven60 »

No, ani to nemusejí být boty do rakve. Kdysi jsem si koupila lodičky, měla jsem je týden. Jeden den mi ujel trolejbus a tak jsem šla z práce domů pěšky, protože to bylo rychlejší než čekat na další. Trasa měla něco přes dva km. U domu se mi zdálo, že moc cítím kamínky, kouknu a podrážka byla prošlapaná, děravá. Další den jsem boty reklamovala. Paní prodavačka mi sdělila, že boty jsou určené především k chození v interiéru po koberci a jen na krátké přejití od auta (nejlépe asi také po koberci :wink: )

marska-majka

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od marska-majka »

EvaB. píše:až na odstavce třetí a čtvrtý, které jsou poněkud nepřiléhavé účelu užívání obuvi, je návod vcelku standardní... chyba nastává ve chvíli, kdy nenaladěný odborný personál nemíní uznat oprávněnou reklamaci, což se bohužel děje zhusta. zatím ( zaťukám) jsem měla kliku na boty, které splnily to, co splnit měly a na prodavačky, se kterými se dalo mluvit.:-) ovšem myšlenka na dvoje mokasiny z jelenice je velice lákavá! :slunce: toho místa, co by se ušetřilo v botníku! btw: máme doma asi kocoura v botách... přijdu domů, vyzuju boty, čistím záchůdky, provozuji další běžné aktivity po návratu... a kocour rejdí s mojí botou po celé předsíni :-)
My máme psa v botách. Legy vezme Janinu pantofli a klape s ní po chodbě a já jsem si zprvu myslela, že je Jana doma z práce, jen, že nějak divně chodí. :lol:

jo a špatně sčítám

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od EvaB. »

koliák v botách :-) to je kouzelná představa :-) :slunce:

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od oskarina »

Já jsem si koupila nízké černé kožené lodičky, takové lehounké, brávala jsem je na služební cesty,protože se vešly do kufříku a mohla jsem je použít na večer a tak..
Měla jsem je asi dva roky, na nohou cca 10x, vždy uvnitř a pouze na přejití z místa konání akce do hotelu.
Pak jsem se jednou takhle vracela z nějaké akce, vyšla jsem ven a měla jsem takový divný pocit, jako že mi upadl podpatek, ale v polotmě jsem nic neviděla, tak jsem se došourala na zastávku tramvaje, vlezla do ní, sedla si, otočila nohu a... on mi neupadl jen podpatek, ale odlepila se mi i celá podrážka, visela jen ve špičce!
No, dopajdala jsem do hotelu, zničené punčochy, z jedné boty jen vršek,ten spodek mi cestou od tramvaje prostě upadl - to jsem v životě neviděla!
Naštěstí jsem měla cestovní boty a druhý den jsem odjížděla, jinak bych musela jít na raut v teniskách! :D
Asi jsem je také chybně využívala, měla jsem je mít ve vitríně a koukat na ně, pak by se byly nerozpadly.... :(

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Rpuť »

Njn - holt jsem ještě ze "zhýčkané" generace, kdy boty vydržely. Na střední jsem měla jedny polobotky a jedny lodičky. A vydržely.
Krom toho, já se strašně nerada zbavuju starejch, dobře vyšlápnutejch bot. Na jedno použití, to není nic pro mne! :blob:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 1.9.2014 Koupila jsem si boty

Příspěvek od Karolína »

Jednou jsem si koupila boty na běžky a byl v nich varovný lísteček: OBUV NEVHODNÁ DO VLHKA!
Jasně, běhat pouze v prašanu!

Odpovědět