29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachránce

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od sharka.68 »

MaRi píše:Taky se připojuji. Když mi víra něco zapovídá, tak tam, kde se zakázané vyskytuje, prostě nelezu...
Izraelská letecká společnost...a ortodoxní..hm...že by požádali,aby je posadili vedle sebe už při nákupu letenek, to je nenapadlo? Tak ať si jdou pěšky...třeba by se moře rozestoupilo znova .....
Obrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Lída »

Inka píše:Já bych je prostě vysadila z letadla a ať je donesou třeba ptáčci nebeští. To je zajímavé, že moderní vymoženosti - viz letadlo - klidně využijí a necestují pěšmo či velbloudmo
Hmm, vybavil se mi tak trochu otřepaný vtip. Do taxíku nastoupil muslim a hned začal:" Odstraňte tu voňavou věc, za časů Alláhových nic takového nebylo, já to nesnáším!" Za chvíli znova: "Vypněte to radio, za časů Alláhových takováhle muzika nebyla. Taxikář otevřel dveře u auta a pravil:" Vypadni, za časů Alláhových nebyly taxíky, tak si počkej na velblouda!!!!"
Tak nevím, je to vtip nebo návod?? :hmm:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Rpuť »

Tady jsou zachránci psí - není jasné, jestli paní je matka nebo chůva.
http://www.focus.de/familie/videos/ungl ... 63891.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 29.9.2014 - Příhoda na nedělní večer - náš kočičí zachrá

Příspěvek od Karolína »

Kaštánku "máma kočka" je super čtení!!!!
My to tu máme taky podobné. Nedávno jsem, nechtěně, šlápla na luxusní ocásek naší Bělinky. Halt má stejnou barvu, jako koberec a prostor v kuchyňce je maličký a ona se děsně ráda všeho zúčastňuje...... Kvičela jak kdyby jí podřezávali a kluci okamžitě vystartovali chránit malou slečnu. Drápanců mám na noze asi 6, slečna byla uražená, kluci naježení všichni tři a nemluvili se mnou asi hodinu. Jasně mi dávali najevo, že malému koťátku se neubližuje a jsem fuj!
Jsi skvělá, že jsi to takhle vzala a odměnila ochranitelku mláďátek - Sharka má pravdu, jsou lidé, kteří by reagovali proti ní a nepochopili by její reakci správně.
Prašivka našla opravdu ten správný domov.

Odpovědět