22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od LFSH »

Hned úvodem přiznávám, že ta příhoda se nestala mně.

Jednou takhle přišel šéf na neohlášenou kontrolu pracoviště a místo, aby si spořádaně zazvonil vepředu, rozhodl se použít zadní branku. Vešel brankou, ale nepodařilo se mu tam dostat nepozorovaně - byl zaregistrován hlídacím psem. No, hlídacím... Pes přiběhl (myslím, že to byla doga), položil milému šéfovi tlapičky na ramena a olízl ho. Šéf tento první otřes ještě vydržel a pokračoval dál. Pak mu od transformátoru v ústrety vyběhlo hejno kachňat. To už nervově nezvládl a seřvat podřízené za místní pořádky byl schopen až další den.
Jestli si na příští kontrolu zase oblékl světlé oblečení, mi není známo.
LA

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od Rpuť »

Já znám v tomto ohledu historku mého známého, tehdy šéfa JZD, tedy v dobách, kdy "nepřizpůsobiví" nebyli na dávkách a ve vatě, ale zlý totalitní režim je nutil chodit do práce, takže někde zacláněli a občas předstírali, že i pracujou.
I v tomto JZD byla partička, která se místo úklidu kravína zhusta uklidila za kravín, kde vytáhli lahváče a dělali ze sebe průtokové ohřívače. Přebytečnou tekutinu pak vypouštěli rovnou na hnůj, neb to měli po ruce.

A jednou je takhle při tom vypouštění načapal kontrolující šéf a z vykulenýma očima pak ještě dlouho vyprávěl, jak pět uválenejch alkoholiků letělo areálem, brka jim vlála z gatí, neb se v tom fofru nestačili upravit a v panice ječeli: "Bacháááá, je tuuuuuuuuuuu!"

"Hele", dodával ten dobrý muž, "já je chtěl sprdnout, ale když jsem je viděl, špinavý, nevoholený, jak se tam nalitý komíhaj a umudlaný pinďouři jim čouhaj z poklopců..... tak jsem šel radši pryč..."
:haha: :blob:

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od Inka »

Dobrá, přidám svoji:
Nešla jsem kontrolovat lidi, ale jestli je po jejich odchodu všechno v pořádku. Přece jenom pomalu 900 krav je dost velké množství a člověk rád věděl, že jsou všechny nažrané a v pořádku, nikde se nic netelí a podobně. Právě při kontrole porodny jsem zašla do přípravny krmiva a zdály se mi dost podivné zvuky na případnou přítomnost hlodavců. No a nebyli to hlodavci nýbrž romští manželé, kteří doma asi neměli příliš soukromí na vykonávání manželských povinností. I potichu jsem odešla přejíc jim v duchu příjemnou práci. Jaké bylo moje překvapení, když jsem po krátkém čase viděla onu dvojici odcházející domů - partner hnal partnerku lopatou a nevybíravě jí nadával. Tak já nevím...
Obrázek

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od FALLOWA »

:super: :super: :haha: :haha: :slunce:
FALLOWA

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od sharka.68 »

Inko, asi mu řekla, že je v tom... :hmm:
Obrázek

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od Inka »

No, vzhledem k tomu, že tehdy to již byli padesátníci asi s 12mi dětmi by ho taková informace snad z míry nazdvihla
Obrázek

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od YGA »

Inka píše:partner hnal partnerku lopatou a nevybíravě jí nadával. Tak já nevím...
Nechci být a priori hned podezřívavá, ale byla následně ta lopata vrácena do pracovního procesu? Možná, že příště ji hnal rýčem, motykou, srpem i kladivem ... a doma měli malé železářství :doh:

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od Inka »

Jejeda, tak to jsem teda nesledovala, protože za té doby při úpravách našeho VKK jezdil jeden kolega do práce náklaďákem a zvládnul z ušetřeného postavit barák. Co proti tomu byla jedna lopata!
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od sharka.68 »

a to já znám chlapíka, co si takhl ez práce v rámci sportu-jak tvrdil na bráně, odvážel z práce žulové kostky..vydláždil si cestičky po dvorku i po zahradě...
Obrázek

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 22. 9. 2014 - Přepadovky šéfů na pracovišti

Příspěvek od verenka1 »

Pridám tiež jednu.Svojho času sme mali prieser/to aby ma admin nestopol,jednoduchý preklad so slovenčiny/ a pustili sme na oddelenie nesprávnu osobu.tak sa dvere opatrili guľou a kecafonom a návštevník musel povedať kto je a za kým ide.I prišiel sám najvyšši nemocnice.Priezvisko zamrmlal,sestra mu nerozumela a pýtala sa za kým ide.To ho dožralo a povedal,že za Jánom Amosom Komenským.Odpoveď bola:taký u nás neleží!Informujte sa na centrálnom príjme alebo na patologii.Nepochopil,že nám sa pregnantnosť odpovede páčila,len nás mrzelo,že sestrička nevidí tie haldy vyliečených,odchádzajúcich po vlastných domov.

Inak hlásim návrat z Mallorky,po dohnaní restov sa s Vami podelím o zážitky.Bolo bezvadne.vekový priemer sme mali 57 rokov-vďaka asi 10 batolatám.

Odpovědět