15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od sharka.68 »

Halladin píše:Uff,dámy

dobře,že nebydlím blízko Vás ! :chi:
když mi slíbíš, že mě uspíš a pak mi v celkové anestezii spravíš zub a jeden vytrhneš, tak budu jako beránek :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Rpuť »

A jak má Halladin vědět, co budeš v tý narkóze vyvádět?! :mrgreen: :blob:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od sharka.68 »

zatím si doktoři nestěžovali,že bych v narkoze něco prováděla....
Obrázek

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od AlenaŠ »

Já bych to potřebovala tak jako Sharka, ze zubaře mám téměř panický strach i když jsem se zubama žádné potíže neměla. Navíc jak mně jen trošku zavadí o jazyk, tak se hrozně dávím a připadám si jako ten největší debil. Jedna zubařka mi radila kinedryl, nepomohlo to, mělo to jenom ten účinek, že když jsem přišla od zubaře mohla jsem jít spát.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

OT - k zamyšlení :in_love: :in_love: :in_love:

http://www.pronaladu.cz/pripad-na-letis ... s-pecivem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od radanova »

sharka.68 píše: když mi slíbíš, že mě uspíš a pak mi v celkové anestezii spravíš zub a jeden vytrhneš, tak budu jako beránek :slunce:
Tedy sharko to je tedy blba fobie, ty bojovnice na války si hrající se necháš dát do celkovýho limbu při ošetření zubů? Jako děti jsme měly zubaře co rád vrtal a tak tu všichni máme plný huby plomb, většina z nás furt černý :) , na vejšce jsem absolvovala zákrok že jsem v tom křesle teda zařvala fest, ale jinak samý štěstí a bolest jen na chvilku, nějak jsem nikdy ten strach necítila ani při poslechu vrtačky, tohohle jsem uchráněna. Anestezii celkovou jsem měla 2x jednou coby děcko a tedy vyhnula bych se jí když by to šlo kdykoli. Fascinuje mě, že dnes hafo operací jde při lokální nebo částečné anestezii. To teda musí být děs nechat se raději uspat.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od karakal »

Hledala jsem co nejaktuálnější téma, ale žádné s datem 16. či 17. jsem nenašla, tak to píši sem.
Až dneska jsem četla včerejší Zvířetník a našla tam přáníčka k svátku. Tak moc děkuji za přání. Já sem vlastně "slavila" v pondělí. MLP vzal děti cestou ze školky do květinářství a přinesli kytičku. Jo a včera mě vzal tatínek na oběd. Jinak teda ale včerejšek stál za houby. Od rána se pořád měnily plány. Řešily se všelijaké organizační záležitosti (tenhle týden je celý takový divoký). No vyhlašovala a rušila jsem poplach několikrát a završila jsem to třídní schůzkou ve školce, kde jsem nakonec vlastně vůbec nemusela být.
A teď jsem si uvědomila, že jsem dědečkovi ráno zapomněla dát kód na otevření dveří ve školce. Včera se změnil systém a kódy nám rozdali. Stejně fungují jen ráno, odpoledne si musíme tak jako tak zazvonit. Máme totiž super dědečka, neříkala jsem to už? Jezdí cestou do práce přes nás a bere děti do školky.

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Lída »

Jé, Karakal, já jsem se včera na NP prsila, že jsem tam jediná Lída. Tak teda nejsem. :D Takže dodatečně všechno nejlepší :flowers:
A teprve teď jsem taky zjistila, že Xerxová měla včera narozeniny. Takže taky všechno nejlepšejší přeju. Nejlepšího psa už má! :dog:
Že já vždycky musím přijít pozdě :nevim:

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Jitča »

Lída píše:Jé, Karakal, já jsem se včera na NP prsila, že jsem tam jediná Lída. Tak teda nejsem. :D Takže dodatečně všechno nejlepší :flowers:
A teprve teď jsem taky zjistila, že Xerxová měla včera narozeniny. Takže taky všechno nejlepšejší přeju. Nejlepšího psa už má! :dog:
Že já vždycky musím přijít pozdě :nevim:
Lído, nejen ty :bzik: . Takže se přidávám k opožděným gratulantům a přeji všem Lídám i Xerxové všechno nejlepší!!! :flowers:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od Beda »

Jitčo, ještě v závěsu za tebou se přidávám ke gratulantům :in_love: :flowers: :flowers:

:hmm: hmmmm, nebo jsem přála včera na Zvířetníku?? :uff: :oops: ... jsem děsná :pche:
Obrázek

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 15.9.2014 Jak jsem se poprala v ordinaci

Příspěvek od karakal »

No jo, za gratulaci poděkuji, ale spoluoslavenkyním už nepopřeji. To jsme celá já. Tak tedy s omluvou ještě opožděně přeji Lídě i Xerxové. :flowers: Ale mám pocit, že tu možná nejsme jen dvě Lídy.
Ale já to nějak nezvládám sledovat, máme tak širokou rodinu, že se ztrácím v ní a nejbližších kamarádkách. Cokoliv dalšího je nad mé schopnosti. Což mi připomíná, že za chvíli má 5. narozeniny další synovec a já pro něj nic nemám. Rysík má své svátkodárky vymyšlené, ale nemám pro něj žádné překvápko.

Odpovědět