3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Moderátoři: Lika, radanova

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od aida »

http://cs.wikipedia.org/wiki/R%C3%A9va_vinn%C3%A1" onclick="window.open(this.href);return false; a http://www.znalecvin.cz/hrozen/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od Kaštan »

Tak já sice k hroznům ani vínu nic nenapíšu, ale čile se připojím s tím, že dneska ráno jsem odvezla Prašivinu na kastraci. Jeli jsme k tomu samému Drvetovi do Michle, u kterého byla Bělinka od Karolíny. Ráno bylo ale díky tomu, že koč neobdržela svoji snídani a ještě jí byla dokonce odebrána i voda, dramatické. Po té, co se mi snažila vyškrábnout kus chleba z pusy jsem jí musela zavřít do kamrlíku, jinak bychom se asi vůbec nenajedli. Tam se ovšem pustila do podhrabávání se pode dveřmi a takového řamčení, že jsem jí vrazila co nejrychlejš do přepravky a vypadla z bytu jak cukrář. V přepravce sice taky pojekávala, ale byla tak vyvalená z auta a všeho co se děje, že byla chvílema i potichu. Volala jsem tam, je už probuzená po narkóze a bulví z přepravky. Po práci ji na veterině vyzvedne manžel, tak očekávám zničenou a hladovou kočku. Máme jí dát jen napít, najíst až zítra. Tak je mi jí líto. Bolavá a hladová, to je teda život.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od Beda »

chudinečka :sad2: :cat_ball: :hladim: :mua:

no ale má to za sebou :yes: , tak teď už jen ať se dobře hojí!!! :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up: :heart: :heart: :heart: :heart:
Obrázek

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2639
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Västgötagatan 7, 41139 Göteborg, Sverige

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od Velká kočka »

Na dálku hladím kočenku ztrápenou a ať už je zítra a ona se může najíst. A rychlé hojení ji přejeme, Tindra a Daisy prý silně soucítí. :kiss:

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od Kaštan »

Děkujeme za účast. Prašivka je chudina celá bolavá a v tom prubánku, co má na sobě vypadá jak hubená klobáska s chundelatou hlavičkou, nohama a ocáskem. Dokonce se zatím ani nenapila a nenajedla. Za to se ke mě přitiskla a spala. Teď se dokonce začíná olizovat, tak je vše snad na dobré cestě. Máváme a přejeme všem dobrou noc.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od sharka.68 »

Kaštan píše:Děkujeme za účast. Prašivka je chudina celá bolavá a v tom prubánku, co má na sobě vypadá jak hubená klobáska s chundelatou hlavičkou, nohama a ocáskem. Dokonce se zatím ani nenapila a nenajedla. Za to se ke mě přitiskla a spala. Teď se dokonce začíná olizovat, tak je vše snad na dobré cestě. Máváme a přejeme všem dobrou noc.
Miláček hodnej, ať je brzo fit a zase cvičí s celou rodinou.... :in_love:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 3.9.2014 Hrozny nikoli kyselé

Příspěvek od Karolína »

Držíme tlapičky co to jde, máme to čerstvě za sebou, tak víme, co to obnáší. :thumb_up: Ale je dobře, že jsi s ní šla.
Bibíííís se vzpamatovala velmi rychle, tak věřím, že u Prašivky to bude stejné.
Doufám, že jsi byla spokojená s panem Dr. a dobře jsem Ti poradila. I když je to daleko, tak tam budu jezdit i s ostatními, kdyby se cokoliv zvrtlo. Věřím mu.

Odpovědět