Cizí kocourek - anabáze pokračuje...

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Cizí kocourek - anabáze pokračuje...

Příspěvek od Tečka »

Vlastně už ani není cizí, dostal jméno Tomík, ne, že by na to slyšel.
To podivné špinění asi na týden přestalo, a sousedku jsem poprosila, ať mu nedává játra (i když mu tak straaašně chutnaj).
Ve středu a ve čtvrtek začal víc polehávat a zůstával přes noc. Ale začal chodit sám od sebe na záchůdek! V pátek už se ani nehnul a celý den i noc prospal. Když si večer hledal jinou polohu všimla jsem si, že je na sedáku několik lehounce nahnědlých skvn. Jasně, pátek večer. V sobotu jsem volala vetovi, sestra mi řekla, že mají narvanou čekárnu, většinou objednané. Mám přijet v pondělí hned ráno.
Kocourek nežral, nepil, i když jsem se pokoušela do něj trochu vody dostat. Kupodivu se ale došel vyčůrat. Neděle byla dlouhá i pro mě, dneska ráno jsem hned jela. Vet ho pohlédl, promačkal, vzal mu trochu moči a krev. V moči krev, cukrovku nemá. Výsledky testů budou hotové kolem 18 hod, mám si zavolat.
Takže to bude asi na dlouhé lokte. Ale utěšuje mě pomyšlení, že kdyby si nenašel útočiště tady, asi by někde v bolestech zahynul.
Teď mě dorazila paní sousedka. Přinesla paštiku Louisu, abych mu ji zkusila dát, že mu u ní strašně chutnala. Tak člověk se snaží krmit jakž takž, Felix, Animonda paštika, Gourmetky, vařené masíčko, a ona mudává tohle. Nedivím se, že mu to jelo, ochucené to musí být náramně.
Kvůli těm potvorám chlupatým mám ještě pootevřené vchodové dveře a zebou mě nohy. Však si to Tomík taky jistil, abych nezavřela, když šel ven.

Tak vet volal, nález čistý. Tak jen ty ATB a pak kontrola.
Tak nevím, co to bylo, snad to ty ATB spraví.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Odpovědět