Kačenka má žloutenku...

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.

Re: Kačenka má žloutenku...

Příspěvekod oskarina » 26.03.2017 22:18:51 0

Taky se přidám. Udělala jste pro svou kočičku maximum, odešla v klidu a Vám zbývá tolik vzpomínek na divokou Káču!
Odpočiňte si, potřebuje Vás spousta lidí a zvířecích kamarádů.. :moja:
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 30.03.2017 18:58:44 0

:crying: :hladim: jak já Ti sharko rozumím. A vůbec mě to netěší...
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 31.03.2017 5:17:34 0

Dneska je to týden, co jsem ji odnesla a už nevrátila do jejího místa,kde měla svoje plyšový vejce a jídlo a teplo a kočičí bandu a mě...
Tlupa se přeskupuje a mění. Káča divoká vládla pevnou packou. Po té nemoci si konečně ostatní začali hrát, Pitina se rozkecala tak, že jsme včera nestíhala odppovídat, Pidi se chodí hodně mazlit a dokonce si na mě včera lehla. Noriska ztratila ochránkyni,ale tuto roli opět převzaloa Pitina,takže se vše vrací do normálu. Mineček si usměrňuje svoje adoptivní dítě (Majolenku) a želviny si žijou po svým, jako vždycky. Jen jsme se musela naučit dávat o 2 kapsy ráno méně.Nejvetší jedlík už s námi není. A jediný,co mi furt nejde, že pořád hledám 5 pruchatou a ona není a když mi to dojde, bodne to tak silně,až mi vyhrknou slzy. Musím si zvyknout,že jich mám míň. :sad2:

Ach Kačečen, zatím tam ve věčných lovištích asi nepácháš nic destruktivního, protože jinak by mi tě vrátili....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Vave » 31.03.2017 7:36:58 0

Hladím Tě po tlapce, Sharko ... mě za Ankou taky občas tak silně bodne ...

To mě napadlo hned, že ve smečce dojde k velké změně. Kačenka divoká byla výraznou a dominantní osobností. I u nás došlo k malým změnám v chování koček, přestože Anka byla pes a nijak si s kočkami nikdy nehrála. Ale tak trochu otloukánek Bertíček Tlustíček u ní lehával, byla to černá žebravá dvojka, o Anku se hodně otíral - zkrátka Bertík měl svou velkou kámošku, která ho sice odehnala od kousku masa, když leželo na zemi, ale nechávala ho jíst spolu s ní ze své misky.

Takže Bertík víc vyhledává kontakt se mnou a možná proto i všechny ostatní kočenky? Nebo se jen ujišťují, že se jejich svět přece jen tolik nezměnil? Nevím, ale bez Andulky jsou prostě přítulnější.
Obrázek ObrázekObrázek
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 31.03.2017 7:42:51 0

Ano Vaví, bez Kačečen jsou taky víc tulivé a mazlivé...jakoby odhodily tu "kočičí samostatnost"... a včera spal Miňák vedle Norisky a s nima Pitina, a hned vedle jsem měla hlavu já....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod IvaP » 31.03.2017 8:59:45 0

Šárko, hladím... Když umřel kocourek Dirk, tak ho Bertík hledal několik dní. Byl před tím zahradní a začal chodit do domu a všude ho hledal. Byl smutnější snad víc než já.
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Předchozí

Zpět na Kočky