Naši miláčci

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.

Naši miláčci

Příspěvekod Beda » 05.03.2014 11:53:38 0

tak dlouho jsem tu přemýšlela, kam to vrazit - až jsem založila nové téma :wink2: :chi:

v tématech Kočičí fotky a Kočičí videa jsou různé stažené někde z netu... ale není tu zatím rubrika o těch NAŠICH, miláčcích co je máme doma :love: :kiss: :heart:

takže jestli máte něco o těch svých - sem s tím :yes: :hops: :blob: :super:

a já hned začnu čerstvým videem Nyjonky (prokliknete se přes fotku)

nikdy nebyla mazlivá, vždycky jsem ji musela zmermomocnit, když jsem si ji chtěla pomuchlat :mua: , říkala jsem, že deset let jsem si na ni "nesáhla" :sad2: ... a právě tak okolo toho desátého roku věku začala sama ke mně přicházet - nejdřív jen tak trochu otřít se hlavičkou o nohy, chvíli tam postát, případně se nechat pohladit... dneska přijde, vrní, svalí se na bok a nechá se dlouho, dlouho muchlovat - já su tak šťastné!!!!!!!!!! :krik: :krik: :krik:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Re: Naši miláčci

Příspěvekod Beda » 07.03.2014 10:41:29 0

to fakt nikdo nemá fotku nebo video vlastních koček?? :ask: :ask: :uff: :hmm:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Zpět na Kočky