A příjde jednou den...

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.

A příjde jednou den...

Příspěvekod Inka » 11.02.2014 14:58:28 0

kdy i ten největší milovník koček zjistí, že s nekastrovaným kocourem potažmo se dvěma dospívajícími kocoury nelze žít v jednom bytě. A to prosím naši milovníci zatím značkovali jen venku a doma stačilo jen vyprázdnění se do záchůdku aby byl barák tak tři hodinky neobyvatelný.
Takže jsme objednali RR k panu doktorovi, který je mimochodem moc fajn a stará se Katce z Pinky o veverky a vůbec má ruce šikovné a pochopení pro páníčky. Jenže bohužel zákroku předchází hladovka a to byl první kámen úrazu. Když hoši zjistili, že snídat se nebude - a kolektivně jsme nesnídal nikdo - i když na mě povykoval Garfield ze stolu, rozhodli se, že jinde jim dají. Když zjistili, že ven se nepůjde, začala být situace vážná. V našem domě s minimem dveří supervážná, protože má představa, že je zavřu do jediného zavíratelného pokoje dostala trhliny.
Oblékla jsem sebe a Majdu a opatrně vystrkala šedesátikilovou psici ze dveří. zatímco jsem kluky jemně posílala se klouzat po chodbě. Po procházce jsem Majdu procpala pootevřenými dveřmi a SLÁVA, hoši hlady odpadli právě v tom jednom pokoji......
Nacpat kluky do přepravek nebylo až tak děsivé, ale během cesty Felínek v přepravce starší a hodně opoužívané vykoumal, jak se dostat ven, takže potom na parkovišti se Kačka snažila narvat dva kocoury do přepravky jedné, byť na tři výstavní kočky. Ale ten největší problém byl v systému kliniky, kdy se zvířátko nechá u doktora a přijde se pro něj. Brášulku a Princeznu jsem si před lety odasistovala sama, takže jsem je při uspávání držela a probouzela já. Tady jsme viděli jen zelené blesky sršící z přepravek.
To buzení a dostávání se z narkózy a jejích následků asi všichni znáte, nic mimořádného se nedělo a stav naštvanosti je nezměněn. Hoši prostě doma vládnou pevnými tlapkami a posluhy tentokrát opravdu, ale opravdu překročily všechny meze.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: A příjde jednou den...

Příspěvekod sharka.68 » 12.02.2014 6:21:04 0

ještě je to drží??? Na mě byli příjemní... :heart:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 12.02.2014 6:57:36 0

Jsme hajzlíci, kteří si žádné slušné jednání nezaslouží.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 12.02.2014 9:22:50 0

kristepane, Inko!!!! když jsem zahlídla ten titulek, bála jsem se to otevřít... znáte ten text Tři dny (předcházející Duhový most), ne? :sad2: :sad2:

a ono šlo "jenom" o kuličkyádu :chi: ... no jo, tak jsou holt smraďoši zbaveni své mužné ozdoby a jsem ráda, že to proběhlo relativně klidně - dost mi zatrnulo, že se Felínek dostal z přepravky ven :uff: ... asi to bylo ještě v autě, ne? jinak nevím jak a hlavně kde byste ho chytaly :bzik: ... pídrvet je v místě nebo jste někam jely??

přeji, aby byli kocourci co nejdřív zase úplně v pořádku :heart: :heart: :heart:

pobavilo mě, že "hlady odpadli právě v tom jednom pokoji......" :mrgreen:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Inka » 12.02.2014 9:44:52 0

K doktorovi jsme jeli do Kolína, ale ono je to jedno, od nás bychom museli jat kamkoli. Felínek byl umístěn do přepravky, kterou Kuba s Kačkou zajistili závlačkou a on šikula vykoumal, že ven vyrazit dvířka teda nelze, ale vtáhnout je dovnitř ano. No a při své subtilnosti byl schopen se protáhnout, což by Gafy nebyl.
Co je tedy zajímavé - ten kdo usnul s hlavičkou v misce granulí po narkóze byl nejedlík Felínek. Jinak to byl horor pro všechny, chlapci nutně museli na svou skříň a my trnuli aby nespadli, takže jsme je neustále čekovali, já s nima spala u Kuby, takže jsme ty ústrky jen prohlubovali. Uprostřed noci Majda vyrazila dveře, protože se mnou nemohla spát a já jsem evidentně doma byla...... Takže hoši vzali kramle a já je v půl druhé hledala.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod LFSH » 12.02.2014 9:55:04 0

Bedo, nesměj se. Pro nejednoho mužskýho jde o osud horší než smrt.
LA
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 12.02.2014 9:58:07 0

LFSH píše:Bedo, nesměj se. Pro nejednoho mužskýho jde o osud horší než smrt.

tohle ženský prostě nepochopěj.... :wink2:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 12.02.2014 9:59:16 0

chlapečkové mi jistě odpustějí OT: viewtopic.php?f=32&t=2836

já jen, že tohle se nikde moc nezveřejňuje a spíše se to šíří přes maily a známé, mám svolení pozvánku na zájezd šířit....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 16.02.2014 17:33:15 0

Jejdanánku, tak už to mají klučíci za sebou!
No, zaplať pánbu jsem to zažila jen jednou s Melíškem. Prožívala jsem tu jeho kastraci tehdy hůř nežli on. Hlavně se Melda špatně probíral z narkózy, bylo to dost dlouhé a vůbec mi to tehdy neudělalo dobře. Přivezla jsem si ho v přenosce spícího - prý se probudí tak za 3 hodiny. Když se 5 hodin nic nedělo a doma ležela "mrtvolka" s otevřenýma očima a vyplazeným jazýčkem tak jsem zpanikařila a volala veta, co teda jako bude. Prý mám vydržet. Mám pocit, že mu dali moc silnou dávku narkozy. Ale přežil to a já taky.
Bělinka-Bibinka - to bude taky průser.Co nadělám? Bude to nutné a za pár měsíců budu řešit stejný problém. Ovšem tentokrát na klinice, kde mi kočičku proberou z narkózy a pak už budu jen dozorovat, aby si neublížila, neservala si pruban, nepoškodila stehy atd., ale už budu mít jistotu, že žije. Tehdy jsem polomrtvého Melíška pozorovala - plašan jsem byla - první kocourek, co s ním, jak s ním, žádné zkušenosti............ když se konečně probral, začal se plazit, padal, šel se napít a nenašel mističku.... byla jsem na prášky a nakonec "odpadla" radostí, že Melda "dorazil" do postele, přitulil se, vrněl a bylo vše v pořádku.
Dneska bych to asi prožívala jinak, ale tehdy s prvním kocourkem to bylo hodně náročné.
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 17.02.2014 7:15:42 0

No, Princeznu a Brášulku jsem si odasistovala a probudila až doma, kluky jsme přebírali probuzené. Stejně jsem vyváděla a vím, že čím jsem starší tím to bude horší
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 17.02.2014 7:42:03 0

já s erosím už při čtení...kocour šel na kastraci jak dorostl hmotnostně...s holkama mám blok..co kdyby se neprobudily??? :hmm: :blbej:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 17.02.2014 8:06:45 0

No neprobudit se může i ten kocour, ale žít se s nekastrovaným kocourem prostě nedá
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 17.02.2014 12:53:56 0

sharko, ony to zvládnou :hladim: :heart: :heart: :heart:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod sharka.68 » 17.02.2014 13:02:10 0

Bedo, jenže já to nějak nezvládám..víš.... :nevim:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod LFSH » 17.02.2014 13:37:44 0

Sharko, co požádat taky o narkózu s tím, že tě mají probudit, až budou holky vzbuzené?
LA
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Další

Zpět na Kočky