Koťata - už zase...

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se kočičích mazlíčků. Rady a zkušenosti s odchovem a umisťováním koťat, s chovem ušlechtilých koček, s výchovou a péčí o tyto šelmy. Rady začátečníkům, výměna zkušeností s léčením nemocí. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vaši kočku.

Koťata - už zase...

Příspěvekod Lída » 09.10.2019 11:34:33 0

Přítelkyně syna dostala zprávu, že někde u Benešova někdo našel tři koťata v krabici v lese. Tak se ta dobrá duše a zachraňovatelka všeho živého vydala pro koťata. Přivezla jednoho zrzavého kocourka (ÁÁCH) a dvě kočičky, mourovatou a tříbarevku. No a ty mám teď já. Vždycky jsem chtěla zrzavýho kocoura, ale už mi CD nadělila černobílýho - někdo nám ho "nadělil" přes plot :grr:
Mouratá kočička je Mourinka (jak jinak, že?) a tříbarevná je Fanynka. Obě umí na záchůdek, obě vrní a předou o závod a obě baští nejradši furt! Jsou teď spolu v jedné nepoužívané místnosti (a já jsem tam víc, než v těch používaných :D ) a čekají, až dorostou a dotloustnou ke kastraci. Pak budou opatrně vypuštěny na "zadní dvorek" ke kocourovi. Samozřejmě až po vzájemném seznámení!
Mají v bývalé maštali hromadu sena (tam spí kocour) a pod hromadou slámy polystyrenovou boudičku - tam kocour nikdy nebyl, nevím proč. Jídlo se taky vždycky najde :super: , tak doufám, že se jim bude u nás líbit!
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: Koťata - už zase...

Příspěvekod Tečka » 09.10.2019 12:37:34 0

A ten kocourek? Ten zůstal sám?
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: Koťata - už zase...

Příspěvekod Lída » 09.10.2019 14:04:58 0

Ale samozřejmě že néééé! Toho si nechala zachránkyně. :vrti:
Edit: Jen jsem to napsala trochu nesrozumitelně :oops:
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král

Zpět na Kočky