24.7.2014 Habešan

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.7.2014 Habešan

Příspěvek od Beda »

Týno všechno nej nejlepčí :flowers: :flowers:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 24.7.2014 Habešan

Příspěvek od Karolína »

Týno všechno nejlepší, hezky si to oslav.

Rputi vzpomínám na naše první kachlová kamna, která byla v chalupě. Totálně propálené kachle, rezatá roura, trouby s dírami....... tatínek vše opravil, ucpal spáry i díry šamotem s vodním sklem, vyměnil ty roury a když to bylo hotové, zavolal maminku. Vítězoslavně bouchnul pěstičkou do horní lišty kachláků s jásavým "Mařenkoooo, ty ještě poslouží lééééééta" a kamna se propadla dovnitř.
Pak jsme celé léto likvidovali pozůstatky těch krásných modrých kachlových kamen s kamnovcem a dvěma troubami, aby tam pak potupně hyzdily místnost malé Petry, postavené do jakéhosi zbastleného falešného krbu, který tatínek vymyslel a taky vytvořil. Hřálo to, ale vypadalo to v té překrásné místnosti, plné malovaného starého nábytku, příšerně.
Na likvidaci bylo nejhorší rozbít tu pec, na které se leželo. To mi bylo jednak strašně líto a také to byla práce asi na měsíc.

týna
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 119
Registrován: 19.04.2007 14:04:30 0
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.7.2014 Habešan

Příspěvek od týna »

Jé, děkuju za přání. Zrovna jsem dodělala dort, protože zítra má Anule narozeniny. Pokračuje nám oslavně náročný týden, kdy po mých a tátových narozeninách plynule přecházíme na můj svátek, Anuliny narozeniny, Anulin svátek, den volna, chlapečkův svátek a mámin svátek.
Tak, a jdu spát

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 24.7.2014 Habešan

Příspěvek od AlenaŠ »

Týno, opožděně blahopřeji k svátku i všem ostatním oslavencům minulým i budoucí, vše nejlepší a ať se všechny oslavy náležitě vydaří.
A ty to přežij vše v pohodě a ve zdraví. :flowers: :flowers: :flowers:

Odpovědět