24.5.2014 Vážné varování

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Tedy ono by to asi patřilo pod stěžovník, ale já si myslím, že je to natolik důležité, že to chce samostatně.
Navštívili mne včera verbíři od O2 a nabídli balíček o cca 250 korun levnější, než zatím od O2 mám. No kdo by nebral, že ano?
Sepsáno, podepsáno. Večer mi přišlo mailem Shrnutí objednávky .... a já zírala jak vizír .... balíček o cca 700 dražší!
Rozžhavená do běla žhavila jsem drát na zákaznickou linku a ukázalo se, že bych měla 2x internet, 2xTV, to celé bratru za 2500,- :grr:
Ještě se to v úterý bude řešit...

Finta je v tom, že ty smlouvy mají dvě stránky. Na první jsou údaje o objednávce a na druhé blablabla a váš podpis! A dealer přijde domu, vezme čistý formulář a tu první stránku prostě napíše znova. A předá O2 ... a čeká, že zákazník si mail už nezkontroluje. :bang: :bang: :bang:

TAK BACHA!
Naposledy upravil(a) Rpuť dne 24.05.2014 8:28:00 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dalmatin
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 426
Registrován: 19.01.2006 9:41:20 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od dalmatin »

A sakra! Verbíři byli u naší babičky. Pojedu jí prozkoumat smlouvu.
Díky Rputinko :super:

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od MaRi »

To jsou darebáci!!!!

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Beda »

teda, to je věc!!! :uff: :uff: ... :hmm: no, ono se asi marně neříká - přímo při návštěvě někoho doma nepodepisovat NIKDY NIC :no: :grr: :grr:

a jak to myslíš, že "2x internet, 2xTV" ???? to by snad nikdo nemohl brát ani vážně, abys měla ve smlouvě věci po dvou, zdvojené :bzik: :bzik: :bang_head:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Bedásku, ta první smlouva nebyla tímto zrušená a platila dál a ta nová by platila taky, takže bych měla všechno dvojmo.
Hoši byli zřejmě alternativně inteligentní - ta debilita podvodu je neuvěřitelná. Ale asi se jim nic nestane a jen je od O2 vyhoděj, co je jim asi fuk .... nebo tak nějak .... :hammer:

Jsem zvědavá, jak to budou řešit, ten hoch ze zákaznické linky má v úterý službu, tak slíbil, že to nějak dohodneme a on zatím zjistí, co je a není možné. Zatím to zarazil.
Já budu samozřejmě trvat na tom, že chci to, co jsem v pátek podepsala, což je sakup pikum za 648,-. Tak uvidíme!
A jestli mě ještě nasejřej, tak budou v Blesku na to tata!

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Beda »

tak to vážně nechápu :bzik: :hmm: :no: :nevim:

já teda od O2 mám jenom telefon, ale na UPC (telka a internet), když jsem podepsala novou smlouvu, tak ta stará automaticky platit přestala

a vlastně onehdy mě ukecali na novej tarif na telefon(opravdu výhodnější) a taky jsem starou smlouvu kvůli tomu nerušila - měli by zkusit mi účtovat dva paušály :argue: :hammer:


ježiš, vždyť to je z logiky věci blbost - jsi si tím jistá, že to chtěj platit oboje??? jo od dvou různých operátorů asi člověk z blbosti by to mohl dostat k placení dvakát, resp. teda od obou - ale od jednoho operátora, to je vážně kravina :bzik2: :bzik2: :bzik2:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Bedo nevím, ten hoch říkal, že to tam mám uvedené obojí a ještě ke všemu ta druhá je zfalšovaná. Prostě bordel na n-tou... :grr:
A pokud si to nezařídí tak, aby to měli na jedné stránce, nebo na té druhé byla stručná rekapitulace a u té ten podpis, tak vždycky nějakej hajzlík na tohle může přijít. Třeba i méně nápadně.
No uviíme v úterý, jak to pořešej!

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Beda »

ještě mě napadlo - a nebyl onen hoch úplně blbej a nemáš to tam oboje, jako poměrnou část fakturačního období postaru a druhou část (zbytek měsíce) ponovu, tam by teda asi byly uvedeny oba tarify

tak to dělá myslím např. PRE a plynaři při změně ceny
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Bedo, chlapec z toho byl vyjevenej a šel to konzultovat, takže jich na to asi bylo víc.
V každém pádě, já odpoledne podepsala smlouvu na "balíček" za 648 a večer mi přišlo shrnutí asi na 1350. Prostě ten první arch smlouvy vyměnili.
Když budou ještě zlobit, tak jim navrhnu, že napíšu článek pro Blesk - "Nepodepisujte smlouvu s O2, která má dva archy!"
Uvidíme, jak by se jim to líbilo. :D

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od FALLOWA »

Tedy to je sprostý :grr: - mně se tohle stalo s výměnou dodavatele el.proudu - no, vytelefonovala a vymejlovala jsem to, naštěstí .
FALLOWA

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od EvaB. »

milá Rputi, zejména jsi podepsala smlouvu mimo obvyklou provozovnu dodavatele/prodávajícího, máš tedy ze zákona právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od podpisu. předpokládám, že jsi dealera výslovně nepozvala, aby ti přišel svoje služby nabídnout do domu, tudíž právo na odstoupení bude O2 těžko zpochybňovat. to jen pro tu verzi, že by to nechtěli dát do pořádku dobrovolně.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Evo, díky za upozornění, já myslím, že je to tak jasné, že to jasnější být nemůže, takže snad další problémy už nenastanou. Je to evidentní podvod, takže do toho o2 nebude chtít jít. Tedy doufám, byli by sami proti sobě.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od sharka.68 »

myslím, že Šmejdi to zkouší i jinými cestami a stačí na ně upozornit příslušný orgán...ČOI je za tohle ráda... a dokumentaci Rpuť má...
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

sharko, on je to těžké - pokud šmejd má čistý trestní rejstřík, tak firma nemá šanci zjistit, že jde o šmejda - až do prvního podvodu. Pak ho vyrazí a jinak si na něm těžko něco vezme, částka není velká (tedy pokud jde jen o jeden podvod), takže jen přestupek.
To by musel existovat seznam šmejdů. což by zajisté bylo proti lidským právům nebo tak něco... :grr:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.5.2014 Vážné varování

Příspěvek od Rpuť »

Tak už asi dealer dostal po nose, protože zrovna volal celej rozčílenej, proč jsem volala O2 a ne jeho - že "by se to vyřídilo", že odpovědi generuje automat ... blablabla
Tak jsem ho poslala do háje! :hammer:
:blob:

Odpovědět