16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milí příznivci stopětek, milí Zvířetníci, přátelé,

ráda bych vás pozvala na svůj web, kde stopětky od dnešního dne budou. Tento týden je to v pátek, ale od příštího týdne se chci vrátit ke kdysi zavedeným a pro mě šťastným čtvrtkům.

První stopětka vyšla 19.1.2010 (zde - http://neviditelnypes.lidovky.cz/clovec ... retnik_dru" onclick="window.open(this.href);return false;). Nebyl to náhodný počin. Tehdy se kvůli blízkým registracím návštěvníků na NP intenzivně připravoval přechod Zvířetnické komunity na Náš Zvířetník. Byla to přece jen riskantní akce, a proto jsme s Dede usoudily, že by bylo dobré přejít mimo pravidelné Klokánie ještě s dalším seriálem. Proto tedy první stopětky vyšly ještě na Zvířetníku na NP, pak chvíli souběžně vycházely na Zvířetníku i na Našem Zvířetníku, a posléze dlouho na Našem Zvířetníku. Tam setrvaly s prázdninovými pauzami až do června roku 2012.

Potom došlo k tomu, že Dede v řízení redakce svazovala pravidelnost stopětek, na kterou jsem byla zvyklá a se kterou jsem jedině uměla pracovat. Chvíli jsme tedy na podzim 2012 zkoušely jiný model, občasný, nepravidelný, ale nešlo to. Proto stopětky na Našem Zvířetníku skončily 23.11.2012 stopětkou s pořadovým číslem 107.

V každém případě to bylo mnohem víc, než jsem si vůbec mohla na začátku přát a v co jsem mohla doufat – v zimě roku 2010 jsem uvažovala o konci stopětek v řádu několika týdnů, maximálně měsíců. Díky vaší laskavé podpoře a přízni jsem je nakonec psala téměř tři roky (školní roky, bez hlavních prázdnin).

Na základě vašich občasných dotazů a díky vaší neocenitelné podpoře jsem se k psaní stopětek vrátila loni na podzim, dne 13.11.2013 , v rámci azylu, který byl Zvířetníkům poskytnut na Hadopasech. A dne 3.1.2014 začaly stopětky vycházet znovu (na v prosinci 2013 znovuotevřeném) Zvířetníku na Neviditelném Psovi.

Asi pod vlivem celkové atmosféry se mi tam psalo ne snad víc těžce, ale ztěžkla mi témata a nemohla jsem se stále odpíchnout k větší uvolněnosti. Jsem vděčná vám věrným čtenářům, že jste se mnou i tohle období vydrželi.

Nedávno, tedy začátkem května tohoto roku převzala řízení Zvířetníku na Neviditelném Psovi Lika, která nás všechny bezprostředně požádala o naši trpělivost a upozornila na to, že ze začátku bude ráda, když zvládne dobře techniku a vytvoří si potřebné databáze přispívatelů, proto bude vydávat jeden článek denně a tak nemůže zaručit žádné seriály. Z tohoto důvodu stopětky pro tuto chvíli na Zvířetníku končí.

Až dosud můj pěkný web, za jehož vytvoření a údržbu vděčím Bedě, sloužil jen jako archiv článků, které už před tím vyšly na Zvířetníku (Našem Zvířetníku). Rozhodla jsem se, že je načase web začít normálně používat a přestat se stěhovat se stopětkami sem a tam, a proto stopětky nadále budou vycházet přímo na mém webu.

Tímto řešením se navíc uvolnil prostor pro mé jiné případné psaní pro Zvířetník. Jeden fotočlánek už Lika má, na jiném článku jsme domluvené. Další slíbený fotočlánek snad připravím, až budu schopná na dotyčná místa dojít. :usmev:

Milí příznivci stopětek, milí Zvířetníci, přátelé,

ráda bych vám z celého srdce poděkovala za vaši dlouholetou podporu a přízeň, a pokud budete mít chuť i nadále číst stopětky, jste srdečně vítáni zde: http://www.vave.biz/index.php/105-x148" onclick="window.open(this.href);return false;

Vave

P.S. Ta dnešní stopětka má neuvěřitelné pořadové číslo 134. Děkuji vám. :heart:
Naposledy upravil(a) admin dne 16.05.2014 8:30:22 0, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Změněn typ na Důležité po dobu 1 dne ... mělo by zůstat úplně nahoře :)
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
epulka
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 161
Registrován: 11.08.2009 8:35:45 0
Bydliště: Oregon

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od epulka »

Vave, Tvoje stopetky ctu moc rada.
A prosim o drzeni palcu, Juniorka dela v patek zkousku z kozniho .
Prave jsem si uvedomila jak to leti, konci paty rocnik a v rijnu uz bude mit prvni statnici.
A ja jsem za velikou louzi treti rok.... Jak zpiva Mistr Karel: "Cas leti jako blaznivy....."

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Děkuju Ti, epulko. :heart:
A palce samozřejmě držím :thumb_up: :heart: :thumb_up: - ona je vlastně teď palcová sezóna, dělají se různé zkoušky závěrečné i přijímací. :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Jj - cloumání a váchně neprospívají nejen lidem.
Že umíš, jsem ti psala už tenkrát na začátku. Takže je dobře, že píšeš dál. Moc dobře! :flowers:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od AlenaŠ »

Držíme palce a tlapky všem, ať potřebují podpořit při zkouškách nebo zdraví. :thumb_up: :thumb_up:

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Inka »

Že stopětky budou je moc fajn, jen si musím zakutat do mysli v pátek dojít i na jiné stránky. Pomalu abych to měla nějak zautomatizované.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá Inko, :heart: to mě moc těší. Jen si, prosím Tě, zapiš ČTVRTEK! :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Rputinko, dík! :heart: :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

baba
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 329
Registrován: 02.10.2013 18:34:06 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od baba »

epulka píše:Vave, Tvoje stopetky ctu moc rada.
A prosim o drzeni palcu, Juniorka dela v patek zkousku z kozniho .
Prave jsem si uvedomila jak to leti, konci paty rocnik a v rijnu uz bude mit prvni statnici.
A ja jsem za velikou louzi treti rok.... Jak zpiva Mistr Karel: "Cas leti jako blaznivy....."
Palce se drží ve velkém. Aby to bylo sichr, je dobré zabodnout kudlu pod stůl a povytáhnout šuplata, to udělá i s kožním divy.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od sharka.68 »

Vave píše:Milá Inko, :heart: to mě moc těší. Jen si, prosím Tě, zapiš ČTVRTEK! :usmev:
třeba je čte v pátek :hmm: :nevim: já už mám v kalendáři u čtvrtků poznámku-105!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1638
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Lika »

baba píše: Palce se drží ve velkém. Aby to bylo sichr, je dobré zabodnout kudlu pod stůl a povytáhnout šuplata, to udělá i s kožním divy.
Babo, to je opravdu dobré, znamenám si :D

A palce držíme fest :thumb_up:
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

Uživatelský avatar
Louk
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 367
Registrován: 06.10.2008 16:54:14 0
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Louk »

Fííha, překvapilo mě číslo, 134 bych nikdá nehádala. Vave, díky! Mnohé tvé postřehy ve stopětkách mi silně utkvěly a donutily přemýšlet, jiné zase pobavily, nebo upozornily na věci, o kterých jsem do té doby neměla ponětí. Především však máš dar obratného vyjadřování a schopnost pojmenovávat, nacházet trefná přirovnání… Vždy si přečtu s velkou chutí a radostí.

Důvody všech zúčastněných snad chápu, ale osobně mi budou stopětky na Zvířetníku chybět. Navíc, jak už bylo víckrát řečeno, je nejen časově náročné proklikávat se různými weby, pokud člověk nechce přijít o kontakt s oblíbenými jedinci či ztratit kontinuitu.

Návštěvník

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Návštěvník »

Louk píše:Fííha, překvapilo mě číslo, 134 bych nikdá nehádala. Vave, díky! Mnohé tvé postřehy ve stopětkách mi silně utkvěly a donutily přemýšlet, jiné zase pobavily, nebo upozornily na věci, o kterých jsem do té doby neměla ponětí. Především však máš dar obratného vyjadřování a schopnost pojmenovávat, nacházet trefná přirovnání… Vždy si přečtu s velkou chutí a radostí.

Důvody všech zúčastněných snad chápu, ale osobně mi budou stopětky na Zvířetníku chybět. Navíc, jak už bylo víckrát řečeno, je nejen časově náročné proklikávat se různými weby, pokud člověk nechce přijít o kontakt s oblíbenými jedinci či ztratit kontinuitu.

Mávám z poza kopce a dovolím se připojit k Tobě, mílá Louk, líp bych to nevypotila. Ale si Tě Vavís najdu, aspoň občas a pak to vezmu z gruntu. :love:
Akden

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Lída »

Mávám z poza kopce a dovolím se připojit k Tobě, mílá Louk, líp bych to nevypotila. Ale si Tě Vavís najdu, aspoň občas a pak to vezmu z gruntu. :love:
Akden[/quote]
Já jsem to brala trochu z gruntu už před polednem. Výsledek? Trochu připálený oběd, ale Vaví web je báječnej :super: :clap_hands:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Ufff, dnešek je dost pobíhací. Když dovolíte, vezmu to tak nějak jedním vrzem. :usmev:

Milá Sharko - nojo, to mě nenapadlo. :hmm: Jasně, není nutné číst stopětky mýrnix týrnix ve čtvrtek! Mně to udělá radost kdykoli. :usmev: A Sharko, děkuju Ti. :flowers:

Milá Louk a milá Akden, děkuju. :usmev: :flowers: Na Zvířetník jsem psala moc ráda, ale život a voda plyne dál a moje lodička teď doplula do vlastního přístavu. Je to samozřejmě teď pro čtenáře složitější, o to víc si budu cenit, když ke mně zavítáte. A když budete mít chuť mi tam nechat komentář, tak samozřejmě budu moc ráda. - Tedy samozřejmě nejen vy dvě, to platí pro všechny! :usmev: :heart:

Milá Lído,děkuju Ti. :flowers: Toho oběda je mi líto, máš u mě příležitostné kafíčko s dortem, jo? :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

Odpovědět