10.5.2014 Fatální omyl

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Jím.

Vedle mne na stole sedí kocour Evelín a intenzivně provozuje toaletu. Střídavě sedí na zadku, na levém boku, na pravém boku, na rameni a snad i na hlavě, provozuje ji ve stoje, v kleče, v leže a hlavou dolů. Do vzduchu střídavě trčí jedna zadní noha, dvě zadní nohy, pravá přední a levá zadní, ocas či uši, metá kozelce, salta i přeskok snožmo sám přes sebe, nohu má střídavě za uchem i na zádech a práce mu jde od ruky.

Ve chvíli, kdy sám ze sebe vytvoří uzel, že stačilo by jen utáhnout, vytřeští na mne, kdesi v mezeře mezi šestnáctou nohou a osmnáctým ocasem, dvě vykulené oči.
„ONA JÍ!“.

„CO ŽEREŠ, DEJ MI!“ – Dalším přemetem se okamžitě rozmotá, fousy se naježí, tesáky mlsně zalesknou a lačný spár se ve vteřině zasekne do žvance!

Zíráme na sebe přes NAKOUSNUTÉ JABLKO, držíme každý za jeden konec a já se klidně ptám: „Co je Evelíne, chceš vitamíny?“

Fousy splihnou, z chtivé pracky je hedvábná tlapka a aniž mne uzná za hodna jediného pohledu, odchází Evelín skrze otevřené okno kamsi do čtvrté dimenze prostoru…
Neboť takovéto jednání z mé strany považuje za totální podraz!

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Karolína »

Rputíííííí!
To je tak úžasně plasticky popsané, že to prostě vidím - Evelína v uzlu při hygieně i ten vytřeštěný výraz, když zjistí, že to je nepoživatelné.
Válím se tu smíchy :haha:
Uražené kocourky mám dost často, ten vyděšený výraz po zjištění toho, co konzumuju a následně zhnusený - "já myslel, že máš něco, o co se podělíš, ale ty ne, samé hnusy a já, podvyživený Melíšek, Ríšánek, Zrzínek a dneska i Bělinka, trpíme, protože nám to děláš schválně, nažrat nedáš a ještě se živíš něčím, co my teda nemusíme, že se nestydíš........"

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1638
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Lika »

Haháá :haha: Kočičí mytí je velké téma samo o sobě - i Garfield s ním má několik příhod. Ve Rputím podání je ovšem ještě lepší :super:

Teda ale to jabko... já pevně věřím, že Evelín celou akci hned od začátku bral jako cvičnou (bojový úkol: sborka a rozborka nohou s prudkým výpadem vpřed, to celé za desetinu vteřiny) a Tys jen prostě nepochopila, že o jabku od začátku přece věděl :wink2:
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Evelín je svou toaletou vždy velmi zaujat a to až tak, že požaduje mou asistenci. Tu podepřít, tam přidržet a pokud nespolupracuji, přichytí si mne drápkem. Co kdyby jeden upad, překotil se, spadnul ze stolu, či se netrefil na právě vybraný chlup?!

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1638
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Lika »

No teda, že si z Tebe při tom dělá i opěrku... to snad nedělal ani Garfield Ionovi :haha: Ale je od něj milé, jak Tě prostě zapojí :usmev:
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od tosca »

Paráda! Rputi je zas o něco líp, protože Rputí! :)
Popis dokonalý. Vidím Evelína v živých barvách, ani foto nepotřebuji (to je jedno z největších kouzel Rputího vyprávění, stačí fantazie :) ). Sice kocoura, co si dělá toaletu na stole, když jím, bych nemusela, ale kdyby to vadilo i Rputi, nemáme dnes nádherný popis Evelína provádějícího cviky vrcholné gymnastiky :lol:
On si pak po tom jablíčku musel odejí spravit chuť něčím lepším. Třeba nějakou myší... a když budeš hodná, tak se s Tebou přijde podělit ... když Ty ses teda nakonec podělila o jablko. A Evelínek věří, že se do myšky zakousneš se stejným elánem jako on do jablka.
Dobrou chuť :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Tosco, zásadně nejím nic kocourově poživatelného v Evelínově přítomnosti - dikutovat o tom, kdo z nás dvou sežere ten řízek, tedy opravdu nemíním. Takže pokud obědvám či večeřím, nemilosrdně Evelína vyhazuju.
Požívání jablka jsem ovšem dosud považovala za bezpečné! :D

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od FALLOWA »

Milá Rputi, opět skvělý popis soužití člověka s kočkou :super: :D !Pamatuju se na jeden tvůj článek, kde jsi popisovala boj o rohlík - myslím, že to byl Poopíš - "zakousla jsem se do rohlíku a na druhém konci pečiva visel Poopíš a strašlivě vrčel" :haha: :clap_hands:
FALLOWA

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2639
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Västgötagatan 7, 41139 Göteborg, Sverige

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Velká kočka »

Moje milá Rputi, tohle jsem dnes moc potřebovala.
Maluješ slovy mistrovské obrazy a já se dívám a dívám a vynadívat se nemohu. :super: :in_love: :kiss:

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od LFSH »

:haha: :haha: To Anežka tak zmlsaná není, ta by i to jablko snědla. Vlastně, ta sní všechno, co si vyžebrá. Co nespolkne na první pokus, u toho stačí pár povelů a hned svojí "těžce vyslouženou" odměnu vdechne. Jediné, co opravdu, ale opravdu nesní, je syrové maso.
LA

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Falowo, to byl Poopíšův černej bráška. Pokantníbylo, že v té době mu byly asi 2 měsíce, sotva ho bylo vidět, ale vrčel jak prasklý potrubí v celém baráku, modrý očíčka výhrůžně svítily a vůbec dával najevo, že "neputí"! :)

Velká kočko, jsem ráda, že ti to zvedlo náladu! :wave:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od AlenaŠ »

Fantastický popis, živě to vidím před sebou, foto opravdu není potřeba. Nádherně mně to zvedlo náladu. Díky Rputi.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Beda »

hahaaaaaa, a taky hurá - Rputinka tady dneska rputí !!!!!!!!!!!!! a Rpuťoviny já uáááááád :clap_hands: :clap_hands: :super: :heart: :heart: :heart:

Evelínka vidím v živých barvách, tuhle gymnastiku mám doma ve dvojím provedení, i když mám pocit, že ke stáru to holky trochu flákají :pche:
Rpuť píše:Evelín je svou toaletou vždy velmi zaujat a to až tak, že požaduje mou asistenci
jednu dobu, kdy byla Nynyška poněkud při těle, tak si přes pupek nedosáhla až na prdýlku :bzik: :oops: :oops: ... a vyčistit si ji nenechala, to strašně vřeštěla, uhýbala a utíkala... ale když jsem při JEJÍM mytí nenápadně vsunula kapesníček, prdýlku nahmátla a očistila - tak blízala a kousala poblíž, jakože si ji meje ona sama :haha: :haha: :haha:

kotě visící na rohlíku si taky pamatuju :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
PavlaH
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 199
Registrován: 03.04.2008 10:11:47 0
Bydliště: Sezemice

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od PavlaH »

Tak to Connie se dnes nemýlila :no: - asi během hodiny sežrala v kuchyni závin na zítřejší snídani, čokoládu na vaření a kilo masa pro kočky :bang: :bang: . Může mi někdo připomenout proč mám ráda zvířata :ask:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Pavlo, že ty chuděru trápíš hlady? Tohle přece žádné normální zvíře nesežere! :run: :chi:

Odpovědět