28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od JarkaF »

Hana Williamson píše:A taky zcela nerozumim, proc se lidi boji te registrace. ... to ze date telefonni cislo nebo email adresu podle mne nijak nenarusuje ochranu vlastni identity. Tu si vic narusite, kdykoliv koupite neco pres internet anebo platite ucty pres internet.
Tak, po nějakém nákupu v e-shopu mi často vzroste počet spamů. A kdysi naši konšelé ve své neskonalé moudrosti vybrali skvělou firmu pro elektronické šalinkarty místo papírových - vydrželo to asi tři měsíce, pak dotyčná firma vysublimovala i s databází adres, a následně naše poštovní schránky úpěly pod přívalem papírového hnoje...

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

Já bych řekla, že už je to i mnohem starší dohoda. Na Nastěnce třeba nikdy nebyl přímý odkaz na Hady, slovo Hadopasi se veřejně taky nepoužívá. Řekla bych, že se to ctí obecně. Prostě jsme si vždycky tu naši milou "Haraburďárnu" dobře chránili. :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

verenka1 píše:Halladin:
k bodu1.: Okres Nové Zámky,mesto Nové zámky štát:slovensko/zatiaľ/
k bodu 2.Ak je prohlížeč:Mozila,alebo explorer tak to užívam a vôbec netuším,že sa tam dajú vypnúť alebo zapnúť obrazky-ale podľa toho,že mám na obrazovke aj obrazky-napr.Punťo je excelentný a tá fenečka stratená by sa k nemu aj šikla-takže asi mám tie obrazky zapnuté.Veta dlhá ako Brno,ale dá sa jej rozumieť.
Som už v práci a budem nakukať celú noc,zatiaľ je kľud,ľudia ešte oberaju jahody.Ale prídu domov a potooom.....
Já žíl dlouhá léta v TN, proto jsem se ptal

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od zana »

Z nějakýho důvodu mě to teď odhlašuje odsud... :grr:
zana :vylet:

Odpovědět