16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Beda »

a teď teda ke 105-kám

Vavísku, mám je moc ráda, vždycky jsem je ráda četla, vždycky se do něčeho "trefily" - když jsem mohla, reagovala jsem pod nimi, i když někdy jen úvahou nebo sdělením, co to se mnou provedlo :oops: , ale i když jsem nereagovala (někdy nebyla příležitost nebo čas, někdy bylo téma AŽ PŘÍLIŠ silné pro mě), troufám si říct, že jsem přečetla všechny... a moc ti za ně děkuji :heart: :kiss:

také jsem byla jedna z těch, kdo se 105-ek dožadovaly :yes: , když se objevovat přestaly - pro mně už byly i ty prázdniny moc dlouhé, chicht :lolly: ... opravdu mi hodně scházejí od té doby, co se ztratila jejich čtvrteční pravidelnost, i přestože se (občas, nesystematicky) i v této rušné, už dost dlouho trvající době, začaly znovu objevovat

takže pro mě bude jejich znovuzavedení vítané :clap_hands: :flowers: :love2: , byť těch několikero stolků a lokálů je už fakt těžké obsáhnout :nevim:
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Bedo, napsala jsi to i za mne. Ale důvody, proč nemůže stopětka vycházet na Zvířetníku, jsou mimo mé chápání. :roll: :hmm:
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Beda »

Zdeni, také je mi to moc líto :sad2: :brecim :sad2:
Obrázek

Uživatelský avatar
Louk
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 367
Registrován: 06.10.2008 16:54:14 0
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Louk »

Zdeno b.p., dík žes napsala a jak jsi napsala! Určitě to pro tebe nebylo jednoduché, vážím si toho.

Jen mi nejsou jasné tvé trable s nicky na Psu, hmm? Fakt je to takový rozdíl? Většině z nás se proměnilo maximálně nějaké to písmenko...

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Beda »

Louk píše:maximálně nějaké to písmenko...
já vím že jsi psala tento příspěvek na vážno, ale fakt si nemůžu pomoct :haha: :haha: :haha:
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Asi je chyba ve mně. Víš, já mám pořád ještě vysunuté brzdné klapky a neopřela jsem do toho mozek. Na mne ten veletoč měl neblahý vliv. Tak jsem se věnovala službě státu. A tam jsem se opravdu musela potopit do hnoje, ale bez emocí. Ty byly nežádoucí. Tak a já pádím. Tentokrát do hospody. Máme sešlost 9C po tisíci letech :blob: :clap_hands: :wink2: :wave:
Naposledy upravil(a) Zdena b.p. dne 17.05.2014 11:28:39 0, celkem upraveno 1 x.
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

Písmenko - třeba LOUK TLOUK :haha:
Zdeno, ale většina si na NP přinesla i své atavary z hadů, by byli snáz poznatelní.

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Louk píše:Jen mi nejsou jasné tvé trable s nicky na Psu, hmm? Fakt je to takový rozdíl? Většině z nás se proměnilo maximálně nějaké to písmenko...
:chi: Ano, u někoho jedno písmeno. Ale stojí za to :wink2: :hops: Lidi, ti smajlové tady jsou k sežrání :blob: :cat_milk: :ghost:
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Proč si nenalít čistého vína?
Bych řekla, že hlavním problémem je důvod onoho veletoče, který tam stále vězí jak osina v zadku a ne a ne to vyhnisat.
Pro mnohé byl Zvířetník jakousi konstantou, tím Aristotelovým pevným bodem, kterého se lze přidržet a pohnout vesmírem, ostrovem pozitivní deviace, jaký se hned tak nenajde.
Následná diskuse po Velkém Třesku na téma "Zvířetník je můj a nikdy váš nebyl", byla pro řadu zvířetníků jak rána palicí do hlavy. A není snadné to vydýchat.
A bude ještě dlouho trvat, než osina vyhnisá a rána se zahojí.

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Rputi, jsem ráda, že se někdo přidal a přestaly jsme (alespoň my dvě) ťapat kolem a dokola. Nejhorší je, že nás to rozmetalo na všechny strany. A spousta Zvířetníků se nedobrala souvislostí, protože už nejsou.
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Louk
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 367
Registrován: 06.10.2008 16:54:14 0
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Louk »

Přesně tak, Rputi.
Jenže každá strana má tu svou pravdu za jedinou, zbylo plno hořkosti a stihomamu, škody ve vztazích jsou nedozírné. Podle mě nemá smysl se dál vracet a ňahňat v minulosti, vždy to mělo tak akorát destrukční dopad.

Myslím, že Lika nám poskytla šanci obrátit list a na nové stránce začít tvořit a nikoli bořit.

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od IvaP »

Beda píše:....akorát si teda pár lidí semo tamo myslelo, že se jmenuju Bedřiška :mrgreen: )
No a nejmenuješ?

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Louk, souhlas.
Ale začínáme vlastně znova a mělo by se začít s čistým stolem, leč s osinou v zadku se špatně sedí a problém čouhá z komentářů jak lžíce z pudinku.
Osinu nutno vytáhnout a problém pojmenovat, jinak se toho nezbavíme. Ano, někdo těžce selhal a sakra to bolelo. Tak dáme na zadek flastr a jde se dál. I když ze začátku budem asi trochu pajdat. :)
:blob:

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Xerxová »

jen bych nechtěla, abychom teď nějak "honili" Liku, aby sebou hodila, rychle dva tři články denně vydávala, dokonalou skladbu článků a bez fronty vytvářela... (skladba nejlépe dostatečně zvířecí i nezvířecí, vtipná, hlubokomyslná, dumavá, vzpomínková, rozhledníko cestovací... prostě aby každý byl každý den dle své aktuální nálady vždy uspokojen :haha: ) Říká se sto dní hájení. Už jsme přežili v posledních měsících řadu kotrmelců, dejme Lice potřebný čas. Pochopme, že zařazovat každý čtvrtek stopětky se jí NYNÍ nehodí.
Liko, dík, že pluješ - a zatím článek každý den vyšel - včas, s obrázky... Potřebuješ pochválit :flowers:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Xerxová, ale to je hluboké nedorozumění! Myslím, že se tady nenašel nikdo, kdo by chtěl Liku honit nebo jí snad něco vyčítat.

My jsme spolu s Likou o stopětkách jednaly. Myslím, že nás mrzelo obě, že v tuto chvíli není větší prostor na dohodu. Nebylo moc možností. Pro Liku by to bylo vydávat stopětky na úkor něčeho jiného a velice si zúžit prostor v době, kdy začíná, nebo je nevydávat. Protože pro mě zase byla jen možnost nabídnout je jako týdenní seriál, nebo je na Zvířetník nedávat vůbec.

Ano, byla ještě možnost přestat stopětky psát, ale to by se historie příliš opakovala.

Mělo to být překvapení, ale když už jsme se toho tématu dotkly, tak si vás dovoluju pozvat zítra ráno na mimořádné povídání ke kafíčku. Uvědomila jsem si včera večer, že vám vlastně dlužím slušné přivítání. Řeč bude právě o stopětkách, tak bych to dneska už víc nerozebírala.

Problém, který se tu opakovaně otevírá, je úplně jiný. O Liku skutečně nejde. A byla bych nerada, kdyby se debata začala ubírat tímto směrem, protože tomu dosud tak nebylo, není důvod.


EDIT: Mám na mysli to, že bych dneska nerada rozebírala, co pro mě stopětky znamenají. Napsala jsem to už včera a vyjde to zítra.
Naposledy upravil(a) Vave dne 17.05.2014 12:54:55 0, celkem upraveno 1 x.
Obrázek ObrázekObrázek

Odpovědět