28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Beda »

Jana Bu. píše: a já ti soukromou zprávu nějak neumím odeslat a mail na tebe nemůžu najít
Jani - ale to je přece u KAŽDÉHO příspěvku (KAŽDÉHO uživatele) - je tam obálka (to je pro odeslání mailu) a je tam taková postavička a u toho písmena SZ (to je pro odeslání soukromé zprávy) ... kdo má web, má tam i zeměkouli :-P

anebo když si klikneš u příspěvku na JMÉNO uživatele, hodí tě to do jeho profilu a tam je taky možnost poslat mail, nebo soukromou zprávu (např. konkrétně HankaW zde :arrow: :arrow: memberlist.php?mode=viewprofile&u=41" onclick="window.open(this.href);return false; )
Obrázek

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Jana Bu. »

já Hanku zkusila najít, když jsem byla u sebe v profilu a nějak to nešlo......zkusím znovu.

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Jana Bu. »

Tak jsem to zkusila znovu dle návodu, už tu nebudu plevelit :)

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

Verenka, odkial si ?
Stačí okres. A nemáš v prohlížeči vypnuté obrázky ?

Uživatelský avatar
FALLOWA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 509
Registrován: 11.10.2006 21:11:21 0
Bydliště: Praha 10

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od FALLOWA »

Rovněž už si tu nebudu stýskat - zkouším to (přihlášení nebo registraci) už průběžně od ledna, ale zřejmě dělám někde chybu, je to pro mně složité :bang_head: .Musím počkat, až se tu u mně staví starší syn, je v práci s PC mnohem zdatnější, než já :usmev: .
FALLOWA

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

Milá Fallowo :heart: , určitě to nevzdávej. Bude to nějaká blbost, kterou člověk snadno přehlédne a která dokáže nejvíc zamotat hlavu a potrápit.
Obrázek ObrázekObrázek

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od verenka1 »

Halladin:
k bodu1.: Okres Nové Zámky,mesto Nové zámky štát:slovensko/zatiaľ/
k bodu 2.Ak je prohlížeč:Mozila,alebo explorer tak to užívam a vôbec netuším,že sa tam dajú vypnúť alebo zapnúť obrazky-ale podľa toho,že mám na obrazovke aj obrazky-napr.Punťo je excelentný a tá fenečka stratená by sa k nemu aj šikla-takže asi mám tie obrazky zapnuté.Veta dlhá ako Brno,ale dá sa jej rozumieť.
Som už v práci a budem nakukať celú noc,zatiaľ je kľud,ľudia ešte oberaju jahody.Ale prídu domov a potooom.....

Uživatelský avatar
Kytka
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 184
Registrován: 30.03.2007 9:10:24 0
Bydliště: Praha

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Kytka »

Jana Bu. píše:
Hana Williamson píše: tak su to ja.
Hani, když tě tu vidím, moc tě prosím, po delší době jsem zjistila, žes mi poslala přes SZ ty recepty, ale mně tam nedorazily, bohužel. No a já ti soukromou zprávu nějak neumím odeslat a mail na tebe nemůžu najít, i když jsem ho kdysi měla. Moc prosím, můžeš mi to poslat mailem na jankabuzavináč na seznamu?

Děkuji a doufám, že sis o mně nemyslela, že ani neumím poděkovat, fakt jsem je nedostala.....
S dovolením se přilípnu
Hani ani mě přes SZ receptíky nepřišly ačkoliv jsi avizovala zaslání. :no:
Nechápu to protože jinak mi schránka funguje...

admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od admin »

JarkaF píše:Bedo, myslím že na Hadech je to s registrací i přísnější - musí se zde zadat funkční emailová adresa.

Pro sms-registraci na NP stačí jen na chvilku strčit do mobilu jakoukoliv simkartu, když by někdo nechtěl použít své číslo. Odešle se sms s požadavkem, přijme se sms s heslem, email je jen nepovinný. Při registraci jsem zaškrtla políčko "nechci posílat na mobil novinky", a mám klid.
Založit si e-mail jen pro účely registrace ma Hadopasech, mi přijde ještě jednodušší (a levnější) než si kupovat další SIM kartu. Mně teda registrace na Hadopasech přísnější nepřijde, ale každý nechť si zvolí, co je jeho srdci bližší. :)
JarkaF píše:TPlatí přece domluva že přímé odkazy na hadopasí www (bo ani slovo hadopasi) na NP nepoužijeme, abychom sem nenatáhli spambooty.
Taková domluva fakt existuje? To teda zírám! Nicméně, je od vás hezké, že se tak staráte o bezpečnost Hadopasů :mrgreen:

Nicméně, Boti (takoví ti normální, legální) nás našli, a celkem pravidelně nás navštěvují. Proti spambotům slouží hlavně početní příklady u příspěvků neregistrovaných uživatelů. Zatím tu nemáme (a myslím, že nikdy nebudeme) mít takový provoz, aby to servery nestíhaly. A při tom, co je tento prostor zač, tak upřímně, nikomu nestojí za to to tu zahltit nebo jinak ničit. Fakt nejsme ve světě internetu nijak významní a nejsme nikomu hrozbou. Takže není nutno se obávat, že když někde někdo Hadopasi zmíní, tak to bude znamenat náš konec :mrgreen:
Jo, a aby si to náááhodou někdo nevyložil mylně, reklamu nikde Hadopasi nepotřebují. Hadopasi NEŽIJÍ z reklam a jejich provoz NEZÁVISÍ na návštěvnosti.

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

Rpuť píše:Mně si může opřít zubař o co chce, s vrtačkou v hubě to stejně nevnímám! :blob:
Rputi, :jazyk:
jste si jista, že sem nechodí číst Váš zubař ? abyste se pak nedivila ! :clap_hands: :clap_hands:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Rpuť »

Jsem si naprosto jistá. On toleruje maximálně kocoura a když jsem si pořídila Blesana, tak celá ta familie chodila a kroutila hlavama, že takovej velikej pes toho hrozně sežere, a vlastně jsou to úplně zbytečný výdaje, k čemu takovej velkej pes vůbec je....atp. :haha:
Krom toho je to kamarád od Kalouska, tak já si taky myslím svoje... :D

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od IvaP »

Vave píše:Milá Fallowo :heart: , určitě to nevzdávej. Bude to nějaká blbost, kterou člověk snadno přehlédne a která dokáže nejvíc zamotat hlavu a potrápit.
No, třeba má blokovaná placená čísla začínající devítkou. Já je mám blokovaná též a nemíním to měnit, opravdu bych nerada omylem zavolala na číslo, které účtuje minuty po stovkách :wink:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

Je to možné, Ivo. Jinak těch lidí s blokovanou devítkou snad bylo víc, dá se to u operátora odblokovat a po registraci opět zablokovat. Neměl by to být velký problém.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

Fallowo, poslala jsem Ti SZ s návodem, vyzkoušíme to, ano?
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od JarkaF »

admin píše:Taková domluva fakt existuje?
No, psalo se o tom v některém z vláken přechodu na NP, nevím už kde přesně a nevím už kdo - že nechceš aby byly odkazy sem, a že tam nemáme psát ani slovo "hadopasi", ale jen "hadi". Možná že ne ani tak kvůli botům, ale kvůli trollům. Víc si fakt nepamatuju, sorry :(

Odpovědět