26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Vave »

Hankoooo! :super: :chi:

Epulko :heart: , Oskárek je kouzelný kocourek - tak jsem se rozplývala u fotek, že jsem sem zapomněla napsat. :blbej: Jsem ráda, že máš doma k těm mnoha "jako živým" kočenkám i jedno teplounké a hedvábné mňoukadlo. A myslím, že Kubík je taky rád. :usmev:

Bedulko, ano, moc jsem chtěla alespoň jednu kočičku, vlastně kocourka. A pak ještě jednoho, aby Mikeškovi nebylo smutno. A pak ještě kočičku-holčičku, abych viděla jak je odlišná od kocourků. :usmev: A všechno se mi naštěstí splnilo. :heart:
Obrázek ObrázekObrázek

Velká kočka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2639
Registrován: 03.02.2008 18:04:46 0
Bydliště: Västgötagatan 7, 41139 Göteborg, Sverige

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Velká kočka »

Milá Epulko, ten váš kocourek Oskar by mohl od minuty hrát kocoura v botách, má pro to všechny předpoklady. :super:

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Karolína »

Já toužila po kocourkovi Melíškovi celých 30 let! Marně. Až pak jsem se odhodlala a dneska mám místo spokojeného manželství 4 krásné spokojené kožoušky.
A nakonec i tu kočičku, přesně, jako Vave, akorát o jednoho víc. Což u Vave supluje Anka.
Nelituju! Je mi s nimi moc krásně. Doufám, že je to oboustranné, ale soudě podle Zrzínka a jeho návratu důvěry v lidi a svět vůbec si myslím, že určitě ano.

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Halladin »

Matylda píše:Přesně tak, Kačka je na střední škole designu a módy, návrhářský obor. Střední odborné školy mají i tu praktickou maturitu, nestačí jen teorie.
A na model dneska dostala dvojku a taky se dozvěděla, že slohovku z češtiny i angličtiny udělala (na rozdíl od didaktického testu byly výsledky ze slohovky až dneska). Tak ještě zítra ústní- čeština, angličtina, konstrukce střihů+technologie, dějiny výtvarné kultury. Už to deset dní leje do hlavy a už z toho trochu šílí- má obavu, že nepozná nějakou katedrálu nebo nebude vědět, čím byl nějaký obraz významný (je to i s poznávačkou).
Moja dcéra rodná ( federální dítě) taky vystudovala návrhářství oděvů na oděvní průmyslové škole v Trenčíně. Nikdy se ji nepodařilo dostat místo v oboru, a teď má už dost let malou stavební firmu a staví ( i projektuje ) rodinné domky :usmev: :usmev:

Uživatelský avatar
Hanča
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 459
Registrován: 12.11.2006 15:42:09 0
Bydliště: Česká Lípa

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Hanča »

Epulko, kocourek Oskar vypadá roztomile a úpravně, moc mu to sluší. A jak se skamarádili s psíkem, to je nádhera! Fotky psa a kočky (nebo kocoura :) ) v jednom pelíšku prostě zbožňuju. :in_love: My bohužel žádného kočičáka doma nemáme, ale s kočkou u našich mlaďochů se Denisovi spřátelit nedaří. On by rád, ale madam ho přehlíží, čímž děsně nabourává jeho sebevědomí. Asi se vidí příliš málokdy na to, aby navázali vřelejší vztah.
Kačce držím palce, už jí zbývá jen poslední stupínek, tak to musí klapnout! Moje neteř brala taky studium jaksi pozpátku - nejdřív si udělala peďák a pak vystudovala střední návrhářskou, tu samou jako Kačka. Ale nesehnala v oboru návrhářství práci, tak šla učit dětičky na 1. stupni základky.

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od EvaB. »

a když to čtu, moje dámy, ani nitku ze starých látek nebo oděvů ( poctivých z pravých látek) nevyhodím! trička, džíny, ručníky, prostěradla, jistě, to poputuje za jiným užitkem, ale vlněné a hedvábné věci ne. :-)vždyť mám pořád šaty po mojí babičce Emilce, ušité v roce 1935...kdežto kalhoty a halenky, koupené předloni, jsou opravdu tak pro útulek na škubání.... :wink2: :shock:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od EvaB. »

Hana Williamson píše:Jo, a pak jeste, nemuzu si pomoct, "na saka nepoustet". Pametnici porozumi.
neznám doslovně hlášku, ale sako a kabát je opravdu vysoká krejčovina. když není dobře konstruovaný střih, tak snad leda udělat z toho strašáka :-) když si vyzkouším v konfekci sako a ono se mu kroutí rukávy, tak mě mrazí v zádech...( miluju tu kombinaci džíny +tričko + sako)...sako a kostým od mojí kamarádky Haničky Tůmové mám cca 10 let a pořád je to luxus na pohled i na nošení :-) tedy, že já bych mohla s postavou trošku něco dělat, je jiná píseň :-D

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Vave »

Evi, to se tak traduje, že Vasil Bilak (s měkkým l) měl ve výučním listu poznámku "nepouštět na saka" (samosebou slovensky). A prý to tak opravdu bylo. :chi:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Akden
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 205
Registrován: 10.08.2010 22:22:29 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Akden »

Nejen psíci a kočky :super:
http://www.youtube.com/embed/qoaEBb4IN4Q?rel=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Jitča »

Akden, tak tohle je naprosto úžasné video!!! :clap_hands: :clap_hands: :clap_hands:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od EvaB. »

Vave píše:Evi, to se tak traduje, že Vasil Bilak (s měkkým l) měl ve výučním listu poznámku "nepouštět na saka" (samosebou slovensky). A prý to tak opravdu bylo. :chi:
no nazdar :-D :haha: :super:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Beda »

Evo - tys to neznala/nevěděla?????????????? :uff: :uff: :uff: :uff: :uff:

Akden, moc pěkné video :super: :super: :in_love: ... není to straka, volně žijící pták? :wink2: - mám pocit, že jednou u čehosi bíločernýho co se mi motalo pod oknem jste mi říkali, že je to straka

ovšem ta paní, co věčí prádlo a přitom telefonuje :bzik: :bzik: :bzik: ... některý lidi by si nejradši ten mobil snad implantovali pod kůži :mrgreen: :argue: :pche:
Obrázek

Uživatelský avatar
Akden
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 205
Registrován: 10.08.2010 22:22:29 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od Akden »

To jo bez mobílu ani ránu, přeci :mrgreen:
Hele na ptáci jsme krátcí ( tedy já) třeba nám to někdo rozluští :hops:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 26. 5. 2014 - Kocour Oskar

Příspěvek od EvaB. »

Bedulko, nene, opravdu jsem tohle netušila o von Bilakovi :-)

Odpovědět