16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od aida »

Já jo. Mě tak nevýslovně vytáčejí ti lidé pod uvodníkem, nevydžela bych.

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od RenataE »

Moje dobrá rada - nečti to :lol: Dobrou noc.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

jj - krásné věci jsou křehké...

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Včera tady padly návrhy, že by bylo dobré někam ukotvit odkaz na můj web.

Od včerejška nad tím přemýšlím. Nejdřív jsem chtěla napsat, že i když mi to bylo velice milé, tak si myslím, že to asi nebude technicky možné, nehledě na to, že je určitě víc Zvířetníků, kteří mají své vlastní stránky, a tak by to ani nebylo správné.

Ale pak mě napadlo, že to je právě ono - že právě JE víc zvířetníků, kteří mají své (foto) stránky. Možná by nebylo špatné mít jakýsi "Odkazník",který by plaval nahoře. Po pravdě, na Betí, dnes Najtí stránky chodím už tolik let, ale občas je stále hledám.

Kdyby byly v "Odkazníku" pod sebou řazeni lidi abecedně a vedle jména byl vždy jen odkaz, případně jedno či dvouslovná charakteristika webu, tak by to nebylo vůbec špatné.

Na Zvířetníku je sice spousta odkazů, ale ne všichni třeba vědí, který odkaz patří k Evě Ž . - Aha, tak zpět, teď jsem se tam koukla, už tam nic není.

Takže ano, jsem pro takovou databázi. Adminové, prosím vás, bylo něco takového možné? A kdo by měl zájem, tak by vám napsal nebo poslal SZ? Možná - a tady si nejsem tak úplně jistá - bychom se mohli "nabonzovat" navzájem, protože ne všichni lidi s vlastními stránkami se k informaci o této možnosti dostanou.

Děkuju vám za zvážení této možnosti, milí adminové. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Hm, jeden nechce diskutovat tu, druhej onde ... někde se stala chyba, řekla bych....
Jak už jsem psala výše, hezké věci jsou křehké a nemá se do nich šťouchat.
Co s tím, nevím.... :no:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

A ještě bych poznamenala, že ty nicky nejsou tak úplně samoúčelné.
Aspoň pro mně ne. Já mám totiž odjakživa strašně špatnou paměť na jména. Po těch letech jsem si už zvykla na nicky a s "vypětím všech sil" se mi k některým podařilo přiřaditi skutečná jména. A nepletu si je .... tedy doufám :doh:
Kdybyste mi teď všechny nicky vyměnily za jména, tak jsem .... ehm ... no přesně tam! :bzik:
Ani pomyslet nechci! :uff:
Dyk já bysem měla pocit, že jdu mezi ouplně cizí lidi! Nevěděla bych, kdo je kdo :bojim:

A možná ani nejsem sama...

Uživatelský avatar
dalmatin
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 426
Registrován: 19.01.2006 9:41:20 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od dalmatin »

Jsem na tom stejně Rputinko. Mám naše zvířetnické nicky ráda, fakt jsem měla radost, že je můžeme používat. :in_love:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Rputí, jestli narážíš na ten seznam s odkazy na weby, tak já jsem samozřejmě myslela, že by byl řazený podle nicků. Nick, to je pro mě jméno! Jak už jsem zmínila, ve všech mailech se podepisuju Vave, dokonce i u přátel mimo Zvířetník, v Dekách z lásky a dokonce občas i v práci ve služebním mailu.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

abyt píše:Být tu www, určitě by dodal poučný a naučný příběh o štamgastech U Kance.
Teplo u zavedeného společného stolu se znova těžko hledá jinde. A posílat panáky do hospody přes ulici je taky náročné.
Renátko :heart: , dík za Tvou poznámku. :flowers: Na www si vzpomenu často a zrovna teď dvojnásob.
Řekla bych, že jsi se trefila přesně. :super: :heart:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Vavísku, myslím to obecně. Když takhle občas pošleš hromadný mail a já vidím ta jména, co jsem nikdy neslyšela, tak se až leknu.
U tebe si jméno pamatuju, ale stejně u mne budeš nadosmrti Vave a už ti to nikdo neodpáře! :wink:
:blob:

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od zana »

Jj, taky nestíhám a je mi to líto... Takový škody naděláno :no: .Snad to čas nějak spraví. Jenže přestáváme se potkávat. Nevím, co s tím.
zana :vylet:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Rpuť píše:Vavísku, myslím to obecně. Když takhle občas pošleš hromadný mail a já vidím ta jména, co jsem nikdy neslyšela, tak se až leknu.
U tebe si jméno pamatuju, ale stejně u mne budeš nadosmrti Vave a už ti to nikdo neodpáře! :wink:
:blob:
Šiškote, Rputíííí, teď jsi mě vyděsila, vážně? Zase? Já se snažím posílat hromadné maily se skrytou kopií, ufff, kdysi mi to ulítlo jednou nebo dvakrát a dodnes z toho mám nedobrý pocit. :brecim

Jinak ale souhlas, u některých lidí mi spojení nick-jméno naskočí hned, ale u některých jsem pokaždé znovu udivená. :usmev: :oops:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

zana píše:Jj, taky nestíhám a je mi to líto... Takový škody naděláno :no: .Snad to čas nějak spraví. Jenže přestáváme se potkávat. Nevím, co s tím.
Máš naprostou pravdu, zano, proto jsem si od začátku moc přála, aby se znovu prostřely stoly pro nás všechny na Zvířetníku, kvůli tomu krásnému potkávání se.

A nakonec největším paradoxem toho všeho, co se stalo a co se děje je to, že právě kvůli hladké plavbě Zvířetníku novými vodami vás zvu na občasná zastavení se do svého "nového" přístavu na břehu. Je to něco, co mě zasáhlo až nečekaně hluboko.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Beda »

Vave píše:souhlas, u některých lidí mi spojení nick-jméno naskočí hned, ale u některých jsem pokaždé znovu udivená
tak to mně i když naskočí - tak rovnou nesouhlasně :no: , natolik mám s těmi lidmi spojený jejich nick :yes2: ... božemůj, při vší úctě ty prostě NEJSI žádná Alena, vůbec se to k tobě ani nehodí :bzik: :oops: ... no a dorazila mě onehdy Bláža na jiném webu - u Rputi taky nic neprozradím, její jméno je dostatečně profláknuté - prostě ji otitulovala ZUZKO :uff: :bzik2: :bojim: :uaaa: ... no mně se zježily všechny chlupy nejdřív jakousi hrůzou, posléze pak jsem se mohla uchechtat... ještě tak bych přijala Zuzanu, možná i Zuzanku 8) :wink: , no ale Zuzko???? božemůůůůůj, to mě málem zabilo :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

a třeba já jsem Beda křížem krážem celým internetem jako druhá naprosto konzistentní identita - ostatně ta přezdívka je už ze základky a opravdu se mi tak říká i v reálu (akorát si teda pár lidí semo tamo myslelo, že se jmenuju Bedřiška :mrgreen: )
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Koukám, že jsme na tom podobně a je nás celé hejno. Já, když došlo k "velkému třesku" a uzavření NAŠÍ hospody, tak jsem byla jako když mi někdo umřel. Rozumem jsem to opatrně vybalancovala a zakázala si na několik neděl i znovuotevřený Zvířetník na NP. Tím pádem mi poklesla čelist, když jsem si dovolila kouknout po čase na články a diskusi na NP. Ujel mi vlak, vážení. Já tam spoustu lidí nepoznávám, nebo neznám. Někdo je nový, někdo má nový nick. A nevím, jak si pro sebe udělat nějaký slovník, aby mi "docvaklo". Tak to je k nickům.
Ta roztříštěnost článečků, zpráv a diskusí na další a další místa, je z mého pohledu špatně. A klacky pod nohy házené jsou proti logice. Ošklivé a nesportovní. Už jsem to fakt musela napsat! :oddech: :sad2:
Krásný den.
Naposledy upravil(a) Zdena b.p. dne 17.05.2014 11:26:51 0, celkem upraveno 1 x.
Zdena bez psa

Odpovědět