13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od zana »

Ono je to fakt asi individuální (jak jsme si kdo ten žaludek vycvičili). Kysela voda po ránu by mě zabila. Na voda a něco potom nemám čas. Takže ráno shltnu jogurt a třetinu mléka teplého :-)
Chápu, že to každým vyhovovat nemusí :yes:
zana :vylet:

Uživatelský avatar
assol
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 276
Registrován: 24.11.2010 19:37:06 0
Bydliště: Plzeň

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od assol »

baty píše:Na nastartování metabolismu stačí pořádně se hned po probuzení napít obyčejné vody, horké, vlažné, studené, jakékoli, ale dost, velbloudi mého typu klidně půllitr, případně nepatrně ochutit, pokud někdo nesnáší vodu jen tak. Ta kyselá bomba do žaludku fakt není pro každého. Za půl hodiny na to snídaně s vyrovnaným množstvím bílkovin, sacharidů a vlákniny.
Tak tak... i když v mladších dobách jsem pití teplé vody poránu pokládala za nemožné, teď co nejdřív po vyskočení :wink: z postele vypiju - podle ročního období - 2 až 3 deci teplé vody. Bez citronu, ten by mě přizabil. Jsem celoživotně zácpový typ a pití teplé vody ráno nalačno je jedním z doporučovaných protizácpových opatření (je jich třeba víc). Snídám tak půl hodiny poté.

karakal
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 827
Registrován: 07.01.2009 20:18:37 0
Bydliště: Praha

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od karakal »

Já tohle vyřešila čajem s mlékem. Pokud nikam neodcházím, tak ráno vypiju půl litru, když musím odcházet, tak dám jen normální hrnek čtvrtlitrák. Když sem na čas mléko vysadila (už nevím proč), tak se to hned zase zhoršilo. Ale v době gymnaziální jsem jeden čas snídala čaj a pomeranč a pak mi bylo tak blbě, že až do oběda mi na jídlo vůbec nepřišla myšlenka. Používala jsem to cíleně, jinak jsem byla šíleně rozežraná. Odpoledne jsem proti vymetání lednice používala běhání s tetiným psem. Teda ty dny, kdy jsem nebyla u koní.

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od LFSH »

Beda píše:LA - to mi vychází toho roastbeefu asi cenťák a půl na den :haha: :haha:
Jsem se včera snažila krájet tlustší plátky, pak jsem ho přeměřila. Výsledek? Více jak 3 cm.
LA

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od EvaB. »

Rputi :-) povinně jeden rputí článek denně, to je nejlepší životabudič ze všech známých a vědecky popsaných :-) piš, prosím tě, máš témat přebohatě :-D ráno raníčko piju vlažnou vodu - minerálka odstátá stojí od večerního čtení, psaní atd. na stole - wellmi pravděpodobně z ní v noci upila i některá kočka, ale co už :-D nic mi to nedělá, ráno potřebuju vypít aspoň dvě tři dcl vody, než vyrazím za dobrodružstvím ( ech, do práce busem) :-) s citronem ( tak jeden plátek) leda o víkendu. s tím medem je to dobré, akorát že se potvora ve vlažné vodě nechce rozpustit :shock: tak leda lžičku medu a zapít tou vodou s citronem? medíček rááádi, ničím jiným nesladíme. teď mám od Sharky lipový, mňam a mňam! no a k tématu: citron nebo bez citronu, pohled na jídlo mě vždycky potěší :-)

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od Lída »

Evo, mě bohužel nejen ten pohled :haha: :haha: :haha:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od Rpuť »

Evo, díky za uznání, ale celkem obecně známo, že když se píše "furt", tak kvalita jde časem zákonitě dolů. To se stalo i mnohem lepší pisatelům, než jsem já. Takže se budete muset holky taky snažit :D

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od EvaB. »

Lída píše:Evo, mě bohužel nejen ten pohled :haha: :haha: :haha:
a kdo říká, že to skončí u toho pohledu :-D

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.5.2014 Děvečku s trakařem...

Příspěvek od sharka.68 »

a tady ten Blog je také velice nosné téma:

http://moravecmartin.blog.idnes.cz/c/40 ... slipu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět