3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Moderátoři: Lika, radanova

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od aida »

Tosco, může. My měli podobné zážitky s mamkou v LDN před rokem a půl, šla tam jen na pár dní jakože prý na doléčení, ve skutečnosti tam zůstala. Ještě teď se mi o tom špatně mluví/píše. Takže Červeňák v Brně taky nebrat, je to tam jak z hororu. Kdyby mě napadlo, že to tak dopadne, nikdy bychom nedovolili, aby tam šla.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Rpuť »

Tosco, tak jsem to přepočítala a je to celkem jasné - sestra (asi vím která) mi ukradla celý plato... Ta co mi dávala "zbytky" o tom musela vědět... :hammer:
Už se na to vykašlu, nebo mě ke všemu klepne!

tosca
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 981
Registrován: 14.09.2005 21:34:10 0
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od tosca »

Rputi, tak to je fakt síla :grr:
Nepředpokládám, že bys měla někde písemně potvrzeno, kolik léků jsi jim předala (nevím, že by se něco takového v nemocnicích dělalo), takže zas ... nic jim nedokážeš (a ta bezmoc štve člověka nejvíc)... a s ohledem na Tvé zdraví, pokud jsi schopna se na to vykašlat, tak na to už kašli. Doufám, že léků máš dost (i když, při té ceně, to fakt naštve) a nic nezískáš tím, že se budeš stresovat. Jim je to jedno a Tobě to ublíží.
Hmmm, docela by mě zajímalo, jak se může pacient něčeho takového vyvarovat ... teda kromě toho, že do takovéhohle zařízení vůbec nevleze...
Pokud jsem schopná si své léky brát sama, tak je asi možnost si prosadit, že jim žádné svoje léky nedám, a prostě si je budu brát,jak jsem zvyklá. Ale co lidé, kteří to nezvládnou...
Fakt mě z toho mrazí ...

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Rpuť »

Tosco, "řešit" to nebudu, jen přemýšlím, jestli mám napsat primářce. Jednak, abych vysvětlila, proč tam na ty tři měsíce nepůjdu, dvojak, abych jí upozornila. Platba za pacoše za tři měsíce už musí být dost vysoká. O ty peníze přijdou. Ještě jim sestry takhle vyženou pár pacientů a budou to moci zavřít. Už takhle jsou na hraně tak moc, že toaleťák si musí pacoši kupovat v kantýně...

Zabránit? - Nelézt do takových zařízení a hlídat, hlídat, hlídat

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od sharka.68 »

hele, k těm práškům, jsme s eptala mamky: když jde do nemocnice, má sebou prášky na 5 dní a pak dostane "jejich" ty samé ..když tam je nějakej, kterej nemaj a neseženou, řeknou jí to a a ona mi zavolá....kde je doma má...a Chrudimská nemocnice jí zatím žádnou brikuli s nevrácením léků neudělala.....
Obrázek

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od AlenaŠ »

Pod Červeňák v Brně se taky silně podepisuji. Byla tam sousedka 3 měsíce a odtud šla rovnou na hřbitov, když tam
přišla, byla normálně chodící, když si na to vzpomenu je mně nanic. Když jsem tam za ní byla poprvé po návratu
domů jsem si musela dát panáka.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Rpuť »

Jj - o "Červeňáku" v Brně jsem už taky slyšela. Tohle by se mělo zmapovat, tady už jde fakt o život.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Beda »

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, z toho fakt mrazí :sad2: :sad2: :sad2:

teda já vím že to oční tady v Krči je skvělý - mimo jiné to drží primář MUDr.Sedláček - ale i tak se mě zmocnila lehká nejistota - ufffffff
Obrázek

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od AlenaŠ »

Bedi neboj, to bude dobrý, všichni držíme palce i tlapky.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od sharka.68 »

Beda píše:brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, z toho fakt mrazí :sad2: :sad2: :sad2:

teda já vím že to oční tady v Krči je skvělý - mimo jiné to drží primář MUDr.Sedláček - ale i tak se mě zmocnila lehká nejistota - ufffffff
už jsi našla toho růžovýho medvěda?
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Rpuť »

Bedo, když víš, že je skvělý, tak není co řešit.
Jen je dobré vědět kam nelézt a kde si dát pozor.

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Inka »

Rputi, já bych to paní primářce napsala, pokud ovšem nebudeš využívat jejich pohostinnosti častěji, to by bylo opravdu o život.
Je to o lidech, já opravdu jsem už rozhodnutá, pokud by něco mělo mamince být, že to co to půjde zkusíme doma. Asi bych se tím připravila o část důchodu, ale pokud by se mi nepodařilo najít takové místo, kde by se starali, raději si nezatížím svědomí. Ale jak to mají udělat ti, co nemohou??? Je mi z toho děsně
Obrázek

Uživatelský avatar
ri
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.03.2007 8:41:57 0
Bydliště: Sovenice, Nymbursko

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od ri »

Rputi, taky bych jí napsala.
Já teda dopisem a ještě k tomu doporučeným. :wink2:

A ještě bych doufala, že až mě jednou potáhnou do nějakého špitálu a nebudu to moct ovlivnit, nějaký takový dopis od někoho přede mnou tam už mají.

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od Rpuť »

Jo, ri, asi to udělám, do Humpolce už mě stejně nikdo nikdy nedostane, kdybych měla duši vypustit.
Je tam jedna výborná ženská - uklízečka. A ta říkala: "Já sem řikala našim doma, kdyby mi bylo zle, nechte mě chcípnout u plotu, ale do léčebny za žádnou cenu!"
Ví baba svoje!

baba
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 329
Registrován: 02.10.2013 18:34:06 0

Re: 3. 5. 2014 Cesta do Věšína. A na Zvířetník.

Příspěvek od baba »

Rpuť píše:Jo, ri, asi to udělám, do Humpolce už mě stejně nikdo nikdy nedostane, kdybych měla duši vypustit.
Je tam jedna výborná ženská - uklízečka. A ta říkala: "Já sem řikala našim doma, kdyby mi bylo zle, nechte mě chcípnout u plotu, ale do léčebny za žádnou cenu!"
Ví baba svoje!
Rputi, rozhodně to napiš, máš na to svaté právo, řekla bych i povinnost na to upozornit. Buď to je jen problém jedné nebo několika sester, nebo celé organizace. Měli by si na to dávat pozor. Nemůžeme se pořád vymlouvat na to, že ve zdravotnictví nejsou peníze. Ta "otrlost" personálu některých oddělení je dána mimo jiné i vyhořením, které se může takhle projevovat, ale to je problém pro vedení, které má situaci řešit. Zvlášť když je LDN spojena s rehabilitací.

Odpovědět