1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
PetraK
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 399
Registrován: 19.03.2007 11:25:17 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od PetraK »

Xerxová píše:momentálně zaostalý mám jiný:

:hops: jéééžíííš to je debíííííl :-D. Prosím Tě jak to zvládáš fotit? dneska mi to teda fakt nevyšlo, ač jsem chtěla :D
PetraK

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Xerxová »

nefotím - mám na to lidi :jazyk:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Rpuť »

MNě vždycky na těhle fotkách fascinuje, že si ty svoje přerostlý a a naprosto neovládaný nohy nezapletou! :blob:

PetraK
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 399
Registrován: 19.03.2007 11:25:17 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od PetraK »

Xerxová píše:nefotím - mám na to lidi :jazyk:

to ne nespravedlivý!! :D
PetraK

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Xerxová »

Rpuť píše:MNě vždycky na těhle fotkách fascinuje, že si ty svoje přerostlý a a naprosto neovládaný nohy nezapletou! :blob:
Často zapletou. Padá jak hruška... Někdy z toho má srandu a někdy je uraženej a naštvanej na nespravedlivej svět :haha: Hlavně v kontrastu se staršími (a nebo stejně starými, ale menšími) psíky je to hodně vidět

PetraK
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 399
Registrován: 19.03.2007 11:25:17 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od PetraK »

Xerxová píše:
Rpuť píše:MNě vždycky na těhle fotkách fascinuje, že si ty svoje přerostlý a a naprosto neovládaný nohy nezapletou! :blob:
Často zapletou. Padá jak hruška... Někdy z toho má srandu a někdy je uraženej a naštvanej na nespravedlivej svět :haha: Hlavně v kontrastu se staršími (a nebo stejně starými, ale menšími) psíky je to hodně vidět

no tak zrzavec je na tom stejně, dost často brzdí o hubu :D
PetraK

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Rpuť »

To víte, dámy - takovýhle čtyři haxny, to dá jednomu zabrat! :wink: :blob:

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Jitča »

Xerxová!!! :haha: :haha: :haha:

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Zdena b.p. »

Najtík je k sežrání. Já sem dala fakt příspěvek o slimejších a velký net ho sežral. Ale já ho napsala do chlubírny, tak aby mi někdo netoooo... Nečetl levity, tak pádím do chlubírny :wink2: :hmm: :hops:
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Beda »

lidi, ten Najtík je bááááječnej a takový zapletený nohy musej být hrozně fajn :clap_hands: :clap_hands: :clap_hands:

:run:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Rpuť »

Tak jsem si vzpomněla, jak takhle rostly nožky Žofíkovi, když byl malé koťátko. Tedy on byl malé koťátko, ale ty nohy byly stráááášně veliký. A vždycky mu rostly od večera do rána, takže když už se ty chůdy naučil nějak ovládat, tak mu do rána poporostly a on se, chuďátko malé, zas potácel jak sanktusák.
A jednou mu zas nějak moc poporostly, on se dopotácel k misce a zjistil, že se nenakrmí, ty hnáty ho prostě dolu k misce nepustí. A tak to všelijak kroutil a rovnal a nakonec vypadal trochu jak saranče, protože tam seděl s nohama poskládanejma do výšky a kolínka mu trčely nad ušima a mezi nima byl skrčenej Žofíček a snažil se nějak napapat. :blob:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Beda »

Rputinko, to je dojemný :heart: :heart: :hladim:

a nejspíš to máte krajový :chi: - Zuzanka měla taky hrozně přerostlý zadní nožky, takže jí prdýlka trčela ke stropu, berušce mojí malé :in_love: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Rpuť »

Jo, Bedo, asi to tak bude, tady se, krom normálních koček, vyskytují i strašně nohatý a nosatý obříci, čehož dokladem byl i Zuzančin brácha Cyrano - ten byl (dle pozdějších fotek) právě tak strašidelně nohatej. Oni se v dospělosti srovnaj, naroste jim i páteř do délky.
Ale mají s tím zřejmě přece jen potíž - když si chtěl Žofík odpočinout, sedával vždycky tak, aby měl přední packy opřené někde výš a ta páteř si zřejmě odpočinula od toho "prověšování".

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Xerxová »

dám to i sem - kopíruji z "Věšína"

je mi to líto, ale nejedeme...
Včera Night řádil jak černá ruka - hrozně blbnul. I padal ze schodů, milionkrát sebou říznul, když nevybral zatáčku... ale ráno vypadal jen trošku znaveně (ještě jsem se mu posmívala). Ale teď, v poledne viditelně kulhá na levou zadní. Ano - zítra může být vše v pořádku (přesně takhle nechodila jeden den Betka v Burgundsku a druhý den kulhala maličko a pak už vůbec) , ale u štěníka mamuta v největším růstu si to nedovolím.
Nic nehřeje, nic neoteklo... S veterinářkou jsme se domluvily, že pokud se zhorší, můžeme volat o víkendu kdykoli. Máme mu nechat dva klidnější dny a uvidí se. V pondělí mám dát vědět...
On taky mohl někde spadnout dopoledne... protože divné je to, že po noci problém nebyl a objevil se až po dopoledni... ale nikde nic roztahaného není, na velké blbnutí to tady nevypadá...

Mrzí mě to moc, ale svět se točí dál. Pepa sice slíbil, že by psíkovi ve Věšíně "držel" klidový režim, ale já bych si případné potíže vyčítala. Už jen ta cesta je náročná a těžko ho budu držet v klidu, když tam budou jiní pejskové... Byl by to chudák pes.

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 1.5. - jak bláznivě lze hledat štěně 2

Příspěvek od Xerxová »


až do pátečního rána vypadal Najtít takto... Prostě lítací bláznivé štěně. V pátek v poledne nepoužíval řádně jedno tlapátko, konzultovali jsme telefonem. Měli jsme se ozvat paní doktorce telefonem ještě v sobotu - to nás pak chtěla vidět (vyšlo to na pravé poledne). Napíchla Najtíka a usoudila, že to chce ještě jeden bodanec - ale ráno jí připadalo pozdě, v rozumný čas brzo... a tak jsme včera "večer" v půl jedenácté "měli časovku" na veterině. Najtík jim ukázal, že už hrdě kráčí i po schodech po svých a bez kulhání, Njatíka tak viděl i "starý" pan doktor, který již v běžné ordinaci moc nebývá (staral se o všechny naše dogy)... prostě jsme měli hezký večerní pokec (to je tak, když veterináři manželé mají dítko veterinářku a ještě mají ordinaci včetně operačního traktu vedle kuchyně...).
Držíme klidový režim - tj. dostal do stínu ven zmrzlou hovězí kost a bojuje se zmrzlinou :yes:
odkaz na týdeníček: http://drporkert.com/dogy/images/Night/0614/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět