16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Teď jen dořešit, kdo to připomínání připomene mně? :hmm: :oddech: :blbej: :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

abyt

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od abyt »

dalmatin píše:Jsem ráda, když najdu všechno na jednom místě. Vidím, že se to nedaří. Najdu si Tě, Vavísku :in_love:
Jj, Zvířetník je samé detašované pracoviště. :nevim:

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

Dotaz pro adminy - nešlo by třeba do "Kiosku u Zvířetníku" nebo k "rozvrhu" přidat Odkazy, kde by byl link na Vaví 105 při ruce?

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od radanova »

Rpuť píše:Jj - cloumání a váchně neprospívají nejen lidem.
Že umíš, jsem ti psala už tenkrát na začátku. Takže je dobře, že píšeš dál. Moc dobře! :flowers:
zana píše:Škoda. stopětky mi budou na Psu přece jen chybět, mám je moc ráda :in_love: . Samozřejmě chápu, že pro rozjezd je lepší mít jeden článek denně (ono je to možná vůbec lepší, vždycky mi přišlo nespravedlivé, když vyšly současně dva články a u jednoho skoro nebyly příspěvky) - prostě je mi to jasný a tvůj web mám v oblíbených... jen mě trápí, jestli to udržím v hlavě.
Ale budu se snažit!
Tyhle dva citáty a abytina poznámka o detašovaných pracovištích, vyjadřují mé pocity, tak je využívám.

Jsem (už jen lehce otrávená, pomalu se s tím vyrovnávám) z využití odstřeleného NZ pro seberealizaci jen Dede, z mýho pohledu by lépe slušel název Můj zvířetník. Jenže to by asi klesla návštěvnost. Můj názor sdílen není, přeci jen mi nedalo nekouknout na příspívání do diskuzí a kde se můžou lidi realizovat (třeba u jídla) svými nápady je příspěvků hafo, ale potřebuju ho sdělit, abych to pro sebe uzavřela. Mohla bych to napsat Dede přímo, ale na NZ přispět nechci, do mejlu to není, jí jsem taky za osobní mejl o zrušení oblíbený hospůdky, kam jsem nejmíň "na jednu židli přispěla" nestála. Může to vypadat ošklivě pod Vaví 105, to mě mrzí, snad to pochopíš Vavísku, nicméně jde o důsledek, tak to úplně mimo není.

Na NP stále nejsem registrovaná, jen tam zatím nahlížím, na hady chodím pravidelně, jen moc nestíhám přispívat, tak jednou za čas připlácnu příspěvek na všechna aktivní temata, napadne-li mě cosi příhodného ( mmch si občas přijdu za trolla, mám dost zářezů jako ukončovač temat), na 105 se budu pokoušet propracovat, mám je ráda a gratuluju k významnému počtu.

Uvítala bych trvalé odkazy tady na hadech ( díky bohu, tosce a Bedě za jejich existenci) na NP a na Vaví 105 a na Veverky a na ..... PC co s ním můžu na net nesmím zazáložkovat, není jen můj a pamatovat si adresy už mi začíná být složité.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od aida »

No, jestli se můžu jako stará hlupaňa připojit k předřečnici, tak se musím přiznat, že v těch všech mutacích, pseudomutacích a odštěpěncích od původního Zvířetníku mám už značný guláš, jsem totiž děsná konzerva (vždycky se držím toho, co jsem si oblíbila a na co jsem si zvykla). Původní přechod z NP k Dede jsem pochopila, žádná z nás se nechtěla registrovat a na Dedin Náš Zvířetník jsem chodila ráda. Když jej zavřela, bylo mi to líto. S přechodem sem jsem se časem smířila, nakonec to tu začalo žít vlastním životem a bylo (a je) to tu moc pěkné. Pak Dede obnovila Náš Zvířetník jako vlastní stránku, pak Zvířetník v rámci NP (kde se z principu určitě registrovat nechci, pod vlastním jménem to nejde a podvody nemám ráda) a začla jsem být zmatená – abych "obíhala" tři stránky za den, na to vážně nemám čas. A teď do toho ještě další stránka; i když články od Vave čtu moc ráda, tohle vážně nestíhám a ani v budoucnu nestihnu. Je mi to moc líto. No ale zase na druhé straně, nejsem tu nijak důležitá, k ničemu jsem ani na jedné ze zmiňovaných stránek a ani v činnosti Zvířetnic nepřispěla, žádné zvíře kromě žab po dcéři nemám, tak mě neberte vážně, je to jen takový pozdně večerní povzdech.

Uživatelský avatar
dalmatin
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 426
Registrován: 19.01.2006 9:41:20 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od dalmatin »

O tom to celé je. Zvířetník se rozštěpil na podskupiny a já to nestíhám. V práci mám něco zablokované, nedostanu se tam a ani na to nemám čas. Volného času večer mám taky málo, nestihnu oběhnout všechno. Je mi to líto, ale nemohu a ani nechci sedět u netu. Takže se omlouvám, ale spousta věcí mi uteče. :bzik:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Jen čistě pro pořádek, milá Aido, nejdřív byl koncem listopadu 2013 znovuobnoven provoz na Zvířetníku na NP. A teprve potom, od nového roku, Dede souběžně otevřela Náš Zvířetník, který byl od konce září pro nás zavřený, jako své osobní stránky.

Co se týče registrace na Neviditelném Psovi, netroufla bych si říct, že jsme tam my všichni zaregistrování podvodem. Je to využití legální možnosti registrovat se prostřednictvím sms. Není zde požadováno žádné ověření jména, tedy je to nenápadně nabídnutá vědomá možnost se registrovat pod pseudonymem.

Těší mě, že mé články čteš ráda. Pokud si na ně uděláš čas i v budoucnu, bude mě to těšit nadále, ale chápu, že to je u každého otázka priorit, čemu věnuje svůj vzácný čas.
Obrázek ObrázekObrázek

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od aida »

Vave, Tobě nevyčítám nic ani v nejmenším, Tvoje věci čtu moc ráda – jen jsem z toho všeho prostě zmatená a nestíhám. Nic ve zlém, prosím, ano? Fakt jsem jen popsala svoje vlastní pocity.
P.S. Podvody ráda nemám, ani ty tzv. tolerované. Když už bych se na NP přihlásila, diskutovala bych i pod jinými články a se zfalšovaným jménem by mi to přišlo trapné. A ještě jednou opakuju, tohle není nijak namířeno proti Tobě, vůbec, prostě jen nerada podvádím (a i ty "veselé" nicky mi jako podvod – velice neférový – přijdou).
Naposledy upravil(a) aida dne 16.05.2014 21:48:44 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá Radko :heart: , budu moc ráda, když uchováš stopětky ve své přízni. A děkuju Ti. :flowers:

Já na Hadopasech taky hodně nestíhám, občas po chvilkách čtu a komentářům se nedostanu, nebo - a to je moje oblíbená disciplína - si zobrazím náhled místo odeslat, ale protože už běžím jinam, tak si toho nevšimnu a záložku zavřu, samozřejmě bez odeslání. Omyl někdy zjistím bohužel až za několik dnů. :sad2:
Naposledy upravil(a) Vave dne 16.05.2014 21:46:03 0, celkem upraveno 1 x.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá Aido :heart: , v pohodě. :usmev: Po pravdě, občas jsem zmatená taky. :nevim:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

aida píše:Když už bych se na NP přihlásila, diskutovala bych i pod jinými články
Pozor - v nepsané dohodě s Neffem je že se zvířetnickými nicky nepolezeme jinam než na zvířetník! Takže kdo chce diskutovat i jinde na NP nebo na Lidovkách, musí se holt zaregistrovat řádně nebo dvakrát.

abyt

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od abyt »

Být tu www, určitě by dodal poučný a naučný příběh o štamgastech U Kance.
Teplo u zavedeného společného stolu se znova těžko hledá jinde. A posílat panáky do hospody přes ulici je taky náročné.

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od RenataE »

aida píše:P.S. Podvody ráda nemám, ani ty tzv. tolerované. Když už bych se na NP přihlásila, diskutovala bych i pod jinými články a se zfalšovaným jménem by mi to přišlo trapné. A ještě jednou opakuju, tohle není nijak namířeno proti Tobě, vůbec, prostě jen nerada podvádím (a i ty "veselé" nicky mi jako podvod – velice neférový – přijdou).
To je docela zajímavá otázka. Já jsem se nakonec na NP zaregistrovala tak, jak mi to nastavený systém dovolil. Nehledě k tomu, že hodlám diskutovat pouze na Zvířetníku NP, tak pokud je systém Lidovek nastavený (nebo toleruje) tak, že nám naše "veselá" jména pustí, tak nemám nejmenší výčitky. Současně předpokládám, že asi tak polovina diskutérů na LN s normálním jménem typu Josef Vomáčka se ve skutečnosti jmenuje úplně jinak. A jak tak o tom přemýšlím, tak mi připadá mnohem horší zadat při registraci vymyšlené (vlastně cizí) jméno, než naše infantilní pokusy o zachování jakési anonymity, skryté pod nickem. Naše nicky mají dlouhou internetovou historii, zatímco Vomáčka se může zítra změnit na Kropáčkovou :D

A pro Vave - určitě občas zavítám, ale taky už mi ten rozptyl začíná dělat problémy.

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od aida »

No, Renčo, já tam být přihlášená, diskutovala bych už všude, jako kdysi – kdysi jsem taky kecala hlavně pod úvodníkem a ke Zvířetníku se přidala až později.
Mně se to současné uspořádání prostě nelíbí a tečka.

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od RenataE »

To je právě ono, já jinde diskutovat nechci :)

Odpovědět