28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od sharka.68 »

Halladine, zubní historky by nebyly? Když jste-jsi ten zubař? :hmm: :ask:
Obrázek

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

sharka.68 píše:Halladine, zubní historky by nebyly? Když jste-jsi ten zubař? :hmm: :ask:
Sharko,
tohle je zvířecí web. Kam to povede, když se tu bude vyprávět o věcech, které se zvířaty nesouvisí ?

A zubařskou historku nějak související se zvířaty fakt nemám. :no:
Ale abych nebyl za Hulváta ;-), co dámě nevyhoví, snad potěší průpovídka jednoho hubatého kolegy k pacientkám, které se tvářily při usednutí na křeslo jak Matka boží sedmibolestná :
" Jó, milá paní, za rozkoší musíte do bordelu nebo do cukrárny !
Ke mně ne !

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Rpuť »

Halladine, vy zvíře .... takovej šrapnel po ránu! :haha: :haha: :haha:

Jinak myslím, že i zubařská historka se hodí. Probíráme tu ledacos, viz třeba mé Vážné varování. Ledaže bychom dealera prohlásili za dobytek. :)

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

Rputi,
to bylo varování kamarádů před nebezpečím. To je oprávněné kdekoli, od webu pro akvaristy, po web Spolku přátel žehu.

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od LFSH »

Rpuť píše:Ledaže bychom dealera prohlásili za dobytek. :)
Jo, a dobytek se pak urazí a demonstrativně opustí chlévy. Navíc dobytek (ten původní) je užitečný. O užitečnosti dealerů si každý musí udělat úsudek sám.
LA

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od sharka.68 »

Halladine, krásná průpovídka... ale tohle není jen Zvířecí web :wink2:

ale historky z druhé strany- těch od pacientů, co vypravují o návštěvách zubních ordinací horory, je dost..ale vyprávění zubaře...myslím, že byste koukal,kolik byste měl zvláště po té nádherné průpovídce čtenářů :flowers:
Obrázek

Hepca
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 93
Registrován: 20.11.2013 12:21:25 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Hepca »

Já chodím diskutovat sem, na Psa a i na náš zvířetník DEDE. Všechno po ránu přečtu.
A hned mám lepší den.
Míša z Plzně

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

K odhlášení na Zvířetníku na NP - mně to taky občas odhlásí (zrovna dnes se to taky stalo). Jelikož mám ale zaškrtnuto, aby si mě počítač pamatoval, jen odkliknu "přihlásit", aniž bych musela zadávat telefon a heslo. Pokud to zaškrtnutí nemáte, je potřeba zadat na přihlášení jen telefon zadaný při registraci plus heslo. Telefon je potřeba zadat ve správném tvaru, tedy s předvolbou a mezerami (formát tel. čísla "+420 xxx xxx xxx") a také je nutné zadat správné heslo, jinak vás to nepřihlásí znovu.

Ani jednou jsem neměla s novým přihlášení problém. Odhlašování neberu nijak úkorně, zřejmě v systému probíhají občas procesy, které vás odhlásí. Odhlašování se běžně děje na nejrůznějších stránkách, třeba pokud je člověk nějakou dobu nečinný. Chce to jen mít někde poznamenáno heslo - pokud vím, tak s hesly jsou občas problémy i tady na Hadech.


Co se týče "šizení" při registraci na NP, tak kdyby tam nechtěli lidem dát možnost se registrovat pod pseudonymem či nickem, tak by registraci prostřednictvím sms vůbec nepovolili. Je to - podle mého přesvědčení - taková nenápadná vstřícnost slušným lidem, kteří mají své důvody, proč nemohou uvést své jméno, ale přesto diskutovat chtějí. Z tohoto důvodu vůbec nemám problém s registrací pod nickem (jako Z. Vave) a v žádném případě ji nepovažuju za šizení nebo dokonce za podvod, jak tu v této souvislosti zaznělo. A musím říct, že mě to slovo podvod dost zaráží a poněkud vytáčí.

Aido, nechápu, proč bys měla zadávat zpotvořený nick? Náhodou, taková Z.Aida, to je přece půvab sám! :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od JarkaF »

Jestli jsou nebo nejsou mezery v tel. čísle - dříve to bylo jedno, pak to po mně nějaký čas chtělo bez mezer, dnes mi zase jde s mezerami i bez mezer... Ale nemám zaškrtnuté nic, a den bez nutnosti nového přihlášení mi to drží.
Když se kousne, tak zatím vždy pomohlo kliknout vpravo nahoře na "odhlásit", a pak se znovu přihlásit.

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3199
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od IvaP »

Halladin píše: " Jó, milá paní, za rozkoší musíte do bordelu nebo do cukrárny !
Ke mně ne !
Tak podobného zubaře mám taky :wink: Ale já se nedám - po zákroku mu říkám, že ramínko od podprsenky mi vrtat nemusel :wink2:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Vave »

Jarko, já se musím přihlašovat opravdu jen občas. Někdy jsou to celé týdny bez přihlášení, pak třeba dvakrát či třikrát je to po pár dnech, pak je zase pokoj ...
Obrázek ObrázekObrázek

Halladin
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 224
Registrován: 23.05.2014 5:05:41 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Halladin »

IvaP píše:
Halladin píše: " Jó, milá paní, za rozkoší musíte do bordelu nebo do cukrárny !
Ke mně ne !
Tak podobného zubaře mám taky :wink: Ale já se nedám - po zákroku mu říkám, že ramínko od podprsenky mi vrtat nemusel :wink2:
No jo, Ivo,
dnes v to vté zubařině není jednoduché.. Jsou kolegyně,které používají nefér metody v konkurenčním boji
Obrázek

Má pak jeden obstarožní zubař šanci ?

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Rpuť »

Mně si může opřít zubař o co chce, s vrtačkou v hubě to stejně nevnímám! :blob:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Beda »

Halladine - tak předně díky za salvu smíchu takhle "po ránu" :mrgreen: :mrgreen: , a potom - potvrzuji, že toto už dávno není (jen) ZVÍŘECÍ web :usmev: :in_love: :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 28.5.2014 Hej hola, autoři a diskutéři,

Příspěvek od Beda »

k přihlašování, odhlašování a vůbec registraci na NP to za mě zcela přesně napsala dnes Vave... musím říct, že o tom výrazu "podvod" jsem ještě včera po vypnutí počítače dost dlouho přemýšlela... aido, promiň ale jestliže byly odsouhlaseny naše registrace pod nickem, tak to v žádném případě není podvod, také se proti takovému pojmenování důrazně ohrazuji

ostatně, §209 odst.1 Trestního zákona praví: Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou... Wikipedie pak: Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení.... no a prostý Slovník jazyka českého: záměrné uvedení v omyl s úmyslem někoho poškodit

FALLOWO, to je trochu jako s tím podvodem - to že tě systém odhlásí bych rozhodně nenazvala "vyhozením", proto jsem se taky tak překvapeně ptala... už ti odpověděla JarkaF, i když musím říct, že já sama jsem se po vyřešení problému s tím, že mě to NECHTĚLO znovu přihlásit, po prvním následném znovuodhlášení chvíli skoro "bála" přihlásit (pokusit o přihlášení :bzik: )... ale samozřejmě s tím žádná potíž nebyla a od té doby už párkrát - odhlásí mě to? holt se znovu přihlásím... stejně jako v mailu, tady, nebo kdekoli jinde

jak už napsáno, chce to hlavně hlídat si formát zápisu toho telefonního čísla, on fiškus systém ho mám dojem chce někdy s mezerami a někdy bez mezer, nejspíš v závislosti na tom, jak se zrovna vyspal čičo... jinak, řešilo se to už tady :arrow: viewtopic.php?f=59&t=2779" onclick="window.open(this.href);return false;

mimochodem, já tehdy heslo rozhodně neztratila, jsem si tím jistá na 100%, ale holt jsem se zachovala jako při ztrátě, co už s těma nulama a jedničkama :pche:
Obrázek

Odpovědět