16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Kaštan »

Milá Vavís, Tvoje 105ky budu číst ráda kdekoli, kde je najdu :flowers: . Nejspíš to ale bude tak, jako se vším ostatním. Čtu, když je čas, takže většinou pak víc najednou. S komentáři je to u mě v poslední době složitý, páč psát normálně s klávesnicí můžu jen z laptopu, který často odpojen nebo obložen chlapečky. Můžu číst ještě z tabletu, tam je ale dotyková klávesnice a ke všemu ještě jen německá. Takže z toho pak vylézají komentáře zvíci smsky...

A zase mizím. Jinak Kačce od Matyldy velkou GRATULACI a palce do dalších zkoušek!!!

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Nojo, Vave, furt se něco děje. Že stopětky na Zvířetník patří, je jasné. No, mně určitě! Ale ráda si je najdu i ve tvém piškvorkářském království. :in_love: :flowers:
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá Kaštánku, děkuju Ti, potěšila jsi mě. :flowers: Jak už jsem psala výše, fakt se nemusí číst jen každý čtvrtek. :wink2: Budu mít samozřejmě radost z každé vaší návštěvy, i z té beze slov. :usmev:

Zdeni, pozor, stopětky nenajdeš u piškvorků! :usmev: Přes všechna má předsevzetí zůstávají piškvorky a psaní oddělené od sebe. Možná, že to tak je i lepší, že to tak má být. A děkuju Ti za přízeň. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Lída »

Vave píše:Milá Lído,děkuju Ti. :flowers: Toho oběda je mi líto, máš u mě příležitostné kafíčko s dortem, jo? :usmev:
No, ten oběd se dal sníst a to kafe s dortem BERU!! :clap_hands: :haha: Snad bude příležitost - někdy :hmm:

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od verenka1 »

Vave-Tvoje stopäťky/stopetky/Boli vždy bezvadné.Niekedy usmevné,niekedy k zamysleniu s ťažkým problémom.Vždy som ich rada čítala a rada aj diskutovala./A priznávam trochu s hanbou-som tému tvojej 105,ky nadhodila v kružku mojich kamošov,vydávajúc túto temu za vlastný poryv mozgu,sklidila som obdiv za brilatné uvažovanie-no čo už,každý máme nejakú slabôstku.../teraz ma napadá,nebolo by možné a snáď i veľmi vhodné,keby na Hadoch bola stála rubrika v zmysle odpovedáme na článok na Psovi/Psu?/.Niektorí sa sťažujú na nízku účasť v diskusiách na psovi/ a majú pravdu/ niekedy až ma svrbí dlan,ako by som písala,ale nie som registrovaná a všetky/ teda dva/ pokusy zlyhali.No a čaro nechceného:názov 105-ky od Tvojho profesora si pamätám a ja píšem ako schizofrenik:samé zátvorky a doplňky dlhé .na konci už nezrozumiteľné vety-nepoučila som sa-budem chodiť na Tvoj web každý štvrtok a na zopakovanie i v piatok.
Vonku je zatiahnuté,prší,čas je smutný a ja chcem veriť,že tieto zmeny nie sú znamením deštrukcie,že toto spoločenstvo naďalej BUDE,len trochu inakšie.

Abyt

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Abyt »

Škoda, pravidelnost stopětek pro mnohé z nás byla totéž jako pravidelnost čtvrtků. :D
Zvířetník už takhle pracuje na tolika stavech, že si tě, Vave, najdem! :yes:

Uživatelský avatar
Zdena b.p.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1515
Registrován: 02.11.2005 10:12:20 0
Bydliště: Čelákovice

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Zdena b.p. »

Verenko, kdysi dááávno koloval vtip. Si dušička stýská u sv. Petra, že v ČR vždy na konci týdne prší a když se musí do práce, tak se udělá hezky :roll: A sv. Petr se zahloubal nad velikánským manuálem na počasí a po delším hledání radostně zvolá: "ÁÁÁÁ tady. A je to naprosto v pořádku. ČR - po...né hospodářství ... 2x týdně splachovat! " :blob: Třeba se to špatně zaměřuje a při tom splachování se krajem svezete taky :wink:

Tak jsem se sem po přečtení zpráv z povodní vrátila. Je to moc hloupý vtip. Omlouvám se.
Naposledy upravil(a) Zdena b.p. dne 16.05.2014 16:23:00 0, celkem upraveno 1 x.
Zdena bez psa

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Ano, milá Lído , snad bude někdy příležitost. :usmev:

Milá verenko :heart: , nemohla jsem ani polknout, když jsem si přečetla Tvá slova. Je to pro mě obrovská čest a nejsem schopná vyjádřit, co to pro mě znamená. Děkuju Ti. :flowers:

Děkuju Ti, Abytko, moje milá Paní od Zlaté řeky. :heart: Ty pravidelné čtvrtky Ti můžu slíbit najisto (to se to lehce slibuje za někoho jiného :wink2: ) a o pravidelné stopětky v nich se určitě budu snažit. :wink2: :usmev:
Naposledy upravil(a) Vave dne 16.05.2014 16:49:26 0, celkem upraveno 1 x.
Obrázek ObrázekObrázek

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od verenka1 »

Tak po 1.už som žabia princezná/Patrím tam, kde Jakkel.Nikdz som nenabrala odvahu spýtať sa ho,ako sa mu žije ako princeyna-či to nie je frustrujúce
po2.pre Zdenu b.p.:vtip je bezvadný a slováčika vždy poteší,že to majú aj česi
po3.pre Vave:vždy tak krásne preháňaj-ako by mi niekto po chrbátiku hladkal.Moja ješitná duša sa tetelí/pekné české slovo(/ blahom.

po4.Zapadol môj návrh na stálu rubriku:diskutujeme na úrovni s tymi registrancami na Psovi. :) :)

Uživatelský avatar
dalmatin
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 426
Registrován: 19.01.2006 9:41:20 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od dalmatin »

Jsem ráda, když najdu všechno na jednom místě. Vidím, že se to nedaří. Najdu si Tě, Vavísku :in_love:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od AlenaŠ »

Tak už se mně podařil blog najít i na mém domácím počítači, v práci ho mám mezi oblíbenými a občas si tam chodím číst.
Moc pěkné.

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od zana »

Škoda. stopětky mi budou na Psu přece jen chybět, mám je moc ráda :in_love: . Samozřejmě chápu, že pro rozjezd je lepší mít jeden článek denně (ono je to možná vůbec lepší, vždycky mi přišlo nespravedlivé, když vyšly současně dva články a u jednoho skoro nebyly příspěvky) - prostě je mi to jasný a tvůj web mám v oblíbených... jen mě trápí, jestli to udržím v hlavě.
Ale budu se snažit!
zana :vylet:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá AlenoŠ :heart: , to mě moc těší, že sis ke mně našla cestu a že se ke mně vracíš. Budu moc ráda, když budeš chodit dál. Děkuju Ti. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Milá Zano :heart: , ano, šéfredaktor na Zvířetníku to nemá vůbec jednoduché, protože Zvířetníci jsou aktivní a šikovná cháska. A když pak víc lidí rádo vaří, cestuje, má zvířata, vzpomínky, pozvánky, vědomosti (a tak dále) a navíc ještě o to všechno rádi obohacují ostatní Zvířetníky (což je moc dobře), tak potom může být jeden článek denně málo. Protože pak zákonitě vznikají velké fronty článků.

Z tohoto pohledu je samozřejmě každý pravidelný seriál pro šéfredaktora velkým oříškem a může se pro něj stát i velkou zátěží. A to je to poslední, co teď potřebuje Lika, a to poslední, co bych si přála já.

Děkuju Ti, Zano, :flowers: moc mě těší, že máš stopětky ráda, a doufám, že Ti nakonec chybět nebudou. :usmev: Já když tak do Tebe občas šťouchnu, jo? :wink2:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od zana »

Joooo :clap_hands: :clap_hands: !
zana :vylet:

Odpovědět