6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Moderátoři: Lika, radanova

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Xerxová »

týna píše:A vůbec, Xerxová, moje děti se zamilovaly do Garaby a začly prudit. Dostala jsem tedy za úkol domluvit hlazení. Co ty na to? Že bych v rámci prokrastinace před státnicemi upekla koláč a přijeli bychom si pohladit štěňátko?
Určitě se domluvit můžeme - naše dítka tento víkend nebudou, mladík právě dnes odjel na školku v přírodě (těšil se mocmoc), vrací se až v pondělí. Buď si naplánujete cestu do Liberce, nebo si dáme někde sraz na malém výletě - umíme ušlapat tak hoďku až hoďku a půl... Jo a já mám v pátek dovolenou - takže i to je možné. Prostě od zítřejšího oběda jsem doma a žádný extra plán není - přizpůsobíme se. Mailík máš, telefon taky...

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Hana Williamson »

Recepty si vyzadaly I nasledujici: JanaBu, Louk, Kytka a Yezi (Yezi1 ????). Pro ty to putovalo taky pres soukromou zpravu na Hadech.

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Jitča »

Hana Williamson píše:Recepty si vyzadaly I nasledujici: JanaBu, Louk, Kytka a Yezi (Yezi1 ????). Pro ty to putovalo taky pres soukromou zpravu na Hadech.
:prosim: Sím sím, můžu také požádat? Moc ráda se něčemu přiučím a nechám inspirovat. :wave:

týna
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 119
Registrován: 19.04.2007 14:04:30 0
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od týna »

Hana Williamson píše:tak to prave putovalo na seznam. :heart:
Děkuji, dorazilo, sice do spamů, ale šikovná já to našla.

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Hana Williamson »

Jitča píše:
Hana Williamson píše:Recepty si vyzadaly I nasledujici: JanaBu, Louk, Kytka a Yezi (Yezi1 ????). Pro ty to putovalo taky pres soukromou zpravu na Hadech.
:prosim: Sím sím, můžu také požádat? Moc ráda se něčemu přiučím a nechám inspirovat. :wave:
Poslu soukromou zpravou, pokud najdu odkaz na na Hadech. :slunce:

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od YGA »

Prosím - já taky opožděně bych si recepty vyžádala - přes SZ tady na Hadech. Děkuju

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1638
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Lika »

Prosím prosím, já taky :prosim: přes SZ tady na hadech nebo veřejný zviretnik.lika@gmail.com. Pro soukromou potřebu, když tedy jinak nedáš.
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1022
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Asteris »

Tak já bych si s dovolením taky dala, tedy bych se přidala. Přes SZ, děkuji pěkně.
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Jitča »

Hano, receptíky dorazily, díky moc!!! :heart:
Už jsem letmo nakoukla (ano, jsem zvědavka :yes: ) a vypadají báječně! Ovesnou kaši vařím velmi podobně, jen trochu jednodušeji - v mikrovlnce, s rozinkami, brusinkami, jablkem, slunečnicí, nebo co mi přijde pod ruku :wink2: , oslazenou medem a trochou bílého jogurtu jsem na ní naučila snídat syna, a vydrželo mu to zatím dodnes - a to už si ji vaří sám na kolejích na VŠ - důkaz, že je to fakt dobrota! :super: .

Uživatelský avatar
Renie
pulec
pulec
Příspěvky: 19
Registrován: 22.02.2008 21:09:45 0
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Renie »

Budějovická výstava byla pro naší rodinu pomalu tradicí. Líbilo se nám tam jak jako divákům, tak jako vystavovatelům tamější prostředí - relativně dost místa kolem kruhů, které byly rozmístěny v různých pavilonech a i dostatek zeleně k vyvenčení pejsků. K obědu pak nezbytný gyros. Bezva bylo, když zároveň probíhaly závody agility, bylo na co koukat. Takže jsme tam obvykle strávili příjemný psí den - pokecali se známými, nakoupili krmivo a případné jiné potřeby pro psy, pokochali se ostatními rasami a v neposlední řadě utahali a trochu "pocvičili" naše psy. Brian jezdil na výstavy rád a vyloženě to bral jako prima výlet - byl s námi, potkal pejsky své rasy, dostal něco dobrého na zub. Reny výstavy nesnášel. Psi ho otravovali, posuzovatelé též, děsně se tam nudil. Ale také pro něj taková výstava měla přínos - zopakoval si společenské psí chování a na zbytek dne a možná i ten následující od něj byl pokoj, jak se z té přemíry zážitků vzpamatovával:-) Zlaté časy byly, když ještě nestálo Tesco a jen projít areál tam a zpět byla slušná a poměrně hezké procházka, jsou tam i rybníčky, kde se dalo s buřtem při hezkém počasí posedět. I po zmenšení to ještě pořád bylo prima. Ale je pravda, že už když jsem tam byli naposledy mi přišlo, že venku se skoro neposuzovalo a zbytečně moc plemen bylo v tom novém velkém pavilonu. Škoda.
Jednou nebo dvakrát jsme byli i v Liberci. Bylo to tam menší, ale i tak se nám tam líbilo, trochu nám to styl Budějovic připomínalo. Kde se nám ale vůbec nelíbilo, bylo v Brně, tam snad byly otevřené jen dva pavilony, okolo jen štěrk, nuda. Stejně na mě působí Letňany, to jsou také jen pavilony. Tam jsem byla dvakrát jen jako divák. Poprvé naprosto otrávena organizací a nahňácaností kruhů, podruhé už řešení bylo velkorysejší, více místa, ale o nějakém přínosu pro diváka, nemůže být ani řeč. A tím se vlastně dostávám k zadání tématu - výstava psů okem diváka. O tom bych napsala v příštím příspěvku později večer, uvažovala jsem původně o malém článečku po zkušenosti s klubovkou kavalírů, ale myslím, že se to bude krásně hodit sem. Kritické to bude, bohužel.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od sharka.68 »

Hana Williamson píše:Recepty si vyzadaly I nasledujici: JanaBu, Louk, Kytka a Yezi (Yezi1 ????). Pro ty to putovalo taky pres soukromou zpravu na Hadech.
:prosim: já též.....
Obrázek

týna
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 119
Registrován: 19.04.2007 14:04:30 0
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od týna »

Xerxová píše:
týna píše:A vůbec, Xerxová, moje děti se zamilovaly do Garaby a začly prudit. Dostala jsem tedy za úkol domluvit hlazení. Co ty na to? Že bych v rámci prokrastinace před státnicemi upekla koláč a přijeli bychom si pohladit štěňátko?
Určitě se domluvit můžeme - naše dítka tento víkend nebudou, mladík právě dnes odjel na školku v přírodě (těšil se mocmoc), vrací se až v pondělí. Buď si naplánujete cestu do Liberce, nebo si dáme někde sraz na malém výletě - umíme ušlapat tak hoďku až hoďku a půl... Jo a já mám v pátek dovolenou - takže i to je možné. Prostě od zítřejšího oběda jsem doma a žádný extra plán není - přizpůsobíme se. Mailík máš, telefon taky...
No, spíš příští týden, bo zítra jedem s celou skupinou k našim. Vracíme se v neděli. A stejně budete mejdanovat o víkendu, když je Svatava.

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od MaRi »

taky moc prosím a předem děkuji

Uživatelský avatar
Soňa
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 69
Registrován: 03.06.2009 18:34:58 0

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Soňa »

Prosím o recepty, děkuji

aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od aida »

Já bych si taky prosila, Hanko, díky moc předem.

Odpovědět