10.5.2014 Fatální omyl

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Halladin

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Halladin »

aida píše:No jo no Katrin, však ji známe. ;–) Ještě má nějaké zvířectvo?
Už ne. Mikeš umřel, a na nového pejska si netroufá.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od sharka.68 »

Inka píše:No a u Sharky Bimbouše vítala jedna její kočička slovy : Seš kocour? No nedal se zlákat
Kdyby věděl oč přišel, trpce by litoval... :yes:


To když vrká Pidikočka, podívá se nyvě na Miňáka a v očích otazníky..MK čučí a přiblble se uculuje...Pidi zvětší otazníky..MK se jí otře tvářičkou o ucho. Otazníky zmizí, promění se ve vykřičníky. Nejsi!!! :hammer: A MK dostane malou pacičkou mezi uši. Pidikočka nasejřeně odchází. MK sedí a přiblble se uculuje... :bzik:
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Vave »

Všechny tyhle příhody jsou naprosto kouzelný. :super: :in_love: :usmev:

Marně přemýšlím, čím bych taky přispěla, ale my doma tak nějak celkově vůbec neharašíme. :hmm: :wink2:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Rpuť »

Halladine, naši kočičáci si uměli otvírat dveře. Krom peršanky Ginny. Vždycky mňoukla a úpěnlivě se na mne zadívala: "Paničko, krátké nožky mám, n kliku nevyskočím! Otevři, prosím!"
Až jednou jsem se natáhla na gauč a jen tak zavřela oko. Ginny se ovšem domnívala, že spím. Najednou slyším řachu. Pootevřu oko a koukám, že Ginny visí na klice dveří, které se pomalu otevírají. Seskočila na zem, ohlédla se po mně a uviděla, že se koukám. Její tvářička dostala přesně ten výraz..... :D

halladi

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od halladi »

No, já to zvířectvo neučil, a sami na tonepřišli

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Beda »

Halladin píše: Pak nastalo nejhorší.... Začalo se mi zdát , že kouká mlsným okem po mně
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, já asi umřu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Beda »

Inka píše:Převčírem u nás ve firmě byla Karolína a předváděla, jak Bělinka svádí Ríšu a co na to Richard. To se prostě popsat nedá, na příštím pražení si Karolínu odchytněte
Inka píše:No a u Sharky Bimbouše vítala jedna její kočička slovy : Seš kocour? No nedal se zlákat
ste jeden horší než druhej (teda druhá) :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:


P.S.
musím ale přiznat, že Zuzanka byla taky mooooooc smutná že my se k ničemu nemáme :oops: :oops: :oops:

a mně v mé blbosti ji bylo hrozně líto, protože jsem měla pocit, že se trápí :bzik: tím, že pro nás není dost dobrá - sakra, nesmějte se!!!! :mrgreen: :mrgreen: :oops: ... a tak jsem jí šeptala do kožíšku - "Ale to víš že jsi pro nás dost dobrá, jsi nejkrásnější ze všech, a kdyby tady byli kocouři, tak by se o tebe poprali, královno moje krásná" :heart: ... ehm, ještě nikdy jsem to nikomu neřekla :oops:
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Vave »

Inka píše:Převčírem u nás ve firmě byla Karolína a předváděla, jak Bělinka svádí Ríšu a co na to Richard. To se prostě popsat nedá, na příštím pražení si Karolínu odchytněte
Když jsem Tě četla, Inko :super: :heart: , tak jsem se hned vydala hledat jedno fotoalbum, kde je v obrazech zdokumentován úryvek vyprávění Karolínky. Nemůžu to najít a je to velká škoda, protože to je jako němý film. A ani na něj nepotřebuješ titulky. :wink2: :super:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od MaRi »

Jo - Karolina s roztaženými pacičkami předvádí mňaudámu... to je pohled :chi:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Beda »

a já nevím co máte na mysli, buuuéééééééééééé :sad2: :sad2: :bang_head: :bang_head: :bang_head:

pamatuju si jen (i zde zveřejněnou) fotku, jak Karolína leze (=válí se) kvůli kočkám po zemi :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Jajka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1261
Registrován: 21.10.2006 14:42:55 0
Bydliště: Praha 5

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Jajka »

Nebylo to loni v Uhříněvsi? :haha:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Beda »

no nevím - ale v Uhříněvsi "dirigovala"... nebo je to na začátku kočičí plížení???

   

a našla jsem u té příležitosti už několikrát hledanou objímající se sharku :chi:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Karolína »

Jen se bavte na můj účet! :haha:
Je fakt, že já si bez rukou nepokecám a kdybych mohla zapojit ještě třeba uši a nohy, tak neváhám.
A chudáček Ríšánek! Bibíííís se před ním nakrucovala, ječela, že chce kocourááááááá a hnéééééééd a Ríša nevěděl, co si s ní má počít. Chtěl si hrát v domnění, že ta malá potfora ho láká ke hře, ale ona neeee, hrát neeeee, chcííííííí něcoooooo jinéhooooo, kocouráááááá........

Nevíte náhodou někdo, proč si ty svoje smradlavé poklady schovávají celou noc a když ráno dorazím vyšťavená z nočních jízd Prahou, tak to na mě všichni 4 vybalí v plné parádě? A ne, že by šli na záchůdek, co mají ve sprcháči. Proč by to dělali, když přímo pod mým nosem pod psacím stolkem je další. Je tu nedýchatelno a větrat nechci, protože tu máme 15° a venku ze dvora táhne lezavá zima a vlhko. Přitápím elektrikou, což se zase nelíbí Zrzínkovi, protože tu píská jak rozjetá lokomotiva a opatrně našlapuje kolem toho zdroje hluku. Ale kožíšek, ten si ohřeje rád.

No, dám si panáka na zklidnění po té náročné noci a zalezu aspoň na pár hodin.

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od AlenaŠ »

Karolíno, ty naše potfory také nejraději používají záchůdky když se vrátíme domů. Nevím, možná je to jejich radostné přivítání. :haha:

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: 10.5.2014 Fatální omyl

Příspěvek od Tora »

No chtějí ocenit, jak jsou šikovní, že jo. A taky aby proběhla kontrola, že je vše v pořádku. A neposlední řadě oslavit příchod domácí pořádným voňavým výbuchem přece!

Odpovědět